Skocz do zawartości

* * * * * 2 głosy

Ćwiczenia mięśni Kegla

zwieracz odbytu mięśnie PC mięśnie Kegla

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pacynek

pacynek

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Gender:Male

Napisano 28 03 2016 - 10:12

Ćwiczenia Kegla (PC)
O technice:
Czy chciałbyś poznać ćwiczenie, które przywróci erekcję z młodych lat, oraz pomoże w stworzeniu przeszywających umysł orgazmów, czy wręcz może uratować ci życie, poprzez zachowanie zdrowej prostaty?
Jeśli tak, ćwiczenia PC są dla ciebie. Znane również jako ćwiczenia Kegla (nazwa pochodzi od nazwiska Arnolda Kegla, ginekologa który stworzył zestaw ćwiczeń około 40 lat temu), pozwalają one na wzmocnienie mięśnia Pubococcygeus (mięśnia PC), trzech warstw mięśni otaczających odbyt oraz gruczoł prostaty.
Są one odpowiedzialne między innymi za słabą erekcje, słabe ejakulacje, impotencję, wczesne ejakulacje i parę innych.
Istnieje kilka sposobów poprawienia funkcjonowania mięśni PC. Te metody to np.: zacisk PC, długie ściskanie, dygotanie PC oraz stopniowe ściskanie.
Znajdź swój mięsień Kegla
Aby znaleźć mięsień PC, w trakcie oddawania moczu przerwij przepływ strumienia. Możesz odkryć, że parę prób jest potrzebnych, by zlokalizować mięsień, ale prędzej czy później się uda.
Kolejnym sposobem znalezienia mięśnia PC to próbowanie poruszania penisem dokoła (bez pomocy dłoni) w trakcie głębokiej erekcji. Jeśli jesteś w stanie to zrobić (większość ludzi potrafi), używasz właśnie mięśnia PC.
Zaciśnięcia PC – Obejrzyj film ćwiczenie zaciskania PC
Przy pierwszych treningach, napnij i rozluźnij mięsień PC 30 razy. Z czasem postaraj się zwiększać ilość powtórzeń do 100 lub więcej. Kontynuuj, aż dojdziesz do 300 zaciśnięć PC dziennie (np. 10 razy po 30 lub 3 razy o 100), ćwicząc codziennie.
Jako że mięsień PC leczy się stosunkowo szybko, szybko znajdziesz motywację by ćwiczyć. Łatwo odkryjesz że budzisz się z poważną erekcją i radzisz sobie dużo lepiej w łóżku.
Długie powolne zaciśnięcie – Obejrzyj film powolne zaciskanie mięśnia PC
Rozpocznij to ćwiczenie zaciskając mięsień PC 30 razy, następnie postaraj się go napiąć tak mocno i głęboko jak tylko jesteś w stanie. Kiedy już nie będziesz w stanie go głębiej zacisnąć, przetrzymaj przez około 20 sekund. Powtarzaj to 5 razy, zachowując 30 sekund przerwy między kolejnymi powtórzeniami.
Po około miesiącu praktykowania, odkryjesz że jesteś w stanie przytrzymać mięsień w napięciu przez parę minut. Ostatecznie, powinieneś dojść do 10 powtórzeń po 2 minuty każde.
To ćwiczenie zapewni ci potężną erekcję kiedy tylko zechcesz! Co więcej, zapewni ono pełną kontrolę nad penisem, pozwalając odwlekać orgazm według zachcianek.
Stopniowe ściskanie PC – Obejrzyj film stopniowe zaciskanie mięśnia PC
To ćwiczenie polega na ściskaniu i rozluźnianiu mięśnia PC przyrostami. Aby zacząć, zaciśnij PC, przytrzymaj, potem zaciśnij mocniej, przytrzymaj, zaciśnij, przytrzymaj i w końcu napnij do granic możliwości. Przytrzymaj 20 sekund. Rozluźnij trochę mięśnie, przytrzymaj, rozluźnij trochę więcej, przytrzymaj, rozluźnij jeszcze odrobinę, przytrzymaj, aż w końcu wyluzuj w pełni. Powtórz 5 razy, minimalizując przerwy pomiędzy.
Dygotanie PC – Obejrzyj film podniecanie mięśni PC
Zaciskaj mięsień PC tak wolno jak jesteś w stanie, aż zacznie on drżeć. W którymś momencie zacznie się „dygotanie”, a ty poczujesz zastrzyk energii przesuwający się w górę penisa. Skoncentruj się na głębokim, powolnym oddychaniu w trakcie. Postaraj się zacząć od 20-30 powtórzeń i starać się dojść do 100-200. Kontynuuj, aż dojdziesz do 300. (np. 20 razy po 15, 3 razy po 100 powtórzeń), ćwicząc codziennie.
Połączenie ćwiczeń Kegla
Rozpocznij poprzez napinanie i rozluźnianie mięśnia PC 12-20 razy, przytrzymując ostatnie powtórzenie 10 sekund. Na końcu odpocznij minutę, zanim kontynuujesz. Powtórz 2-3 razy, odpoczywając minutę pomiędzy nimi.
To ćwiczenie również zapewni ci silną erekcje kiedy tylko zechcesz! Co więcej, zapewni co ono pełną kontrolę nad penisem, pozwalając odwlekać orgazm według zachcianek.Czytaj też Collapse