Skocz do zawartości

Życie seksualne mężczyzn

budowa penisa budowa członka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zola

Zola

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 14 02 2009 - 12:51

Co sprawia, że nasze życie intymne jest tak skomplikowane? Większość mężczyzn zastanawia się nad wielkością penisa i staje przed dylematem czy jest w stanie zaspokoić swoją partnerkę. Kobiety z pewnością nie rozumieją co jest tak pociągającego w powiększaniu penisa, że mężczyzna jest gotów oddać wszystko za te dodatkowe parę centymetrów. Wiążą się z tym operacje plastyczne, ćwiczenia powiększające penisa, a także środki które zwiększają dopływ do krwi. Czy to wszystko spowoduje, że nasze libido- symbol męskości sprawi nam radość? Z pewnością TAK!
Penis jest jedną, jeśli nie jedyną najważniejszą rzeczą na świecie. Już od wieku młodzieńczego zaczynamy się interesować jego budową, rozwojem i rozmiarem. W pewnym momencie dochodzą nas wątpliwości, czy aby ten penis nie jest zbyt mały? Co kobiety myślą o penisie? W tym krótkim artykule przedstawię fakty, które z pewnością dadzą nam do myślenia..
O wielkości penisa:
- znaczna część kobiet nie lubi wielkich penisów, wydaje się im że są zbyt duże i seks nie sprawi im takiej przyjemności
- naukowo dowiedziono, że grubość penisa sprawia najwięcej przyjemności kobiecie
Budowa pochwy:
- kobieca pochwa to potrafi zmienić swój rozmiar o ponad 3cm! Jeśli jest podniecona jej rozmiar wynosi ponad 10cm.
Co z tego wynika? Wystarczy 10cm. penis, aby wypełnić pochwę i odkryć ten punkt G co jest gwarantem udanych stosunków seksualnych!

Długość penisa:
- przeciętnie penis w stanie spoczynku mierzy 8-10cm. w zależności od temperatury. Gdy jest chłodno, penis potrafi zmniejszyć się dwukrotnie. W stanie erekcji osiąga przeciętnie 200% swojej długości.
- mężczyźni z dużym przyrodzeniem w stanie spoczynku osiągają tylko 75% więcej w stanie erekcji
- przeciętny rozmiar penisa w zwodzie wynosi 16.5cm.

Jeśli jednak nadal nie jesteś zadowolony z wielkości penisa:
- metod jest kilka! Stosuj ćwiczenia powiększające penisa, kup pompkę i stosuj wyłącznie zgodnie z opisem na forum (co za dużo..szkodzi!).
- stymuluj rozwój organizmu poprzez tabletki zawierające szereg właściwości powiększających penisa
- najkrótsza droga: pomyśl o operacji plastycznej, jednak wiedz, że ćwiczenia i stymulanty potrafią naprawdę wiele zdziałać. Tak samo jak sportowcy ćwiczą swoje mięśnie tak samo ty ćwiczysz swojego penisa i zwiększasz jego rozmiar.Czytaj też Collapse