Skocz do zawartości

Andropenis instrukcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 11 05 2016 - 16:08

Andropenis jest urządzeniem posiadającym potwierdzenie uznania przez European Health Authorities. Andropenis był poddany testom, które dowiodły dostosowania do najwyższych obecnych standardów. Andropenis® poddany był naukowym testom uznanych urologów z całego świata. Powstało wiele opublikowanych artykułów potwierdzających efektywność tego urządzenia. Posiada certyfikat Quality Management System dzięki spełnieniu norm ISO 9001 : 2000 oraz ISO 13485 :2003. Andropenis® posiada międzynarodowy patent.

TABELA ROZWOJU

Po dokonaniu pomiarów długości penisa w stanie erekcji odszukaj swój rozmiar w pierwszej linii powyższej tabelki. W wierszu poniżej znajdziesz podany rozmiar Andropenis, z którym rozpoczniesz kurację. Idąc w dół kolumny zobaczysz różne rozmiary Andropenis zależnie od etapu kuracji. Długość kolejnych stosować podana jest w kolumnie po prawej. 1 cal odpowiada 2,5cm.

SIŁA WYCIĄGANIA
Początkowa siła odpowiada 600g. Jest to osiągane poprzez długość przyrządu mniejszą o 4cm względem długości Twojego członka w erekcji. W drugim miesiącu siła odpowiada już 800g. Jest tak dzięki ustaleniu długości przyrządu na równi z długością penisa w erekcji. W trzecim miesiącu siła wynosi 1000g – długość przyrządu jest wtedy o 2cm dłuższa od penisa w stanie erekcji. W 4-6 miesiącu kuracji siła jest ustawiana na 1200-1500g. Siła naciągu ustawia się automatycznie ze zwiększeniem rozmiaru Andropenis. Naciągi te nie są bolesne, ponieważ cechuje je wolny, ciągły przyrost i adaptacja.
Andropenis składa się z plastikowego bazowego pierścienia, 2 metalowych prętów z wewnętrznymi sprężynami oraz plastikowej struktury z sylikonową opaską. Plastikowe elementy wykonane są z POM (syntetyczny materiał, który nie jest podatny na łatwopalne środki jak np. alkohol). Opaska wykonana jest z medycznego sortu sylikonu lub latexu. Metalowe pręty Andropenisa oryginal wykonane są z mosiądzu. Natomiast te w Andropenis gold są wykonane z mosiądzu pokrytego warstwą 24 karatowego złota. Sprężyny są ze stali nierdzewnej a osie z chirurgicznego aluminium.


2. KOMPONENTY

ELEMENTY (rys.1): 1 plastikowy bazowy pierścień, 2 okrągła część z dziurką, 3 stawowa śruba, 4 śruba dająca się regulować, 5 metalowa nasadka, 6 śrubka, 7 sprężyna, 8 śruba do podnóża sprężyny, 9 duża oś o długości 4cm (1.6”), 10 średnia oś o długości 2cm (0.8”), 11 mała oś o długości 0.5cm (0.2”), 12 najmniejsza oś o długości 0.3cm (0.1”), 13 wierzchnia plastikowa podkładka, 14 sylikonowa opaska, 15 element amortyzujący (Androtop).
WAŻNE: Koniecznie należy nałożyć kroplę oleju pomiędzy elementami 3-5, dla łatwiejszej regulacji.

3. WSKAZANIA

Przyrost penisa w długości do 4cm (1.6”).
Powiększenie się szerokości do 1.5cm (0.6”).
Korekcja zakrzywienia penisa bez potrzeby operacji. Kuracja choroby Peyronie’a.
Można stosować również po wszelkich zabiegach chirurgicznych penisa takich jak np. przedłużanie, plastyczne bądź rekonstrukcja penisa.
Cukrzycy powinni zasięgnąć rady swojego lekarza i być pod jego kontrolą. Pacjenci chorzy na Herpes Genitalis nie mogą używać tego urządzenia.
Efekty uboczne: Brak, pod warunkiem stosowania się do dalszej instrukcji.

4. POMIARY PENISA
Za pomocą miarki (np. w taśmie) najpierw dokonaj pomiaru długości oraz obwodu w stanie spoczynku. Następnie dokonaj tych samych pomiarów w stanie erekcji.

5. POCZĄTKOWY ROZMIAR Andropenis
Początkowy rozmiar Andropenis wynosi 8cm (3.1”).
Rozmiar urządzenia jest mierzony od niższej części plastikowego pierścienia do górnej części metalowej osi (patrz rysunek 4).
Dokonaj obliczeń Twojej osobistej długości urządzenia Anropenis®. Od długości penisa we wzwodzie odejmij 4cm (1.6”).
Przykład: 14.7cm – 4cm = 10.7cm Twój rozmiar Andropenis® =10.7cm
Teraz należy przygotować urządzenie do użycia przez Ciebie na Twoją osobistą długość Andropenis®. Najpierw odłącz górną plastikową podkładkę poprzez uniesienie jej do góry (tak jak na rys.5). Następnie dodaj odpowiednią ilość osi w celu uzyskania swojej osobistej długości Andropenis® (rys.4).

Przykład: Osobisty rozmiar to 10.7cm rozmiar początkowy Andropenis (8cm) + element 10 (2cm) + element 11 (0.5cm).

6. OKRES ADAPTACJI

Czas Rozmiar Tryb standardowy (*) Tryb specjalny

Dzień 1-5 Początkowy 3 godziny 4 godziny
Dzień 6-10 Dodaj 0.5cm 6 godzin 4 godziny
Dzień 11-15 Dodaj 0.5cm 8 godzin 4 godziny

Kuracja składa się z dwóch różnych etapów. Pierwszy etap, zwany okresem adaptacji trwa 15dni. Drugi etap, zwany etapem ewolucji składa się z 3 odmiennych faz: faza początkowa (1wszy i 2gi miesiąc), faza pośrednia (3ci i 4ty miesiąc) oraz faza końcowa (5ty miesiąc i dalej).

Należy być świadomym, że każde odstępstwo od tej instrukcji może nieść ze sobą opóźnienie finalnego efektu.

7. EWOLUCJA
Możesz wybierać pomiędzy dwoma trybami:


TRYB STANDARDOWY (*) TRYB SPECJALNY
Rozmiar Liczba godzin Rozmiar Liczba Godzin

1wszy i 2gi miesiąc
Zwiększaj rozmiar o 0.5cm co każde 7 dni 9 godzin Zwiększaj rozmiar o 0.5cm co każde 3 dni 4 godziny

3ci i 4ty miesiąc
Zwiększaj rozmiar o 0.5cm co każde 10 dni 9 godzin Zwiększaj rozmiar o 0.5cm co każde 10 dni 4 godziny

5ty miesiąc i więcej..
Zwiększaj rozmiar o 0.5cm co każde 15 dni 9 godzin Zwiększaj rozmiar o 0.5cm co każde 15 dni 4 godziny

Nie ma potrzeby abyś nosił przyrząd od 4 do 9 godzin non stop. Ważne, aby sumarycznie wychodziło tyle godzin w ciągu dnia ile przewiduje dany tryb. Jeżeli uznasz, że potrzebujesz przerwy – zrób ją, koniecznie po każdych 2 godzinach używania. Podczas przerwy masuj swojego penisa.

Możesz stopniowo zwiększać rozmiar Andropenis dodając element nr.12 (najmniejszą oś długości 0.3cm, 0.1”) a kilka dni później zastąpić go elementem nr.11 (mała oś o długości 0.5cm, 0.2”).

8. JAK NOSIĆ Andropenis
Weź sylikonową opaskę (element nr.14) i nałóż ją na element amortyzujący (Androtop, element nr.15). Używanie elementu Androtop jest KONIECZNE. Końcówki sylikonowej opaski włóż do dziurek z tyłu wierzchniej podstawowej podkładki (element nr.13) tak, aby opaska uformowała się w pętlę.
W czasie, gdy penis jest w stanie spoczynku (jeśli nie jest obrzezany) należy ściągnąć całą skórę napletka (okrywającą główkę penisa) na trzon.
Zaleca się pokrycie penisa bawełną bądź bandażem .Następnie pociągnij penisa, tak by się powiększył w stanie spoczynku.
Włóż penisa przez plastikowy bazowy pierścień (element nr.1) tak, aby główka penisa oparła się na wierzchniej plastikowej podkładce (element nr.13). Ułóż lewą rękę i przyciągnij przyrząd do swojego ciała tak, aby napiąć wewnętrzną sprężynę.


Dalej trzymając lewą ręką przyrząd z penisem, użyj palców prawej ręki – włóż je do środka pętli ukształtowanej z sylikonowej opaski. Przeciągnij główkę penisa przez tą pętlę.

Umieść kciuk pod główką i stopniowo zacieśniaj pętlę – pociągając za końcówki sylikonowej opaski.

Powolnymi ruchami pociągaj skórę z dwóch stron w kierunku Twojego ciała. Celem uniknięcia wszelkich uszczypnięć czy zostawienia fałd skóry na główce penisa.

Sylikonowa pętla powinna odpowiednio przylegać do główki penisa, a jednocześnie nie powinno nic boleć, tak by główka nie wyśliznęła się z pętli.

Ostrożnie zabezpiecz sylikonową opaskę wkładając ją w specjalne wyżłobienia znajdujące się w wierzchniej plastikowej okładce (element nr.13). Napręż, ale nie ciągnij w dół, aby nie uszczypnąć skóry.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.andro-penis.com.pl oraz obejrzenia DVD.


9. UŻYTKOWANIE Andropenis
Bądź CIERPLIWY i REGULARNY. Tylko dzięki tym cechom osiągniesz cel.
Pierwszego dnia zakładaj i zdejmuj urządzenie 10 razy dziennie, w celu przyzwyczajenia się do przyrządu. Co każde 2 godziny należy zdjąć przyrząd, aby tkanka mogła odpocząć przez kilka minut. Okres odpoczynku jest konieczny. Podczas zaawansowanych etapów będziesz musiał odpoczywać co godzinę a nawet pół. W czasie przerw masuj penisa.
Wskazane jest, aby urządzenie było skierowane ku górze. Najlepiej w luźnej bieliźnie. Urządzenie należy myć najrzadziej co 4dni wodą z mydłem.
Jeżeli nie miałeś możliwości używać urządzenia przez okres 15 do 30dni zacznij kuracje od nastawu mniejszego o 1cm (0.4”) względem ostatniego ustawienia, sprzed tego czasu. Po 5 dniach zwiększ rozciągnięcie o 0.5cm (0.2”) i ponów tę czynność po kolejnych 5 dniach (wracając do punktu wyjścia). Po tych 10dniach możesz już dalej postępować według trybu kuracji, który wybrałeś.
Normalnym jest uczycie delikatnego dyskomfortu po okresie 2 godzin. Nie martw się. Jest to znak od tkanki, że musi chwilę odpocząć. Zdejmij wtedy urządzenie i masuj główkę oraz trzon penisa przez około 2minuty, a następnie załóż urządzenie ponownie.
Podczas zdejmowania urządzenia możesz odczuwać mrowienie. Nie należy się tym martwić. Jest to spowodowane odprężeniem się tkanki po okresie napięcia.
Mimo to, zazwyczaj nie ma żadnego dyskomfortu. Oczywiście czasem penis może czuć się niezbyt komfortowo. Nie należy się tym przejmować i używać dalej przyrządu. Jednak, jeśli uznasz to za konieczne, możesz przerwać kurację na 1 dzień.
Jeśli doznasz bólu, dyskomfortu, zasinienia lub drętwienia zdejmij przyrząd i masuj penisa. Masuj aż do czasu, gdy kolor penisa powróci do normalnego i nieprzyjemne uczucie minie. Jeśli czujesz dyskomfort przy główce zakładaj wełnę lub gazę, aby chronić tą delikatną okolice.

Pierwsze efekty powinny być widoczne po okresie 1.5 miesiąca.

10. SPECJALNE PRZYPADKI
KOREKCJA ZAKRZYWIENIA PENISA: Przyrząd musi być noszony w przeciwnym kierunku do krzywizny. W czasie używanie 6-8 miesięcy możliwa jest korekcja nawet do 70%. Przy kuracji mającej na celu niwelowanie krzywizny, przyrosty w długości penisa mogą być trochę mniejsze. Postępuj według trybu standardowego.

CHOROBA PEYRONIE’A: Patrz „korekcja zakrzywienia penisa”. Radzimy, aby korzystać z Andropenis’a ® łącząc to z radami lekarza.

CHIRURGICZNE POWIĘKSZANIE PENISA: Postępuj wedle zaleceń swojego lekarza. Zacznij korzystać z urządzenia na 3 lub 4 tygodnie po zabiegu operacyjnym. Postępuj według trybu standardowego.

Andropenis PLUS HORMONY: Jeśli jesteś podczas kuracji zażywania Testosteronu osiągane wyniki w przyrostach będą lepsze oraz będą następować szybciej w czasie. Taka kuracja koniecznie musi być dokonywana pod medycznym nadzorem. Przed jej rozpoczęciem należy zrobić badanie krwi, aby wyeliminować wszelkie możliwe zastrzeżenia, co do kuracji hormonami.

VARICOCELE: Pierścień bazowy (element nr1) powinien być w pełni osłonięty.

11. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Urządzenie należy zdjąć przed pójściem do łazienki (w celu oddania moczu bądź wypróżnienia się). Nie należy używać po zażyciu narkotyków lub alkoholu w nadmiernej ilości. Nie należy używać również podczas ciężkich fizycznych ćwiczeń.
W razie nagłej erekcji – nie martw się – jest to normalne. Nie należy korzystać z urządzenia w nocy.
Jeśli dostrzeżesz małe białe obszary na główce penisa również się nie martw. Są to obszary, w których doszło do obrzęku lub retencji płynu – jest to efekt zbyt ścisłego zaciśnięcia pętli. Wymasuj penisa szczególnie w tych miejscach i objaw powinien sam minąć.
Jeśli zauważysz białe kropki na główce penisa koniecznie udaj się do swojego lekarza, ponieważ mogło dojść do infekcji. Higiena osobista jest bardzo ważna. Utrzymuj przyrząd w czystości.
WAŻNE: Używanie leków na porost włosów, wzmocnienie włosów lub leków na depresję, sen lub środków uspokajających może znacząco wpłynąć na pomniejszenie efektywności kuracji Andropenis.

12. SAMOROWANIE

Możesz nabyć poniższe olejki:
OLEJEK ANTY-PODRAŻNIENIOWY
Może Ci go przygotować farmaceuta/lekarz bądź też możesz kupić gotowy produkt. Powinien się składać z 0.0035g Neomycyn Sulfate i 1g excipient.
W Europie taki środek jest dostępny pod nazwą „Blastostimuline”. W USA „Neosporin”, „Bacitracion”, „Neosporin ointment”.
- W przypadku urazu: nałóż Blastostimuline lub Neosporin na wieczór, a z urządzenia korzystaj w ciągu dnia.
- W przypadku ciągłego bólu/urazu: skontaktuj się ze swoim lekarzem.

LECZNICZY OLEJEK NA RANY
Może Ci go przygotować farmaceuta/lekarz bądź też możesz kupić gotowy produkt. W skład takiego preparatu na 100ml powinno przypadać: 27g tlenku cynku. W Europie taki środek jest dostępny pod nazwą „Mitosyl”
- Jeśli zauważyć ranę lub wrzód: Nie używaj urządzenia przez następujące 4dni. Przez pierwsze 2 dni używaj Neosporin 3 razy dziennie, a w następnych 2 dniach 2 razy dziennie.

PRZECIW-ZAPALNY OLEJEK
Jeśli zauważyć wyraźne zapalenie na trzonie członka lub okolicach łonowych – to nałóż w tym na te miejsca anty-zapaleniowy krem. W Europie taki środek jest dostępny pod nazwą „Hirudoid”. W USA „Cortaid”.

KREM NAWILŻAJĄCY
Jeśli doznajesz dyskomfortu na trzonie penisa to masuj członka przy użyciu kremu nawilżającego lekko go rozciągając przez 5 minut wieczorem.Czytaj też Collapse