Skocz do zawartości

Balsamy, kremy czy tabletki powiększające penisa?


1 odpowiedź w tym temacie

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 12 06 2008 - 08:41

Wszystkie kremy i żele są suplementami działającymi zewnętrznie na wybraną cześć ciała, a nie tak jak w przypadku tabletek, na cały organizm. W tym wypadku ich oddziaływanie koncentruje sie na penisie. Pomimo, iż nie ma wielkiej różnicy jeśli chodzi o ostateczny efekt kuracji, niektórzy mężczyźnie wolą stosować tego typu środki zamiast suplementów w tabletkach. Nie ma także przeciwwskazań do łączenia kuracji kremem z zażywaniem podobnych suplementów w tabletkach. Takie kompleksowe przyjmowanie przyspiesza ich działanie. Niektórzy producenci wprowadzili nawet na rynek takie specjalne podwójne preparaty (co było juz wyżej wzmiankowane).
Pewną wadą kremów, o ile można to tak określić, jest mniej dokładny opis zastosowanych składników. Jest to jednak niedogodność tylko dla tych panów, którzy chcieliby bardziej zgłębić przebieg i zasady działania tych specyfików. Nie powinno to jednak niepokoić, jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa zdrowotnego i skuteczności. Wszystkie suplementy podlegają dokładnym badaniom i muszą spełniać krajowe normy, a o ich skuteczności świadczą opinie zadowolonych klientów.
Również jeśli chodzi o wybór to kremów, balsamów i żeli jest obecnie znacznie więcej niż tabletek.

#2 popek55

popek55

    Czytelnik

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 02 12 2008 - 11:27

no nie wiem... ja bym nie chciał się niczym smarować. Kiedyś sam miałem problemy, skorzystałem z permenu, na szczęście pomógł, ale to zioła. Chemii nigdy bym w siebie nie pakował. A jeżeli chodzi o wielkość to chociaż nie jest największy, to żonie się podoba ;)Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź