Skocz do zawartości

Bathmate instrukcja

bathmate

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency1

potency1

  Dyskutant

 • Validating
 • PipPipPip
 • 243 postów
 • Gender:Male

Napisano 02 12 2017 - 11:20

Dziękujemy za wybranie Bathmate®: zaprojektowaliśmy ten produkt tak, aby dać Ci gwarancję korzystania przez wiele lat. Ponad 10 lat w zakresie inżynierii i ponad 60 lat nagromadzonego doświadczenia w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości produktów konsumenckich wykorzystuje Bathmate® która jest wiodącą firmą w tej dziedzinie na całym świecie. Poświęć tylko kilka chwil, aby przeczytać instrukcję bezpieczeństwa, ponieważ chcemy, abyś w pełni cieszył się z nowego produktu Bathmate®.

UWAGA: prosimy uważnie i w całości przeczytać instrukcję przed użyciem Bathmate®.


 • Upewnij się, że pobrałeś pełną instrukcję obsługi z naszej.
 • Dla Twojego bezpieczeństwa i higieny osobistej nie należy używać tego produktu z inną osobą chyba, że użyjesz niezbędnych środków czystości.
 • Nie zaleca się stosowania Bathmate® w sytuacjach wymagających specjalnej uwagi np. (podczas jazdy czy opiekując się dzieckiem).
 • Zawsze upewnij się, że Bathmate® jest wysuszony i przechowywany w temperaturze pokojowej gdy nie jest używany.
 • Używaj Bathmate® ostrożnie i przechowuj go w bezpiecznym miejscu, by zapobiec upadnięciu na twardą powierzchnie.

Zamierzone wykorzystanie Bathmate® - ”zamierzone wykorzystanie” oznacza, że Bathmate® powinien być używany w warunkach eksploatacyjnych i podporządkowany ograniczeniom, które są opisane w niniejszej instrukcji. ‘’Niewłaściwe wykorzystanie” oznacza, że Bathmate® został użyty w inny sposób niż było to opisane w tej instrukcji lub innych informacjach znajdujących się w niniejszym dokumencie.

Przechowywać z dala od dzieci gdyż produkt zawiera małe elementy montażowe. Prosimy uważnie przeczytać instrukcję przed użyciem produktu. Jeżeli występują dolegliwości sercowe, płuc, przebyty udar mózgu, padaczka, zaburzenia układu moczowo-płciowego np. nerek, pęcherza, jąder lub problemów z prąciem oraz niekontrolowanej cukrzycy wówczas należy skonsultować się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem użytkowania Bathmate®.

Zestaw Bathmate® obejmuje:

 • 1x Bathmate® hydropompa
 • 1x instrukcja obsługi

Zestaw do czyszczenia Bathmate® obejmuje:

 • 1x Torba podróżna
 • 1x Gąbka
 • 1x Szczoteczka
 • 1x Środek czyszczący (Chlorowane tabletki)
 • 1x Etui na prezerwatywy
 • 2x Prezerwatywa
 • 1x Ręczniczek
 • 1x Wskaźnik wzrostu
 • 1x Pasek pod prysznic (opcjonalnie)

Specyfikacja:
specyfikacja-bathmate.png
Wykonane z wysokiej jakości poliwęglanu, skóra jest bezpieczna od gumy i materiałów nierdzewnych.

Warunki gwarancji: Okres produktu Bathmate® wynosi 24 miesiące od daty zakupu. Wyłączając akcesoria, które były dostarczone z produktem bądź oddzielnie, ze względu na ich krótszą żywotność, która jest zależna od indywidualnej częstotliwości użytkowania.

 • Okres gwarancji rozpoczyna się od daty zakupu. Z tego powodu zalecamy zachowanie paragonu jako dowód zakupu. Bez dowodu zakupu (Co jest sprawdzone z serwisem partnerskim Bathmate®) nie będzie zwrotów za wszelkie naprawy które zostaną przeprowadzone.
 • W zależności od wyboru, serwis gwarancyjny obejmuje bezpłatne usuwanie materiału i wad produkcyjnych poprzez naprawę lub wymianę zarówno indywidualnych części bądź całości.
 • Niewłaściwe użytkowanie (np. celowe uszkodzenie, upuszczając produkt, nieprawidłowy montaż i demontaż) oraz zużycia czy defekty, które były widoczne w momencie zakupu są wyłącznym roszczeniem do gwarancji. Gwarancja jest nieważna, jeżeli produkt jest wykorzystywany przez osoby do tego nieuprawnione oraz naprawiany na własną rękę.
 • W przypadku roszczenia zgodnie z warunkami niniejszej gwarancji, należy wysłać urządzenie (w tym akcesoria) razem z dowodem zakupu do odpowiedniego partnera serwisowego. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu zalecamy wysłać produkt w oryginalnym opakowaniu.
 • Twoje prawa gwarancyjne, wynikające z umowy sprzedaży nie podlegają niniejszej gwarancji. Gwarancji można dochodzić we wszystkich krajach poza UE lub US pod warunkiem, że nie ogranicza prawa krajowego na naszych warunkach gwarancji.

Deklaracja zgodności CE: To urządzenie jest zgodne z zasadniczymi wymaganiami oraz wszelkich właściwych przepisów 89/336/EC. Deklaracja jest dostępna na stronie internetowej www. Bathmate.eu. Zielona deklaracja: Twój Bathmate® został opracowany i wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów. Symbol ten oznacza iż jest to produkt recyklingowy i należy się go pozbyć w centrum recyklingu po jego zużyciu. To pomoże chronić środowisko w którym wszyscy żyjemy.

Uwaga! Wybór właściwego rozmiaru Bathmate® jest bardzo istotny. Jeżeli hydropompa jest za duża dla penisa wówczas wzrost i uszczelnienie może zostać naruszone. Penis podczas erekcji redukuje objętość wody w komorze co może prowadzić do utraty ciepła. Ciepło w wodzie poprawia krążenie krwi w żyłach umożliwiając przy tym wolne zajmowanie/rozrastanie tkanek penisa. Kupując Bathmate® przeczytaj informacje dotyczące tabelki rozmiaru, to z całą pewnością poskutkuje w najbliższym czasie komfort, wizualną poprawę wzrostu, zarówno w długości jak i w obwodzie.
Bathmate® pasek podtrzymujący pod prysznic – informacje dla użytkowników. Pasek Bathmate® został zaprojektowany w celu uzyskania maksymalnego komfortu i nie używania rąk przy korzystaniu z Bathmate® podczas prysznica czy kąpieli. Paski mogą być mocowane na szyi lub na ramieniu dzięki czemu masz pełny dostęp do każdego miejsca gdy się kąpiesz bądź bierzesz prysznic.

Korzystanie z Bathmate® w wannie – krok po kroku. Zaleca się aby pierwszy raz użyć Bathmate® w wannie aby zdobyć doświadczenie oraz aby poprawić optymalny komfort i wydajność.


 • Napełnij wannę lub jacuzzi wodą tak żebyś mógł zanurzyć się do wysokości pasa siedząc. Relaksuj się w wodzie przez 5 minut by obszar krocza się rozluźnił. Ważne jest, aby przez te 5 minut relaksacji nie używać Bathmate® co umożliwi pełne rozluźnienie. Odczekanie 5 minut zapewni maksimum komfortu podczas używania Bathmate®.
 • Rozluźnij penisa delikatnie masując, rób to krótko i delikatnie by nie wzbudzić pełnej erekcji. Następnie zanurz urządzenie Bathmate® całkowicie w wodzie tak by napełniło się wodą, wtedy możesz nałożyć urządzenie na penisa, który pozostaje jeszcze zwiotczały. Upewnij się, że powierzchnia pierścienia uszczelniającego opiera się o jądra. To zmniejszy ciśnienie wywierane na jądra oraz pozwoli urządzeniu szczelnie przylegać. Umieść penisa wewnątrz urządzenia, odciągnij jądra do tylu, by zapewnić komfort podczas dalszego używania urządzenia.
 • Następnie, kilka razy przyciśnij Bathmate® do siebie w kierunku miednicy, aż wytworzy się podciśnienie. Powinieneś zacząć czuć jak ciśnienie się zmniejsza. Nadmiar wody zostanie wypompowany przez zawór zwalniający na górze urządzenia. Być może będziesz musiał wypompować wodę 4 lub 5 razy zanim cały jej nadmiar zostanie usunięty. Kiedy już nie będzie można wypompować więcej wody po prostu zrelaksuj się przez 5 minut. Zawsze kiedy nie można już dalej pompować oznacza to, że osiągnąłeś optymalną wartość podciśnienia wewnątrz urządzenia, którą można osiągnąć w danym momencie.
 • Ilekroć będziesz chciał dopompować pamiętaj o powtarzaniu ruchów pompką aby uzyskać efekt próżni. Po około 15-20 minutach takiej zabawy zaleca się sprawdzenie rezultatów w pozycji stojącej. Jeżeli w jakimkolwiek momencie poczujesz, że podciśnienie jest zbyt silne możesz delikatnie wcisnąć zawór zwalniający na górze urządzenia. To zmniejszy siłę podciśnienia. Po 15-20 minutach zwolnij ten zawór całkowicie, by ciśnienie wróciło do normy. Następnie delikatnie zdejmij urządzenie. Polecamy wykonanie tego w pozycji stojącej byś mógł natychmiast zobaczyć rezultaty Bathmate®. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Korzystanie z Bathmate® pod prysznicem – krok po kroku. Korzystanie z Bathmate® pod prysznicem wymaga przestrzegania kilku prostych kroków: Zrelaksuj się pod prysznicem tak, jak było to opisane w przypadku używania Bathmate® w wannie. Umieść pasek na szyi dostosowując go do kształtu ciała jednocześnie nie przyczepiając do niego Bathmate®. Odwróć Bathmate® tak, aby napełnić go w całości wodą. Pamiętaj, aby zakręcić zawór bezpieczeństwa, w celu zapobiegnięcia nadmiernego wylewania się wody. Wprowadź członek do środka pompki. Upewnij się, że część spodu pompki (nieco skrojona pod kątem) umieszczona jest tuż przed obszarem jąder, co zmniejszy ucisk pompki na jądra. Zacznij wykonywać ruchy pompką, najpierw powoli kilka razy aż do wytworzenia próżni. Powinieneś odczuć rosnące ciśnienie. Nadmiar powietrza z pompki zacznie być wypompowywany przez zawór na górnej części pompki. Po kilku ruchach pompki woda i nadmiar powietrza przestaną być wypompowane i jeśli nie będziesz mógł już wykonać kolejnych ruchów pompką, oznacza to, iż osiągnąłeś optymalną próżnię Bathmate®. Możesz także wykonywać ruchy biodrami mocując pompkę na pasku. Przy wytworzeniu próżni zaleca się wypuszczenie powietrza, które uzbierało się w komorze. Możesz teraz spokojnie brać prysznic podczas gdy Bathmate® zacznie pracować nad powiększeniem Twojego penisa. Możesz również sam pompować urządzenie, aż do momentu, gdy Twój penis będzie wystarczająco zadowalający. Możesz to robić z zamontowanym już paskiem. Jeżeli chcesz zakończyć zabawę z Bathmate® wystarczy, że zwolnisz ciśnienie przez otwarcie zaworu spustowego, po czym możesz bezpiecznie usunąć Bathmate® z Twojego penisa. Aby zachować Bathmate® w nienagannym stanie, należy po każdym użyciu dokładnie go wyczyścić według zalecanej instrukcji.

Jak zmierzyć oraz odczytać obwód i długość penisa. Wskaźnik miary pozwoli Ci dokładnie zmierzyć długość i obwód penisa. Aby zmierzyć długość penisa, należy umieścić go w pompce, na której jest miarka (Wskazuje od 90mm do 200mm). Po wykonanym zabiegu możesz odczytać uzyskany rezultat. Do pomiaru obwodu penisa wykorzystujemy miarkę, która została dołączona do zestawu. Obwód penisa możemy zmierzyć wkładając go w środek miarki, przesuwając go tak, aby dotykał obu krawędzi. Wynik można odczytać w centymetrach bądź calach.

Instrukcja obsługi Bathmate® szczoteczka do czyszczenia i wymiana gąbki. Usuń nadmiar wody z urządzenia, następnie zanurz Bathmate® w ciepłej wodzie (maksymalnie 40°C) z dodatkiem środka czyszczącego. Trzymając Bathmate® cały czas pod wodą kilkukrotnie wyciągnij zawór zwalniający by woda ze środkiem czyszczącym wyczyściła wewnętrzne części urządzenia. Zakryj koniec pierścienia uszczelniającego (trzymając Bathmate® pod wodą), ściśnij pompkę by przepłukać i oczyścić główna komorę oraz zawór (powtórz kilkukrotnie). Wprowadź gąbkę czyszczącą do wnętrza Bathmate® w celu usunięcia wszelkich zabrudzeń i odbarwień. Poruszaj gąbką w górę i w dół, również obracając. Odłóż gąbkę, następnie przepłucz urządzenie środkiem do płukania Bathmate®. Ponownie użyj gąbki by wyczyścić dolną wewnętrzną część pompki. Wypłucz Bathmate® w czystej zimnej wodzie. Wylej całą wodę i przy użyciu czystego ręcznika osusz lub pozostaw do wyschnięcia. Prosimy pamiętać o regularnym czyszczeniu Bathmate®. Zapewni to jego trwałość oraz pomoże zapobiec uszkodzeniom. Główkę gąbki należy odczepić od szczoteczki i zamontować nową, bądź dobrze wyczyszczoną ponownie. Uwaga: Nie należy przekraczać optymalnego czasu użytkowania który wynosi max. 20 minut. Cuda nie istnieją, a firmy które proponują podobne produkty zwiększające Twój rozmiar już po dniu czy kilku tygodniach spotykają się z ogromną falą krytyki. Nie spiesz się, zrelaksuj i ciesz się z doświadczeń jakie przyniesie Ci Bathmate®.

Instrukcja za zgodą firmy: PLAYROOM.Podobne artykułyCzytaj też Collapse