Skocz do zawartości

Budowa penisa

napletek jądra moszna budowa penisa budowa członka

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bartus

Bartus

  Czytelnik

 • Moderator
 • Pip
 • 28 postów

Napisano 15 04 2008 - 14:03

Narządy płciowe męskie dzieli się na wewnętrzne i zewnętrzne. Do narządów wewnętrznych zalicza się: parzyste jądro, najądrze, nasieniowód, pęcherzyki nasienne i nieparzysty gruczoł krokowy (stercz, prostata).
Narządami płciowymi zewnętrznymi są: narząd kopulacyjny - prącie, w którym przebiega cewka moczowa, i worek mosznowy-moszna, w którym leżą jądra.


Dołączona grafika

1. Jądra
2. Najądrze
3. Ciała jamiste
4. Napletek
5. Wędzidełko prącia
6. Ujście zewnętrzne cewki moczowej
7. Żołądź prącia
8. Ciało gąbczaste
9. Prącie
10. Moszna

#2 pikuś1

pikuś1

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 73 postów

Napisano 09 04 2009 - 16:52

Istotne jest, aby znać budowę penisa i wiedzieć jak oddziałują na niego te ćwiczenia. W pewnych miejscach tej instrukcji będziemy odnosić się do przykładów znajdujących się poniżej. Z pewnością
wiesz jak wygląda penis, a przynajmniej mam nadzieję, że dostrzegłeś ten obiekt zwisający pomiędzy twoimi nogami. Przeczytaj i przestudiuj dokładnie poniższe instrukcje.

Nasz program nauczy cię jak wytrenować Corpora Cavernosa (ciało jamiste) i Corpus Spongium (ciało gąbczaste). Podczas erekcji twój mózg uwalnia hormon, który powoduje napływ krwi do penisa, która z kolei wypełnia tkanki erekcyjne. Z tego wynika, że wielkość twojego penisa ograniczana jest przez powierzchnię ciał jamistych, które wypełniają się krwią do maksimum. Dobrą wiadomością jest to, że opracowaliśmy techniki pozwalające na zwiększenie ilości krwi, jaka może pomieścić się w ciałach jamistych. Oznacza to, że twój penis stanie się grubszy i dłuższy.

Twój penis nie był nigdy ćwiczony, jest więc słaby i wątły. Nasz program skupia się na przestrzeniach docelowych i polepsza kondycję penisa. Nasz program działa nie tylko na ciała jamiste, aby zwiększyć długość penisa, ale także na ciała gąbczaste, aby zwiększyć grubość penisa i dać twarde erekcje ze zwiększonymi doznaniami. Gdy penis zostanie odpowiednio wytrenowany, mężczyzna będzie w stanie kontrolować wytrysk, a także będzie zdolny do wielokrotnych orgazmów.

 •  Corpora Cavernosa ma określoną wielkość a przez to ogranicza wielkość twoich erekcji
 •  Nasze UNIKALNE ĆWICZENIA sprawią, że krew napływając do wszystkich miejsc w ciele jamistym będzie je rozciągać i powiększać, działając jak swoisty trening sportowy. Rozciąganie sprawia, że ciała jamiste ulegają rozerwaniu, a następnie zrastają się tworząc większe przestrzenie.
 •  Po 2 tygodniach penis stanie się znacznie silniejszy i większy w obwodzie i długości, ale to dopiero początek.
 •  Po miesiącu twoje erekcje będą twarde jak skała, a twoja wytrzymałość seksualna lepsza, ponieważ będziesz w stanie kontrolować wytrysk; nigdy więcej nie zostaniesz nazwany krótkodystansowcem przez swoją partnerkę.
 •  Po 2-3 miesiącach twój penis stanie się większy zarówno w czasie spoczynku jak i w stanie wzwodu, teraz możesz zakończyć program, bo twój członek pozostanie już taki na zawsze.
Czytaj też Collapse