Skocz do zawartości

Budowa węwnętrzna penisa

rozciąganie penisa wydłużanie penisa budowa penisa budowa członka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bartus

Bartus

    Czytelnik

  • Moderator
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 15 04 2008 - 14:06

Najprościej mówiąc twój penis składa się z trzech rur (ciał jamistych), które pod wpływem pewnych bodźców wypełniają się krwią i powodują twardnienie penisa. Do tego dochodzą jeszcze naczynia krwionośne, nerwy, skóra, cewka moczowa i drobne mięśnie. Wypełnienie ciał jamistych krwią jest różne u każdego mężczyzny, są tacy faceci u których penis zwiotczały jest mały ale bardzo rośnie podczas erekcji, jednak są i tacy u których różnica pomiędzy tymi dwoma stanami jest niewielka.

Ciała jamiste (corpora cawernosa; singular corpus) są zamocowane za pomocą więzadla do kości łonowej. Jeśli potrafisz wyczuć małe wzgórki w połowie twojego penisa to znaczy, że znalazłeś mocowanie więzadła.

Na samym szczycie prącia znajdują się nerwy odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności, dlatego musisz szalenie uważać przywiązując jakieś ciężarki za żołędzią.Najważniejszym celem powiększania penisa jest rozciąganie i rozpychanie ciał jamistych(corpora cavernosa).To powoduje wzrost długości i grubości.
Inne ćwiczenia powodują rozciąganie więzadeł trzymających część penisa w brzuchu, ich rozciąganie powoduje wyciągnięcie ukrytych centymetrów. Jeszcze inne ćwiczenia powodują rozrost główki.


Na tym rysunku widzimy więzadło wieszadło we. Jeżeli wykonujemy rozciąganie w dół powodujemy jego rozciąganie.

Dołączona grafika

Dołączona grafikaCzytaj też Collapse