Skocz do zawartości

Chirurgiczne powiększanie penisa

mały członek mały penis

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 potency

potency

  user

 • VIP
 • PipPipPip
 • 183 postów

Napisano 16 07 2015 - 05:21

Chirurgiczne zabiegi powiększania prącia są najskuteczniejszą, ale też najbardziej ryzykowną metodą. Każda ingerencja chirurgiczna burzy naturalną homeostazę organizmu. Jednak czasem jest konieczna. Zbyt mały członek może być tak wielką przyczyną kompleksów, że podjęcie ryzyka stanie się uzasadnione.
Kolejnym problemem jest dość wysoka cena zabiegu. Przeciętnie kosztuje on od 13 do 18 tysięcy złotych. Decyzja pozostaje sprawą bardzo osobistą. W niektórych wypadkach, jeśli członek jest naprawdę bardzo mały, warto podjąć ryzyko i po krótkim czasie znacznie poprawić jego rozmiar. Wraz z postępem medycyny zabiegi są coraz bardziej bezpieczne i dają bardzo dobre efekty.
Kiedyś dokonywano przeszczepów tkanki tłuszczowej do prącia. Dziś najczęściej korzysta sie z faktu, iż jedna trzecia, lub czasem nawet polowa, penisa znajduje się wewnątrz ciała. Zabieg polega na poluzowaniu wiązadeł (procowatego i wieszadkowego), które mocują ciała jamiste do kości łonowej. Umożliwia to wysunięcie penisa bardziej na zewnątrz. Wykonane przez lekarza nacięcie z czasem zniknie zakryte włosami łonowymi, natomiast na samym penisie nie pozostają żadne blizny.
Tuż po zabiegu wielkość członka zwiększa się jedynie o jakieś 2 cm. Dopiero później rozciąga się go bardziej za pomocą specjalnych przyrządów z obciążeniem. Czas rozciągania oraz ciężar obciążenia są stopniowo zwiększane. Cały proces rozciągania trwa zazwyczaj kilka miesięcy
Zwykle po jednym dniu wychodzi sie z kliniki, a po 7 do 9 dniach wraca na zdjęcie szwów. Po upływie miesiąca od operacji można podjąć współżycie i cieszyć się powiększonym członkiem, który w najbliższych miesiącach jeszcze poprawi swoje rozmiary.

Dołączona grafika

#2 potency

potency

  user

 • VIP
 • PipPipPip
 • 183 postów

Napisano 16 12 2015 - 14:44

Ceny są bardziej przystępne - wszystko zależy od tego kto i gdzie wykona operację, aktualnie mamy znacznie niższą ofertę.Czytaj też Collapse