Skocz do zawartości

Chirurgiczne przedłużanie penisa

obwód penisa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 30 04 2016 - 15:52

Teraz, kiedy to zajęliśmy się obaleniem popularnego mitu możemy wrócić do teraźniejszości i przedyskutować współczesne sposoby powiększania penisa. W roku 1991, chirurg plastyczny mieszkający w Miami, Ricardo Samitier MD, spopularyzował metodę przeszczepiania tkanki tłuszczowej, aby zwiększyć obwód penisa. Komórki tłuszczowe pobierane z okolic brzusznych były następnie wstrzykiwane pod skórę penisa, aby natychmiast powiększyć jego obwód. Jego zabiegi próbne z ochotnikami były tak zachęcające, że w ciągu roku, dziesiątki amerykańskich lekarzy zaczęło uczyć się jego techniki – powiększania penisa (phalloplasty augmentation). Po raz pierwszy mężczyźni mogli udać się do lekarza i wyjść kilka godzin później z większymi penisami. Procedura ta jednak popadła w niełaskę ostatnimi laty.
Głównymi efektami ubocznymi powiększania penisa poprzez przeszczep tkanki tłuszczowej jest jej nierówna absorpcja, wynikiem czego tworzą się bruzdy, wykrzywienia i zniekształcenia penisa. Nowsza technika polegającą na przeszczepie skórnej tkanki tłuszczowej wydaje się omijać większość tych problemów, stosując nietknięte paski tkanki tłuszczowej pobierane z okolic brzusznych lub z pośladków. Przeszczepiony tłuszcz, posiadając nietknięte przewody, staje się trwałą częścią ciała, ze znacznie zmniejszoną absorpcją. W ciągu kilku miesięcy od popularyzacji tej techniki, kilku urologów wskrzesiło starą metodę na przedłużanie organu. Penis może zostać przedłużony, średnio o 2,5 cm, poprzez przecięcie podtrzymującego go więzadła. Wydłużanie oraz zwiększanie obwodu zazwyczaj wykonuje się równocześnie, aczkolwiek dowodu wskazują, że najlepsze rezultaty, jeżeli chodzi o długość penisa, osiąga się, gdy oba zabiegi przeprowadzane są w 3-6 miesięcznych odstępach czasu. Jeżeli rozważasz możliwość poddania się któremuś z tych zabiegów, pamiętaj, że najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić jest wybranie odpowiedniego lekarza.
Gary Griffin jako przewodniczący American Academy of Phalloplasty Surgeons, stowarzyszenia chirurgów, zna praktycznie wszystkich lekarzy wykonujących zabiegi powiększania penisa i zna ich poziom umiejętności oraz reputację. Ze wszystkich 30-u paru amerykańskich lekarzy wykonujących te zabiegi, osobiście poleciłby 3 - 4 nie wahając się powierzyć im własnego penisa. Wielu innych posiada wątpliwe kartoteki pacjentów, którzy zgłaszali zniekształcenia penisów spowodowane przez niekompetentnych lekarzy. Pamiętaj, masz tylko jeden penis i dlatego powierz go doświadczonemu chirurgowi, takiemu który ma doświadczenie i przeprowadził wiele takich operacji a nie tylko przeczytał gdzieś o nich. Bądź świadomy tego, że powiększanie chirurgiczne nie jest panaceum. Ma ono swoje wady i nie wszyscy mężczyźni zadowoleni są z rezultatów. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo tego, że ty będziesz zadowolony – wybierz tylko najlepszych lekarzy. Szczegóły powyższych procedur i najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie można znaleźć w książce Gary’ego Griffin’e pod 5 tytułem: „Straigt talk about surgical penis enlargment” (Bezpośrednia rozmowa o chirurgicznych metodach powiększania penisa).

Pamiętaj chirurgiczne powiększanie penisa jest polecane dla osób, których penis w stanie wzwodu jest mniejszy niż 10cm! Nowoczesne metody powiększanie penisa używają inne środka niż tłuszcz ludzki, ponadto powstały inne techniki chirurgii penisa, które są mniej inwazyjne, ale niestety kosztowne. Więcej informacji przeczytasz w odpowiednim dziale na forum.Czytaj też Collapse