Skocz do zawartości

Czy masturbacja może być przyczyną bezpłodności

jądra masturbacja ejakulacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Zola

Zola

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 06 11 2008 - 12:28

Czy masturbacja może być przyczyną bezpłodności...otóż nie, właśnie brak masturbacji i seksu może doprowadzić do bezpłodności, ale kiedy staramy się o dziecko warto zrezygnować z masturbacji-żeby doszło do poczęcia stosunki powinny odbywać się średnio co 2-3 dni - wtedy będzie najlepsza jakość nasienia i największe szanse. częstsze stosunki lub częsta masturbacja powodują, że podczas konkretnego wytrysku w nasieniu jest mniej plemników- nie jest to jednak bezpłodność. Wystarczy kilka dni przerwy i jądra wyprodukują odpowiednią liczbę plemników.

#2 gość_Pinio_*

gość_Pinio_*
  • Guest

Napisano 13 06 2009 - 18:36

Czy masturbacja może być przyczyną bezpłodności...otóż nie, właśnie brak masturbacji i seksu może doprowadzić do bezpłodności.


Cóż za wyczerpójąca odpowiedź. Żenada !!!
To co z człowieka potrafi zrobić nałóg masturbacji jest niewiarygodne a to tylko dlatego że zaczyna się całkiem przyjemnie. Potem powoli wpadamy w nałóg i jest to podobne do przygody z narkotykami. Zresztą co ja będę pisał. Zobaczcie co o tym piszą ludzie na stronie www.pomoc2002.pl Sami się przekonacie.Czytaj też Collapse