Skocz do zawartości

Czynna rola kobiety w seksie


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 03 2012 - 22:30

Badanie wykonane przez Amerykanów Mastera i Jonsona, ekspertów w dziedzinie seksuologii, zapewnia, że 10% kobiet nigdy nie doznało orgazmu. Przyczyna tego zjawiska jest następująca: orgazm u kobiety nie jest kwestią wrodzonego instynktu, jak to jest u mężczyzn, tylko metodą wyuczoną z czasem i przez cierpliwość.

Niezliczona jest ilość par. które po ustąpieniu namiętności z czasów początków znajomości w pewien sposób odczuwają konieczność współżycia z partnerem jako wypełnianie niechcianego obowiązku, co prowadzi do mechanicznego i beznamiętnego uprawienia seksu, jak gdyby był on ciężarem. W naszym społeczeństwie istnieje wręcz przewodnik po złych przyzwyczajeniach, z którym, jak się okazuje, zaznajomieni są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. To ludzie, którzy szukają każdego rodzaju wymówek, aby nie kochać się ze swoim partnerem, jak choćby klasyk rodzaju, to znaczy „Boli mnie głowa”, czy „A co jeżeli usłyszą nas dzieci?” lub „Dziś nie. jestem zmęczony”.
Tak postępują pary, które całkowicie utraciły namiętność łączącą ich na początku związku.

Nie można dopuścić, a wręcz powinno zostać zabronione, żeby para kochanków doprowadziła do granic obojętności i niechęci to uczucie, które zmienia zwyczajne życie w nieustającą i pasjonującą fiestę, które problemy wynikające ze wspólnego pożycia przekształca w anegdotkę, o której mówi się z humorem po kolacji przed pójściem do łóżka.
Istnieje wiele sposobów podtrzymania żaru świętej miłości, ale czasami wystarczy, że jedno z kochanków wykorzysta swoją wyobraźnię i pokaże drugiemu, jak ją wcielić w życie. Istnieją takie rozkosze erotyczne, którymi każdy człowiek mógłby się upajać każdego dnia. a pożycie erotyczne ma tak wiele różnych twarzy, że nie starczyłoby dni w roku, aby je wszystkie odkryć. Jeżeli każdego dnia poświęcicie wystarczająco dużo zainteresowania realizacji Waszych fantazji erotycznych, to miłość, erotyka i apetyt seksualny nigdy Was nie opuszczą. Nie wolno Wam nigdy zapomnieć tych pierwszych wzlotów i żaru namiętności. Musicie sprawiać, by każdy kolejny dzień był pierwszym dniem Waszego związku.
Dobrym pomysłem, aby Wasze życie seksualne zawsze było źródłem przyjemnych niespodzianek, jest otworzyć się i nigdy nie mówić „nie” na propozycje partnera, bez względu na ryzyko, jakie może się za nimi kryć.

Dlaczego tyle mówi się o uprawianiu seksu w nietypowych miejscach, ale nikt nie odważa się tego robić? Można na przykład wykorzystać długie podróże, aby uprawiać miłość w niespotykanych miejscach.

Podsunę Wam kilka pomysłów na znalezienie doskonałych miejsc na uprawianie „politycznie niepoprawnego" seksu:
  • W łazience kolei szybkiego ruchu.
  • Na siedzeniu pasażera w samochodzie zaparkowanym przy ulicy oświetlonej licznymi latarniami.
  • Przy drzewie podczas tłumnej wycieczki.
  • Pod kocem w samolocie, wzajemnie się stymulując.
Istnieją tysiące możliwości, więc w zależności od Waszego trybu życia musicie odkryć takie, które od czasu do czasu rozproszą monotonię w życiu erotycznym.Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź