Skocz do zawartości

Erotyczne sztuczki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pacia

pacia

    Nowy

  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 09 2016 - 17:30

Wieczorem przygotuj sypialnię, zmień pościel, delikatnie skrop ją swoimi perfumami lub pobudzającym erotycznie olejkiem jaśminowym. Nastaw waszą ulubioną, spokojną muzykę i zapal świece. Możesz też przygotowania zacząć wspólnie z partnerem, wprawią was w odpowiedni nastrój i wywołają dreszczyk podniecenia. Idź potem do łazienki i każ mu na siebie poczekać - weź ciepłą kąpiel, nasmaruj się olejkiem, by twoje ciało było rozgrzane i rozluźnione.

Splecione ciała
Połóżcie się i przytulcie do siebie. Nie rozmawiajcie, tylko starajcie się wsłuchać w swoje ciała. Potem popatrzcie na siebie czule i zacznijcie nawzajem głaskać się po twarzach, włosach, tak, byście poczuli swoją miłość. Niech wasze ruchy będą spokojne, prawie leniwe - im wolniejsze i bardziej dokładne, tym lepiej, bo wasze podniecenie będzie się wzmagało.

Pieszczoty zmysłów
Teraz odsuńcie się od siebie na wyciągniecie ręki i zacznijcie bardzo delikatnie dotykać swoich ciał - punkt po punkcie. Powoli i dokładnie poszukuj najbardziej wrażliwych miejsc na mapie jego ciała - całuj wewnętrzne strony jego dłoni, głaszcz brzuch w okolicy żeber, pomasuj wewnętrzne strony ud. Kreśl ósemki, rysuj serduszka, baw się dotykiem, niech on tęskni za twoimi dłońmi. Przez cały czas muskaj ręką okolice jego najwrażliwszych sfer, ale nie dotykaj ich - to jeszcze bardziej wznieci w nim pożądanie. Niech on odwzajemni się tym samym.

Pora ochłody
Teraz, kiedy już wydaje się, że nie możecie wytrzymać, musicie ochłonąć. Kluczem do bardzo silnego orgazmu u kobiety i mężczyzny jest wycofanie się tuż przed osiągnięciem szczytowania. To wzmaga wasze napięcie i wpływa na długość późniejszego orgazmu. Odejście od niego jest trudną sztuką, ale naprawdę warto sprawdzić, jak działa erotyczne napięcie. Przerwijcie na chwilę pieszczoty, niech każde z was zapanuje nad oddechem, znów popatrzcie sobie w oczy.

Wibrująca fala
Znów zacznijcie pieszczoty - tym razem przytulcie się do siebie i pieśćcie jak najdłużej, odsuwając w czasie moment zespolenia, czyli wniknięcia jego członka. Najlepsza dla was pozycja to kochanie się na siedząco. Dzięki temu oboje będziecie mieli wolne ręce i będziecie mogli doskonale się pieścić. Wasze twarze się spotkają i będziecie nawzajem widzieć swoje narastające podniecenie. Nie brońcie się przed westchnieniami. Teraz jesteście na drodze do osiągnięcia największego z waszych orgazmów.

#2 Kamilka32

Kamilka32

    Świeżak

  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 12 10 2018 - 11:29

Moim zdaniem jest wiele sztuczek erotycznych,ważne aby nuda nigdy nie wkradła się do naszej sypialni,to bardzo ważne. Mam do Was pytanie odnośnie afrodyzjaków,planuję kupić hiszpańską muche czy na pewno działa? jakie są Wasze opinie na ten temat?Czytaj też Collapse