Skocz do zawartości

FAQ Jak to jest z powiększaniem penisa

budowa penisa budowa członka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 05 05 2015 - 16:50

Jak to jest z powiększaniem penisa?

Penis zbudowany jest z ciał jamistych, trzech komór(dwie na górze: Corpora Covernosa i jedna na dole Corpus Spongisum) wypełniających się krwią podczas erekcji. Ciała jamiste decydują o wielkości naszej erekcji, im więcej krwi do nich napływa tym bardziej intensywniejsza erekcja. Nie tylko sportowcy i kulturyści wiedzą jak powiększać poszczególne partie ciała, ale także ty możesz zdecydować o tym jak będzie wyglądał twój penis. Wszystkie środki powiększające penisa wpływają na ilość krwi dostarczana do członka, a stosując je przez dłuższy czas zwiększamy chłonność ciał jamistych! Rozciągają się, stają się bardziej chłonne i w rezultacie powiększają penisa.

Rekordy w powiększaniu penisa. Wystarczy długopis i linijka, i najlepiej czujne oko partnerki. Przed kuracją zmierz długość i szerokość penisa i obserwuj zmiany.

Rekordowy wzrost długości penisa to ponad 10 cm!
Rekordowy wzrost grubości penisa to 25%!
Skutki uboczne kuracji:
- zwiększone libido
- intensywniejsza przyjemność płynąca z seksualnego uniesienia
- niewygodna czasem erekcja ;)

Czy środki powiększające penisa wpływają na naszą psychikę?
Tak! Większość środków zawiera oprócz substancji aktywnych suplementy diety, które pozwalają zdrowo rozwijać ciało i ducha. Minerały, witaminy to nie wszystko co znajdziesz w suplementach, produkty też zwiększają aktywność hormonów, które z kolei wpływają na nasze ogólne samopoczucie.

Jak stosować środki powiększające penisa?
Przede wszystkim należy przeczytać i skorzystać z zaleceń na opakowaniu. Nie zwiększamy dawki, jeżeli nie ma takiej informacji. Wskazane jest częstsze używanie "narzędzia" podczas kuracji. Zwiększ swoją aktywność seksualną, a efekty będą szybciej widoczne!

Czego należy się przestrzegać?
Przede wszystkim uważajmy na podróbki, nie kupujmy środków z nieznanego źródła, nawet jeśli określa się jako sklep. Unikajmy zakupów w witrynach internetowych, w których nie ma podanego adresu firmy, NIPu, Regonu, takie sklepy krzaki specjalnie ukrywają swoją tożsamość.. Listę zaufanych sklepów zaczyna serwis:
Powiększanie penisaCzytaj też Collapse