Skocz do zawartości

Grzybica penisa

choroby penisa grzybica Clotrimazolum

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zola

Zola

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 04 12 2015 - 09:30

Grzybica z penisa jest jedną z częstych i przykrych chorób o której boimy się mówić. W niektórych przypadkach przechodzi sama, w większości jednak wymaga wsparcia medycznego. Do zarażenia dochodzi drogą płciową lub też poprzez kontakt z bakteriami i grzybami w publicznych toaletach. Czasem branie antybiotyków zmniejsza odporność organizmu i może dojść do zarażenia grzybicą.

Objawy grzybicy penisa
Najpierw czerwone, swędzące plamki, a potem biały nalot o nieprzyjemnej woni to objawy grzybicy. Może schodzić naskórek z żołędzia oraz wystąpić stan zapalny, który powoduje pieczenie i świąd w miejscach intymnych.


Leczenie grzybicy penisa
Idź do lekarza - dermatologa lub urologa. Jeżeli chcesz się leczyć sam to może być to maść przeciwgrzybiczna - np. Clotrimizolum. Grzybice niestety często wracają. Objawy dość podobne do zarażenia drożdżakami, dlatego też jeśli stosowanie kremu nie przynosi pożądanych skutków skontaktuj się z lekarzem!


Używanie Clotrimazolum
Posmaruj dokładnie część ciała objętą grzybicą. Krem stosuj trzy razy dziennie. W ciągu 4 dni leczenia powinna wystąpić znaczna poprawa i regeneracja naskórka penisa. Maść stosuj przez 2 do 4 tygodni, pamiętaj że jeśli nie wystąpiła poprawa w ciągu kilku dni od stosowania maści skonsultuj się koniecznie z lekarzem.


Wygląd grzybicy penisa:


Zobacz też: powiększanie penisa

Czytaj też Collapse