Skocz do zawartości

Historia powiększania członka

napletek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 03 04 2009 - 19:08

Nie znoszę być tym, który przynosi złe wieści, ale wszystko, co mówią podręczniki na temat seksu oraz kolumny porad małżeńskich to bzdury. Można powiększyć członek. Nie wierzycie mi?
W takim razie cofnijmy się trochę w czasie i zapytajmy szesnastowiecznych konkwistadorów w Ameryce Południowej o wstydliwy sekret, o którym się przypadkiem dowiedzieli. W swoich wyprawach po klejnoty i złoto, oraz w celu nawracania niewiernych, odkryli oni peruwiańskie plemię, którego mężczyźni szczycili się 30cm. penisami i nie nosili nic oprócz paska z piór i obręczy na napletek. Informacje o tym odkryciu rozeszły się jak ogień przez cały półwysep Iberyjski, w końcu docierając do uszu cesarza habsburskiego Karola V, który zażądał, aby dostarczono mu do Hiszpanii żywy dowód tego, o czym mówiono.
Według niewielu informacji, jakie mężczyźni z plemienia Cholomec udzielili, ich sekret polegał na kombinacji specjalnej, wyszukanej diety i ściśle strzeżonych tajemnych technik, których świat niestety nie poznał. Uczeni lingwiści rozszyfrowali znaczenie nazwy ich plemienia, które tłumaczy się mniej więcej jako: „ludzie o długich penisach”. Cholomekowie jednak nie maja monopolu na techniki powiększania penisa, znane wielu innym kulturom. W ubiegłym stuleciu antropolodzy odkryli plemię indiańskie Sadhus, Arabów sudańskich oraz mieszkańców wyspy Cook, które to kultury rozwinęły specjalistyczne techniki na powiększanie męskich organów.Czytaj też Collapse