Skocz do zawartości

Implanty, a fuj!


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 barbara

barbara

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 04 2010 - 11:56

Cofnijmy się w czasie, druga połowa XX wieku, czasy w które człowiek za wszelką cenę pragnął poprawić swój wygląd. Nie był to sport, ale wzmożona praca plastyków, chirurgów plastycznych i ludzi specjalizujących się w kreowaniu wizerunku człowieka. W gabinetach takich “pracowni” trzeba było czekać miesiącami na wymarzoną operację. Oprócz korekty naszej twarzy kobiety decydowały się dodać sobie co nie co, a gdzieniegdzie odjąć. Powstały pierwsze implanty, były to galaretowate mazie zamknięte w plastikowym “odlewie”.

Operacja choć nie była niebezpieczna dla życia nastręczała wiele problemów. Do dziś ludzie zmagają się z wybraniem odpowiedniego rozmiaru, a fizjonomia piersi wcale nam nie pomaga. Często było tak, że po operacji okazywało się, że nie osiągnęłyśmy zamierzonego efektu i trzeba było ponownie wykonać operację z inną wkładką. Choć wiele aktorek zdecydowało się wtedy na powiększanie piersi tylko na jedną zwróciło wtedy się uwagę. Pamela Anderson, dlaczego o niej mówię? Jej historia nauczyła nas, że wszczepianie implantów dla poprawy wyglądu ma cel, ale do czasu aż nie zaczną się problemy. Lata dziewięćdziesiąte: do gabinetów lekarskich trafiają pierwsze ofiary implantów, niestety plastiki które miały przetrwać wieki okazały się niebezpieczne dla człowieka. Część nie wytrzymała próby czasu, część uległa uszkodzeniu wydobywając szkodliwy płyn wewnątrz ciała kobiety. Trwa kampania ratująca życie ludziom noszącym implanty, do której przyłącza się nasza aktorka Pamela Anderson. Czy ty również chcesz się stać ofiarą implantów?

Jeśli nadal nie wiesz co zrobić zastanów się nad tym: czy ciągły kontakt z syntetyczną substancją w ciele kobiety nie jest niebezpieczny? W gabinecie z pewnością powiedzą, że jeśli pojawi się uczulenie to ono minie, ale w rzeczywistości to właśnie uczulenie jest pierwszą reakcją obronną organizmu. Ponadto po zabiegu pozostają blizny co prawda widoczne w określonych warunkach, ale zostają i będą szpecić nasze ciało do końca życia. Jeśli zależy ci na zdrowiu przed podjęciem decyzji o wszczepienie implantów spróbuj skorzystać z tego co dała nam natura, a zdziwisz się jakie można uzyskać efekty.



Dodaj odpowiedź