Skocz do zawartości

Instrukcja użytkowania pompki na powiększenie penisa

napletek

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 16 03 2009 - 12:07

Pompki do penisa pojawiły się już w roku 1913, i od tego czasu dostępne są na rynku w różnych formach. W rzeczywistości tysiące mężczyzn przyznało, że dzięki pompkom powiększyło swój penis nie tylko w obwodzie, ale także na długość. Co więcej, wielu chirurgów poleca stosowanie pompek jako pomocnych w osiągnięciu optymalnych rezultatów po operacji. W ciągu ostatnich 10 lat pompki próżniowe stały się niezbędnym elementem ekwipunku każdego zainteresowanego swoim członkiem mężczyzny. Są one skuteczne nie tylko, jeśli chodzi o powiększanie penisa, ale także są doskonałymi elementami gry wstępnej.


Medycyna
zdała sobie sprawę z ważnej roli urządzeń zwanych "hyperemiator" - czyli próżniowych urządzeń rozciągających(pompek). Są one przepisywane mężczyznom z zaburzeniami erekcji. Gdy cylinder znajduje się na penisie, pompka jest uruchamiana kilkoma szybkimi pociągnięciami, a później niczym za sprawą magii, penis budzi się do życia, w pełni napięty, aż do maksymalnych wymiarów. Wokół podstawy członka umieszcza się specjalny pasek i w ten sposób, dzięki sztucznie wywołanej erekcji, mężczyzna może odbyć stosunek.

Jak to działa ?
Kiedy szczelny cylinder zostaje umieszczony na członku, a powietrze zostaje odessane za pomocą pompki wytwarza się ciśnienie negatywne, które kieruje krew płynącą w arteriach miednicy do tkanek penisa. Proces ten nosi nazwę hipereminacji. Po pierwszej sesji wielu mężczyzn doświadcza znacznego powiększenia się obwodu penisa. Często nie mogą oni uwierzyć, że to ten sam penis, który włożyli do cylindra 30 minut wcześniej. Rezultaty te są jednak tymczasowe, penis wraca do swoich normalnych rozmiarów po kilku godzinach. Dobrą nowiną jest to, że po okresie kilku miesięcy systematycznego powiększania i rozciągania tkanek, powiększenie to staje się trwałe. Magazyn "Inches" zamieścił nawet artykuł objaśniający działanie tego procesu: ... "Podczas używania pompki próżniowej krew nie cofa się automatycznie. Metodologia pompowania dyktuje, utrzymanie stanu powiększenia tkanek mięśniowych przez pewien okres czasu" ...


Trudno szukać specjalistycznych publikacji na ten temat
objaśniających działanie, pokazujących skuteczne techniki powiększania pompkami. Wielu mężczyzn używających pompki pierwszy raz, fascynuje się efektem do tego stopnia, że sesja kończy się siniakami wynikającymi ze zbyt entuzjastycznego stosowania. Rezultaty rzeczywiście mogą być oszałamiające. Pompowanie jest czynnością ciekawą, wymaga jednak odrobiny cierpliwości, wiedzy i umiejętności, aby otrzymać optymalne rezultaty. Wiele zamieszczonych tutaj informacji, technik posługiwania się pompkami pochodzi z książki napisanej przez Gary Griffina "Straight Talk About Surgical Penis Enlargement".Zasady
Aby uzyskać optymalne wyniki użytkując pompkę do penisa należy przestrzegać kilku prostych zasad. Z czasem sami wypracujecie sobie własne metody maksymalizujące rezultaty. Pamiętajcie pompowanie to nie tylko wsadzanie swojego penisa do tuby, przekonacie się tym bardzo szybko... Monitorujcie swoje postępy zaznaczając wyniki na tubie lub zapisując je i odczytując ze skali umieszczonej na niektórych modelach pompek.


1. CIEPŁO
Zapewnij, aby w pomieszczeniu w którym pompujesz było ciepło. Zrób ciepłe okłady na penis np. namoczonym w ciepłej wodzie ręcznikiem ok. 10-15 minut. Zmieniaj kompresy tak, aby przez cały czas były ciepłe (nawet co kilkadziesiąt sekund). Poprawi to bardzo cyrkulację krwi w organizmie. Jeśli to możliwe odłącz też cylinder od reszty urządzenia i zanurz go w ciepłej wodzie przed założeniem go na penisa. Rewelacyjnym sposobem na utrzymanie ciepła w czasie całej sesji jest owinięcie cylindra termoforem, lub specjalnymi dostępnymi w aptekach żelowymi okładami wcześniej podgrzanymi w mikrofalówce.2. MASAŻ
Usiądź wygodnie, nałóż lubrykant na dłonie. Złącz palec wskazujący i kciuk mocno obejmując nasadę penisa tak aby połączyły się ze sobą pod członkiem. Zacznij powoli ściągać dłoń z członka. Zanim dojedziesz do żołędzia chwyć podstawę penisa drugą ręką w opisywany wcześniej sposób. Doznasz uczucia dojenia, bo właściwie to właśnie robisz. Jeśli cię to podnieci, to dobrze. Twoim celem jest wtłoczenie jak największej ilości krwi do członka. Jest to niezbędne, jeśli zależy ci na trwałym powiększaniu. Prawdziwe powiększanie uzyskuje się nie poprzez nagromadzenie limfy w tkankach, a poprzez rozszerzenie żył. Wykonaj przynajmniej 100 powtórzeń tego ćwiczenia. Penis powinien być teraz gruby i zaróżowiony. Nałóż ponownie lubrykant, możesz rozpocząć pompowanie.
Być może zauważysz, że część twojego penisa jest wewnątrz ciała. To prawda tak jak ekspandery również i ty możesz przez okres kilku miesięcy wyciągnąć go stopniowo uzyskując tylko na tym 1,5 cm więcej ! Walter Schlesinger w swojej książce zaleca nawet, aby mężczyźni po każdym oddaniu moczu wyciągali członek kilkakrotnie.


3.NAPLETEK
Przy używaniu większego podciśnienia może wystąpić zjawisko pęcznienia, nienaturalnej opuchlizny napletka (wygląda czasami jak mały pączek). Nie jest to zjawisko groźne. Spowodowane jest olbrzymią ilością limfy zbierającej się w napletku. Wielu mężczyzn nie przepada za tym widokiem wymyślili więc różne metody radzenia sobie z tym zjawiskiem, a dotyczącym tylko nie obrzezane członki. Wystarczy odciągnąć napletek i owinąć go kilkoma warstwami gazy. Luźny koniec włożyć między warstwy gazy.


4.USZCZELNIENIE !!!
Nie trzeba chyba pisać jak bardzo istotne jest dobre uszczelnienie pomiędzy cylindrem a resztą ciała. Może być wiele czynników powodujących brak należytego uszczelnienia. Najczęstsze to: źle dobrany cylinder, zbyt mała próżnia, niewłaściwy lubrykant, gęste owłosienie łonowe.
Najlepiej zupełnie usunąć włosy łonowe u podstawy penisa. Można to zrobić maszynką, lub specjalnymi kremami depilującymi do męskich miejsc intymnych. Golenia bardzo intymnych części męskiego ciała np. jąder nie polecamy ze względu na ryzyko skaleczeń. Wielu mężczyzn idzie krok dalej usuwając całkowicie włosy z tych partii ciała. Powoduje to znacznie lepsze uszczelnienie, jest również bardzo stymulujące zwłaszcza w czasie wzajemnych pieszczot, wasze partnerki już dawno o tym wiedzą (różne środki depilacyjne do miejsc intymnych dla kobiet są dostępne od dawna)
Jakiego użyć lubrykantu często jest kwestią gustu. Należy tylko pamiętać aby nie były zbyt tłuste jak np. wazelina ponieważ są później bardzo trudne do usunięcia. Z kolei lubrykanty seksualne oparte na wodzie zbyt szybko wysychają. Lepsze są np. mleczka pamiętać trzeba, aby miały w swoim składzie: witaminę E, aloes, lub kolagen. Są również specjalistyczne kremy do pielęgnacji i powiększania penisa, które wmasowuje się w jego skórę to wydaje się ciekawym rozwiązaniem wspomagającym jeszcze działanie powiększające pompek, a przecież na wielkości i wyglądzie penisa najbardziej nam zależy...


5.PLAN
Regularne pompowanie o stałej porze dnia przynosi najszybsze i najlepsze rezultaty. Powiększanie penisa jest wówczas trwałe bo spowodowane rozszerzaniem naczyń. Użytkownicy którzy pompują od czasu do czasu raz, dwa razy w tygodniu osiągają powiększenia limfatyczne, wracające potem do stanu poprzedniego w ciągu kilku godzin.


6.POBUDZENIE
Jeden z lekarzy na Florydzie zauważył, że najlepsze rezultaty osiąga się kiedy jest się pobudzonym seksualnie. W penisie w czasie nawet nieznacznego wzwodu ma miejsce powiększanie nie tylko limfatyczne, ale również naczyniowe.


7.CIŚNIENIE
większość pompujących nowicjuszy jest tak zachwycona rezultatami, że podkręcają maksymalnie poziom ciśnienia. Skutek oprócz rewelacyjnego powiększenia jest taki, że penis wychodzi z sesji posiniaczony i obolały. Właśnie z tego powodu wielu mężczyzn rezygnuje z pompowania w ciągu pierwszego miesiąca... A wystarczy trochę cierpliwości i umiaru. Najlepsze rezultaty osiąga się przy ciśnieniu niskim, lub średnim. Generalnie ciśnienia tak naprawdę potrzeba tylko tyle, aby cylinder pewnie trzymał się ciała. Dopiero po długim czasie kiedy skóra członka stanie się grubsza można aplikować większe ciśnienie. Nie może być odczuwalny najmniejszy dyskomfort czy ból, wówczas natychmiast należy zmniejszyć ciśnienie, lub przerwać sesję! Wykorzystuj grawitację w czasie pompowania. Najlepszą pozycją jest siedzenie swobodne i wyprostowane na krawędzi krzesła, czy fotela tak, aby genitalia swobodnie zwisały znad krawędzi. Siła ciężkości pomoże napływać większej ilości krwi do członka. Rób sobie krótkie przerwy na masowanie i nawilżanie kremem penisa np. co kilka minut wykonując 20-30 powtórzeń "dojenia" przed ponownym założeniem cylindra. Długość sesji początkowo wystarczy kilka maks. kilkanaście minut, dopiero po „zahartowaniu” penisa można je wydłużać zwiększając siłę ciśnienia.
UWAGA! UŻYCIE ZBYT DUŻEGO CIŚNIENIA, LUB ZBYT DŁUGIE DZIAŁANIE DUŻYM CIŚNIENIEM MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA – STOSUJCIE URZĄDZENIE Z UMIAREM, A REZULTATY PRZEKROCZĄ WASZE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA!


8.OPASKA/PIERŚCIEŃ
Bardzo pomagają zoptymalizować rezultaty pompowania podtrzymując jego powiększenie przez wiele godzin od zakończenia sesji. Ostrzeżenie! Jeśli zamierzasz wyjść po zakończeniu pompowania z założonym paskiem/pierścieniem erekcyjnym np. na basen, plażę, siłownię , czy po prostu na zakupy bądź przygotowany na wywołanie swoją osobą piorunującego wrażenia na otoczeniu. A może będziesz wolał takie wrażenie zrobić na kimś czekającym w sypialni? wybór należy do ciebie... Niektórzy mężczyźni zakładają opaskę uciskową jeszcze przed rozpoczęciem pompowania inni wolą z tym zaczekać po zakończeniu, nie ma tutaj określonych reguł.
Niektórzy polecają również założenie na czas pompowania prezerwatywy. Może to wydać się dziwne dlatego wyjaśniamy. Opinający mocno penis lateks stwarza bierny opór powiększeniu od wewnątrz, pozwala to na użycie znacznie większego ciśnienia przez co efekty mogą być znacznie lepsze.

9.CZYSTOŚĆ
Dbaj w szczególny sposób o czystość swojej pompki stosując się ściśle do zaleceń instrukcji i to nie tylko dlatego, żeby dłużej mogła ci dobrze służyć. Po każdej sesji dokładnie przemyj cylinder wewnątrz i na zewnątrz usuwając ślady lubrykantów i wydzielin. Wystarczy ciepła woda i mydło. Do szybkiego oczyszczenia wystarczą jednorazowe nawilżone chusteczki.

10.BIELIZNA
Może wyda się Wam to niewiarygodne, ale przekonacie się, że wkrótce po regularnym stosowaniu pompek wasza bielizna stanie się zbyt mała... Użytkownicy pompek stwierdzają często, że po prostu nie czują się już wygodnie w swojej dotychczasowej bieliźnie. Tradycyjna bielizna oferuje miejsce dla małej, lub przeciętnej wielkości, przyciska penis do ciała co może mieć działanie odwrotne do tego co zdążyliście sobie wypracować. Wielu mężczyzn zaczyna wtedy nosić bokserki, lub nawet rezygnuje z bielizny.

Prawa właściwe do opisu należą do SEXFITNESS.ORG - dlatego zapraszam na ten serwis po zakupy pompki erekcyjnej.Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź