Skocz do zawartości

Intymne pytania czyli wywiad z facetem

seks oralny miłość francuska zwieracz odbytu mięśnie PC mięśnie Kegla masturbacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 barbara

barbara

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 05 05 2016 - 19:03

Oto najbardziej typowe odpowiedzi, na najbardziej krępujące pytania.

1. Czy damska anatomia ma dla ciebie znaczenie? Czy w ogóle czujesz różnicę między "ciaśniej" a "luźniej"?
Dla mnie "ciaśniej" znaczy "przyjemniej". To, oczywiście, pewne uproszczenie, bo przecież w niektórych pozycjach uczucie "luzu" jest wyraźniejsze niż w innych. Mężczyźni, którym ono bardzo przeszkadza, często lubią stosunki analne. W tym wypadku nie chodzi wcale o urozmaicenie seksu, lecz o to, by odczuć działanie wąskiego mięśnia zwieracza.

2. Czy potrafisz rozpoznać, że kobieta udaje orgazm?
Tylko wtedy, gdy jest kiepską aktorką. W pozostałych przypadkach - to przewyższa moje możliwości. Jeśli jednak, jakimś cudem, już się dowiem, że kobieta symulowała orgazm, wmawiam sobie: "To był dla niej po prostu kiepski dzień na seks, ale nie chciała mi popsuć przyjemności".

3. Młodzi chłopcy często się masturbują. Czy dorośli mężczyźni też to robią?
Tak. Niektórym to się zdarza. Kobiety często sądzą, że masturbacja jest zarezerwowana tylko dla pryszczatych młodzieńców. To prawda, że faceci najczęściej onanizują się w okresie dojrzewania, ale później nie wszyscy z tego nawyku "wyrastają". Nawet jeśli żyją w stałym związku, często traktują "miłość sam na sam" jako urozmaicenie życia seksualnego.

4. O czym rozmawiasz z kumplami, gdy podczas imprezy wychodzicie do toalety?
Naprawdę chciałabyś to wiedzieć? A tak poważnie: uwierz, istnieją na świecie ludzkie stworzenia, które idą do toalety tylko dlatego, że bezwarunkowo muszą. A nie w żadnym innym celu. Mężczyźni, jeżeli tam się już spotykają, to całkiem przypadkowo, a i temat pogawędki, jeśli już do niej dojdzie, jest zupełnie... nieistotny.

5. Czy podwiązki i pończochy naprawdę kręcą mężczyzn?
Niektórzy z nas przyznają, że na widok tak ubranej kobiety czują ogromne podniecenie. Jednak większość uważa, że "podwiązki i spółka" to relikt odległej przeszłości, przywołujący na myśl jakiś sprośny filmik z początku XX wieku albo obrazki typu "szaleństwa z czasów młodości babci i dziadka". Natomiast wszyscy faceci zgodnie twierdzą, że to, co naprawdę ich kręci, to krótka spódnica, a pod nią ładne figi.

6. Co jest dla ciebie ważniejsze: biust czy pupa kobiety?
Są mężczyźni, którzy mają obsesję na punkcie jednej konkretnej części kobiecego ciała. Ale są i tacy, którzy twierdzą, że tak naprawdę to działa na nich aura, jaką emanuje kobieta. Ci pierwsi stanowią mniejszość, ci drudzy często kłamią. Jak dla mnie wszystko jest kwestią przypadku: nigdy nie wiem, co w danym momencie wpadnie mi w oko.

7. Czy to dobrze, kiedy w łóżku głośno krzyczę z rozkoszy?
Tak przynajmniej sądzą ci z nas, dla których seks jest czymś w rodzaju rywalizacji. Wtedy fajnie jest być dopingowanym charakterystycznymi okrzykami. Jednak większości mężczyzn bardziej odpowiadają namiętne szepty. Oczywiście, lubię także, gdy padają właściwe słowa. Nie takie mocne jak w filmie porno, ale dość odważne. Chętnie słucham wskazówek, zwłaszcza takich, dzięki którym doprowadzam partnerkę do rozkoszy.

8. Jak powinnam zareagować, gdy w czasie stosunku coś ci się nie udaje?
Najlepiej nic wtedy nie mów. Naprawdę, jest to najmniej odpowiedni moment na podjęcie rozmowy. Jeśli zaczęłabyś coś tłumaczyć, wpadka urośnie do rangi katastrofy. W tak "kłopotliwej" sytuacji najbardziej wskazane będą pieszczoty, które odwrócą moją uwagę od "technicznych" problemów. Prawdopodobnie pomogłyby usta. Większość facetów bardzo pobudza miłość francuska.

9. Czy nie możemy się kochać, kiedy mam okres?
Dobre pytanie. Szkoda tylko, że tak rzadko zadajesz je wprost. Wielu mężczyzn w ogóle nie wyobraża sobie seksu z menstruującą kobietą. Inni za nim nie przepadają. Trzecia grupa z kolei nie ma z tym problemu. Jeśli więc chcesz być pewna, co o tym sądzę, powinnaś mnie o to zapytać.

10. O czym myślisz bezpośrednio po stosunku?
Czy ja wiem, czy w ogóle wtedy myślę? Moja głowa i ciało wydają się mi w tym momencie w jakiś niesamowity sposób puste. Dlatego, jeżeli zaraz "po" nie dostaję słowotoku, jeśli delikatnie się odsuwam lub odwracam na drugi bok, sytuacja jest jasna: było naprawdę super, ale teraz muszę przemyśleć sobie, jak przygotować się do jutrzejszego spotkania z szefem albo zastanowić się, czy Legia Warszawa znów zostanie mistrzem Polski.

Nagie fakty

66,9 proc. mężczyzn myśli o seksie ze sławną kobietą.
28,5 proc. mężczyzn uważa, że najbardziej seksowną światową gwiazdą jest Jennifer Lopez.
26,3 proc. mężczyzn uważa, że najseksowniejszą polską aktorką jest Ania Przybylska.
26 proc. dorosłych mężczyzn onanizuje się.
43 proc. mężczyzn lubi seks oralny.
51 proc. mężczyzn miało kochankę na jedną noc.
22,6 proc. mężczyzn twierdzi, że najważniejsza dla nich jest figura partnerki.