Skocz do zawartości

Jak używać pompkę do penisa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 06 04 2009 - 09:09

Używaj średniego poziomu ciśnienia Większość nowych pompujących jest zachwycona rezultatami do tego stopnia, że podkręcają oni pozom ciśnienia, skutkiem, czego, ich penis wychodzi z sesji posiniaczony i obolały. Właśnie z tego powodu wielu mężczyzn porzuca pompowanie podczas pierwszego miesiąca. Najlepsze rezultaty osiąga się przy ustawieniu ciśnienia na niski lub średni poziom. W rzeczywistości potrzebujesz tylko tyle ciśnienia, aby pewnie utrzymać cylinder na penisie. Jakkolwiek większa ilość ciśnienia jest zbędna. Wyjątek w tym względzie stanowią długoletni pompujący, u których skóra na członku jest znacznie grubsza w wyniku wieloletniego pompowania. Ich członki przyzwyczajone są do pompowania, dlatego też większy poziom ciśnienia jest przez nich lepiej tolerowany.

Monitoruj postępy
Przyłóż taśmę mierniczą do boku cylindra, a następnie przenieś podziałkę (np. wydrapując) na cylinder. Pozwoli ci to na śledzenie postępu z miesiąca na miesiąc.
Noś prezerwatywę
Jeden z pompujących mężczyzn poleca noszenie kondoma podczas sesji. Chociaż może to brzmieć dziwnie, twierdzi on, że założony na penisa lateks stwarza bierny opór powiększaniu od wewnątrz. Uważa on, że to pozwala na użycie znacznie wyższego ciśnienia, a w ten sposób na większe końcowe powiększenie, po ściągnięciu kondoma konturuje się pompowanie.
Noś opaskę na penisa
Opaski dostarczają solidnego oparcia wokół podstawy penisa i w ten sposób pomagają zoptymalizować rezultaty. Niektórzy mężczyźni wolą zaczekać do końca sesji, zanim włożą opaskę. Te elastyczne pierścienie ‘podtrzymują’ napompowanego penisa przez wiele godzin po skończonej sesji. Ostrzegam jednak, że jeżeli po sesji założysz jedną z takich opasek i udasz się na siłownię, skończy się to tym, że mężczyźni zagapieni w twojego penisa będą wchodzili na ściany nie mogąc wyjść ze zdumienia i podziwu dla wielkości twojego członka.Czytaj też Collapse