Skocz do zawartości

Jak zacząć powiększanie penisa?

mierzenie penisa pomiar penisa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marekw

marekw

    Aktywny użytkownik

  • Admin
  • PipPip
  • 40 postów
  • Gender:Male

Napisano 26 02 2017 - 18:59

Kilka lat po powstaniu mojej pierwszej strony internetowej z 1997 roku, ktoś przysłał mi następującego maila. Myślę że to najstarszy tekst jaki czytałem dotyczący powiększania penisa:
... kiedyś był to sekret...Chłopiec powiedział "Wydaje mi się że mam małego penisa..." na co otrzymał radę od dobrego przyjaciela "to czemu go sobie nie naciągniesz?" nie mieliśmy pojęcia skąd pochodzi ta metoda, ani jaka powinna być średnia wielkość penisa. Nikt nigdy nie próbował od nikogo wyciągać pieniędzy. Po prostu udostępniliśmy wiedzę, którą posiedliśmy w spadku po starszych chłopcach...Jeden będzie naciągał penisa w stanie pół wzwodu poprzez ciągnięcie go tak długo "aż zacznie boleć"... To daje efekty i nigdy nie słyszałem żeby ktoś był zawiedziony... naciągaliśmy tak nasze penisy bez konkretnego planu i bez żadnego programu ćwiczeniowego. Im więcej prób, tym lepsze rezultaty...
Dołączona grafika
Możesz to wykonywać za pomocą prostych, bądź skomplikowanych metod.

Jeśli tylko uznasz za warte zachodu by spróbować ćwiczeń które pomogły innym, to ja daję Ci wskazówkę, Nie musisz za nic płacić! Na Erekcja.org znajdziesz pokaźny zbiór instrukcji, ilustracji, a nawet filmików.

Jeśli możesz osiągnąć rezultaty bez nich, po co zawracać sobie głowę konstruowaniem sprzętów?

powiększanie penisa przy pomocy ciężarkówCzytaj też Collapse