Skocz do zawartości

- - - - -

Jelq opis techniki powiększania penisa

Jelq dojenie penisa

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 22 03 2016 - 20:12

Podwójna ręka – obejrzyj film wprowadzający:
Rozpocznij poprzez wymuszenie na swoim penisie częściowej lub całkowitej erekcji. Następnie znajdź sobie ciche miejsce w którym będziesz mógł usiąść (W ten sposób największa ilość krwi znajduje się w dolnych partiach ciała). Zmniejsz ilość krwi w penisie poprzez przytrzymanie lewą ręką podstawy penisa – na tyle mocno, by poczuć przepływ krwi. Upewnij się iż nałożyłeś lubrykant. Teraz, przyłóż prawą rękę u podstawy penisa, ściskając odrobinę. Następnie zacznij ją przesuwać do główki penisa. Każdy ruch powinien trwać od 3 do 5 sekund. Powtarzaj tyle razy, na ile masz siłę lub czas. Jeśli poprawnie wykonujesz to ćwiczenie, rozszerzanie oraz ruch krwi w penisie pozwoli mu na stopniowy wzrost długości.

Rozciągnięcie penisa– kliknij, aby obejrzeć film wprowadzający

Rozciągnięcie to zaawansowane ćwiczenie które powinno być wykonywane jedynie przez doświadczonych użytkowników metod zawartych w tym podręczniku. Radzimy również, z racji intensywności tego ćwiczenia, rozgrzanie się wpierw przy użyciu jednej z metod przedstawionych w sekcji dotyczącej rozgrzewki. Kiedy już będziesz gotów, rozpocznij przez stanięcie w wyprostowanej pozycji i wyciągnij zwiotczałego penisa przed siebie przez przytrzymanie go za główkę. Po upływie około 10 sekund, napnij mięsień PC (sięgnij do części poświęconej ćwiczeniom Kegla po więcej informacji) na następnie 5 sekund. Powtarzaj wyciągnięcie i napięcie we wszystkich kierunkach (lewo, prawo, góra, dół) przed przerwaniem. Powtarzaj tyle razy, na ile masz czas i siłę.Rozciąganie ma dodatkową zaletę – pozwala na rozciągnięcie z większą siłą niż zwykle, i jako takie pozwala na rozwinięcie mięśnia PC. To uczyniło z rozciągnięcia całkiem popularne ćwiczenie i tym bardziej polecane jest ono jedynie zaawansowanym użytkownikom. Wartym zanotowania jest fakt, iż jeśli będziesz uprawiał seks w dzień ćwiczeń, penis może nie odpowiadać poprawnie, z racji zmęczenia spowodowanego treningiem. Rozciągnięcie poprzez siad (FILM Sit Down Stretch) - oglądaj i czytaj tutorial.

Rozciągnięcie poprzez siad to ćwiczenie wykonywane przez wielu, by zyskać na długości penisa tylko i wyłącznie w zwisie. Dlatego nie powinno zastępować żadnego innego w programie. Rozpocznij przez doprowadzenie się do stanu częściowej erekcji (30-40% to ideał) przed swoim ciałem, a następnie wyciągnij penisa pod siebie. I wyciągnij go pod swoje ciało. Kiedy będziesz gotowy, usiądź na w miarę twardym krześle i siedź przez czas nie większy niż 30 minut. To ćwiczenie stało się ostatnio w miarę popularne, dlatego iż może być wykonywane łatwo i dyskretnie, jednocześnie wzmacniając twoją pewność siebie.#2 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 22 03 2016 - 20:14

Suche dojenie – zmodyfikowane
Suche dojenie jest często nazywane modyfikacją Jelq, jednak w przeciwieństwie do takowego nie jest ani seksualnie pobudzające, ani niechlujne. Suche dojenie jest zarówno czyste, jak i dyskretne. To ćwiczenie może być wykonywane bez problemu w każdej chwili; niezależnie od tego, czy znajdziesz czas przed pójściem spać, czy pod ciepłym prysznice. Podobnie jak , suche dojenie działa poprzez wpływanie siłą na zwiększenie ilości krwi w Corpora Cavernosa (gąbczasta tkanka penisa). W miarę powtarzania, te przestrzenie będą się rozszerzać.
Suche dojenie również pomaga w rozszerzeniu tkanek penisa, a także wieszadła wiązadła. Poprzez tą te technikę zapewniasz wzrost długości penisa. Rezultaty stają się zauważalne po około miesiącu, natomiast po upływie 3-5 miesięcy można zauważyć duże przyrosty.

Ważne informacje

 • Zanim weźmiesz się za suche dojenie, wykonaj rozgrzewkę
 • To ćwiczenie NIE powinno być wykonywane w trakcie ciężkiej erekcji. Grozi to uszkodzeniem naczynek (żył).
 • Powinien zostać zastosowany umiarkowany chwyt. Jeśli zostanie użyty mocny, może to uszkodzić lub otworzyć naczynka z krwią. Gdyby to się zdarzyło, musisz poczekać około 24-48 godzin (albo póki się nie zagoi) przed kontynuowaniem treningów.
 • Nie rozpoczynaj od razu tego ćwiczenia na maksymalnym poziomie. Stopniowo do niego dochodź, przyzwyczajając swojego penisa. W ten sposób zminimalizujesz ilość małych obtłuczeń, oraz czerwonych punkcików.
 • Jeżeli odczujesz potrzebę ejakulacji w czasie treningu, chwyć główkę i przytrzymaj, by odpędzić potrzebę. Możesz też po prostu przerwać ćwiczenie i poczekać aż podniecenie przejdzie.
 • Po zakończeniu każdej sesji, wykonaj kolejne „gorące owinięcie” materiałem, by powiększyć penisa i utrzymać w środku krew która napłynęła.

Technika

 • Twój penis nie powinien ani być w zwisie, ani w pełni erekcji w trakcie wykonywania tego ćwiczenia. Zatem, zanim rozpoczniesz powinieneś popracować nad swoim penisem, tak żeby znalazł się w stanie częściowej erekcji. Żeby to osiągnąć, pociągnij łagodnie zewnętrzną część penisa , dopóki nie osiągniesz częściowej erekcji.
 • Kiedy już ci się uda, zmień układ dłoni na „ok” poprzez złączenie kciuka oraz palca wskazującego, tak utworzyły one pierścień. Złap przy podstawie i uważając, by palce nie znalazły się nad skórą, przesuń je do połowy podstawy. Następnie przywróć rękę do podstawy penisa i powtórz.
 • Kiedy już wystarczająco popracujesz nad podstawą, kontynuuj przez poruszanie ręką do połowy jego długości. Tak długo jak będziesz czuł komfort, kontynuuj powtarzanie tego ćwiczenia w tej pozycji.
 • Twój penis zapewne będzie chciał dojść do stanu pełnej erekcji w trakcie tego ćwiczenia. Jeśli się podniecisz, chwyć główkę penisa i przytrzymaj, by takowe opadło, albo po prostu przerwij ćwiczenie póki nie przejdzie.

Jeśli masz ochotę odrobinę zmodyfikować to ćwiczenie, sugerowane jest abyś spróbował leżąc na łóżku. Połóż się, następnie zegnij kolana i rozpocznij wykonywanie ćwiczenia, poprzez popychanie krwi w stronę nóg.
W trakcie tego ćwiczenia twoja ręka może się zmęczyć. Jednak i jej siła wzrośnie w miarę powtarzania treningów.
Używając kciuka i palca wskazującego sięgnij poniżej kości łonowej, by złapać podstawę penisa wewnątrz ciała. Ciągnij na zewnątrz tak daleko jak skóra będzie się chciała ruszyć zachowując komfort („praca nad penisem”).#3 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 22 03 2016 - 20:15

O technice Jelq
Podstawową funkcją Jelq jest przedłużenie oraz pogrubić twojego penia. Poprzez uprawianie tego ćwiczenia regularnie (4-5 dni w tygodniu) możliwym jest, by mężczyzna o członku o długości 15 cm zyskał około 5 do 10 cm. Jelq polega na popychaniu krwi, tak by zwiększyć jej ilość w Corpora Cavernosa (gąbczasta tkanka penisa.) W miarę powtarzania tego ćwiczenia, ilość miejsca w penisie będzie się rozszerzać.
Powiększanie się przestrzeni w penisie pozwoli większej ilości krwi napływ do niego, co spowoduje wzrost jego grubości. Wprost proporcjonalnie do regularności ćwiczeń, penis będzie stawał się większy i silniejszy, odpoczywając przez noc, kiedy śpisz. To czyni z Jelq tak potężne ćwiczenie.
Ważne informacje
1. Zanim weźmiesz się za jelq, wykonaj rozgrzewkę
2. Użytym lubrykantem powinna być wazelina, mleczko do ciała, lub olejek do ciała. Pod żadnym pozorem nie może to być mydło!!
3. To ćwiczenie NIE powinno być wykonywane w trakcie ciężkiej erekcji. Grozi to uszkodzeniem naczynek (żył).
4. Powinien zostać zastosowany umiarkowany chwyt. Jeśli zostanie użyty mocny, może to uszkodzić lub otworzyć naczynka z krwią. Gdyby to się zdarzyło, musisz poczekać około 24-48 godzin (albo póki się nie zagoi) przed kontynuowaniem treningów.
5. Nie rozpoczynaj od razu tego ćwiczenia na maksymalnym poziomie. Stopniowo do niego dochodź, przyzwyczajając swojego penisa. W ten sposób zminimalizujesz ilość małych obtłuczeń, oraz czerwonych punkcików.
6. Jeżeli odczujesz potrzebę ejakulacji w czasie treningu jelq, chwyć główkę i przytrzymaj, by odpędzić potrzebę. Możesz też po prostu przerwać ćwiczenie i poczekać aż podniecenie przejdzie.
7. Po zakończeniu każdej sesji, wykonaj kolejne „gorące owinięcie” materiałem, by powiększyć penisa i utrzymać w środku krew która napłynęła.

Standardowe jelq

Rozpocznij przez wtarcie połowy łyżeczki wazeliny, mleczka do ciała lub olejku do ciała w swojego penisa oraz dłonie. W czasie wykonywania tego ćwiczenia twój penis musi być połowicznie w stanie erekcji, jako że wykonywanie tego ćwiczenia na penisie w pełnej erekcji nie daje rezultatów. Jeśli zostaniesz podniecony, przerwij ćwiczenie póki nie przejdzie.
Za pomocą kciuka i palca wskazująca prawej ręki utwórz symbol „ok”. Kiedy już to zrobisz, ściśnij nimi penisa tak blisko moszny jak tylko się da. Utrzymując mocny uścisk, przesuwaj rękę w dół do końca penisa, przerywając zaraz przed dotarciem do główki. W trakcie przesuwania, główka powinna dostrzegalnie się rozszerzyć.
Kiedy, albo zaraz przed wypuszczeniem penisa z prawej ręki, umieść lewą przy mosznie i powtórz ruch. Powinno być to powtarzane, zmieniając prawą rękę na lewą w sposób kojarzony z dojeniem. Ważne jest utrzymanie mocnego ucisku przy pomocy kciuka i palca wskazującego. Główka się rozszerza z powodu zwiększającej się ilości dopływającej do niej krwi.
W trakcie pierwszego tygodnia stosowania tego ćwiczenia, ćwicz około 10 minut dziennie, potem postaraj się przejść do 20 minut. Po 2 tygodniach powinieneś rozpocząć regularne 30-minutowe sesje. Po 3-4 tygodniach rezultaty powinny stać się zauważalne.
Jelq z trzymaniem
Spowoduj u siebie erekcję i zegnij mięśnie PC, tak by penis stał się tak twardy jak się da. Kiedy już znajdzie się w stanie pełnej erekcji, „dopompuj” go przy pomocy PC 20 razy, by rozszerzyć penisa tak bardzo jak się da. Uciśnij swoje PC tak mocno jak się da i potrzymaj dopóki erekcja nie stanie się częściowa. Jak zawsze przy jelq, zacznij od wtarcia około połowy łyżeczki wazeliny, mleczka do ciała, lub olejku do ciała w penisa i łapy. Po uczynieniu znaku „ok” kciukiem i palcem wskazującym, wykonaj około 20 powtórzeń standardowego jelq, przygotowując się na Jelq z trzymaniem.
Kiedy będziesz już gotowy, wzmocnij uchwyt i ciągnij w stronę główki penisa trochę mocniej niż zwykle. Jeśli robisz to już wystarczająco pewnie, twoja ręka powinna się zatrzymać zaraz przed główką penisa. Kiedy to już się stanie, przytrzymaj ją przez jakieś 15 sekund, jednocześnie dojąc drugą ręką, aż dojdziesz do główki i znowu przytrzymaj. Kontynuuj tą procedurę tak długo jak czas lub fizyczne możliwości pozwolą (oceń to sam), albo przeczytaj nasze szczegółowe plany treningowe.
Kiedy już zakończysz zarówno ty jak i twój penis powinniście czuć się trochę zmęczeni, a twój penis powinien wyglądać odrobinę „napompowanie”. Aby odpocząć po tym ćwiczeniu, i utrzymać zyski, poruszaj parę razy mięśniami PC, wywołaj erekcję. Kiedy będziesz blisko ejakulacji, zegnij mięśnie PC, tak by zlikwidować szansę ejakulacji. Kiedy ochota przejdzie, powtórz tą część ćwiczenia 4 razy, by zmaksymalizować rezultaty całego treningu.

Czytaj też Collapse