Skocz do zawartości

Mierzenie penisa film instruktażowy

mierzenie penisa pomiar penisa obwód penisa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pacynek

pacynek

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Gender:Male

Napisano 22 03 2016 - 20:07

Mierzenie długości w stanie wiotkim – obejrzyj filmik wprowadzającyZyski w zwisie będą zapewne jednymi z pierwszych rezultatów, które zauważysz stosując dowolny przewodnik na temat powiększania penisa – także ten. Wiele czynników (takich jak np. temperatura w pokoju) może mieć wpływ na długość w zwisie, zatem bardzo ważne jest stosowanie jednej metody, a także ustalenie konkretnych warunków w czasie mierzenia w celu uzyskania dokładnych wyników. W celu uzyskania dokładnego pomiaru długości penisa w zwisie, stań w pozycji wyprostowanej i wyciągnij penisa przed siebie, do osiągnięcia pozycji horyzontalnej (będzie równoległy do podłogi). Przyłóż linijkę do boku penisa, oprzyj ją lekko o kość łonową i zmierz dokładną długość penisa do końca główki. W czasie tej procedury ważne jest, by penis był w pełni wyprostowany i trzymany jedną ręką przed samym końcem główki.

Mierzenie długości w stanie erekcji – obejrzyj filmik wprowadzający


W celu zmierzenia długości w stanie erekcji, ponownie najlepiej jest stosować jedną metodę w trakcie całego procesu. Ta metoda jest używana przez badaczy na całym świecie, by zmierzyć „średni rozmiar penisa” (który wynosi 6 do 6.5 cala, czyli około 15 do 16,5 centymetrów w stanie erekcji). Zacznij od upewnienia się iż osiągnąłeś stuprocentową erekcję, czyli stan w którym twój penis jest największy. Przytrzymując penisa pod główką umieść linijkę obok niego drugą ręką. Linijka powinna lekko dotykać kości łonowych. Zmierz dokładny rozmiar w milimetrach. Bardzo ważnym jest, byś nie WYOLBRZYMIAŁ rezultatu pomiaru, jeśli już możesz go obniżyć. Wyolbrzymienie może prowadzić do utraty motywacji w przyszłości.

Pomiar obwodu w zwisie – obejrzyj filmik wprowadzający


Obwód penisa może być bardzo kłopotliwy do zmierzenia, gdyż możesz otrzymać różny wynik w zależności od tego którą część penisa mierzysz. Standardowym sposobem jest mierzenie środka trzonu penisa. W trakcie zwisu przytrzymaj penisa przed sobą i owiń go centymetrem. Nie przyciskaj za mocno, naciągnij jedynie do rozsądnego poziomu. Zapamiętaj ten POZIOM napięcia do następnego pomiaru.

Mierzenie obwodu w stanie erekcji – obejrzyj filmik wprowadzający

Upewnij się iż twój penis znajduje się w stanie stuprocentowej erekcji zanim rozpoczniesz pomiar. Przytrzymaj penisa przed sobą, tak by był równoległy do podłogi. Drugą ręką umieść miarkę dookoła penisa, upewnij się iż nie napiąłeś za mocno. Normalnym obwodem w stanie erekcji jest 5 do 5.5 cala (12,7 do 14 centymetrów).Czytaj też Collapse