Skocz do zawartości

Mięśnie kobiece (Kegla)


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 03 2012 - 22:37

Jak podaje Amerykańskie Stowarzyszenie Terapeutów Seksualnych, zaciskanie mięśni łonowo-krzyżowych wspomaga nawilżenie organów, przyczynia się do stymulacji i powoduje, że można osiągnąć orgazm szybciej i w bardziej intensywnym wymiarze.

Mówi się, że w niektórych krajach Dalekiego Wschodu kobiety posiadają rzadką zdolność, której uczą się od najmłodszych lat i która sprawia, że stają się najbardziej ponętnymi kochankami na świecie. Z pewnością każdy mężczyzna, który doświadczył zbliżenia z taką specjalistką w sztuce miłości, pozostanie zafascynowany tym spotkaniem przez całe życie.
I nie ma znaczenia, że kobieta może nie grzeszyć urodą czy mieć niesympatyczny charakter, bo w porównaniu z feerią delicji erotycznych, które owe damy są w stanie zaoferować, pozostałe niedoskonałości można z łatwością wybaczyć.

Jednego z powodów ich sukcesu w tej dziedzinie należy szukać w sile ich mięśni łonowo-krzyżowych, które znajdują się u wejścia do waginy i zaciskają, gdy próbujemy kontrolować oddawanie moczu.

Wspomniane mięśnie są u tych kobiet tak wzmocnione, że istnieją nawet przedstawienia klasy „X”, w których trakcie młoda kobieta w pozycji kucającej, na podeście ustawionym na wysokości wzroku, potrafi bez użycia rąk wciągnąć do pochwy od czereśni aż po piłeczki golfowe, a po chwili wypełnionej elementami tanecznymi, wykonywanymi w różnych zakątkach sceny, zgina ciało w kabłąk, rozsuwa nogi i zaczyna wyrzucać z godną pozazdroszczenia siłą, jeden po drugim, wszystkie przedmioty, które zatrzymała w swoim wnętrzu.
Oczywiście, nikt nie wymaga, aby osiągnąć podobne granice wytrzymałości mięśni, jednak należałoby wykonywać podobne ćwiczenia wzmacniające, które sprawią, że orgazmy staną się fantastycznym przeżyciem, osiąganym w tempie, jakie sami sobie zażyczycie. Ponadto uprawianie tych ćwiczeń może zapobiec problemom z niedotrzymaniem moczu u starszych kobiet, zwłaszcza u tych. które rodziły dzieci.

W pierwszej kolejności należy zlokalizować opisywane mięśnie, którymi są mięśnie odpowiedzialne za wstrzymywanie moczu, i przytrzymać je zaciśnięte przez trzy sekundy. Następnie rozluźniamy je na kolejne trzy sekundy. Ponownie napinamy je, wydłużając czas ćwiczenia o jedną sekundę, po czym rozluźniamy przez taką samą chwilę. Należy je zaciskać i rozluźniać w ten sposób, aż do osiągnięcia pułapu dziesięciu sekund. Po dotarciu do tej granicy należy wykonywać to ćwiczenie zawsze, kiedy sobie o tym przypomnimy. Dobrą stroną tego ćwiczenia jest to, że można je wykonywać w jakimkolwiek miejscu i czasie, może z wyjątkiem chwili, gdy prowadzimy samochód, ponieważ w trakcie zaciskania mięśni pochwa może się rozbudzić, a łechtaczka wysyłać sygnały seksualne do całego ciała. Aby doprowadzić mężczyznę do szaleństwa, można zastosować następującą sztuczkę: rozluźnić mięśnie w momencie penetracji i zacisnąć je w trakcie wychodzenia. Gdy podąża się tym rytmem, kochanek doznaje zasysającego ucisku wokół penisa, dzięki któremu będzie doświadczał zachwycającego uczucia. Jeżeli to kobieta chce przyspieszyć swój orgazm, powinna silniej zaciskać mięśnie i kręcić tułowiem, niczym w trakcie tańca brzucha.

#2 jacekjacek23

jacekjacek23

    Nowy

  • VIP
  • 1 postów

Napisano 04 04 2012 - 20:49

Sex z kobietą która tak potrafi jest niesamowity, szkoda że mało która umie tak robić. Kochałem się z taką kobietą kilka lat temu i nigdy więcej nie trafiłem na taką która by to potrafiła.Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź