Skocz do zawartości

Obok siebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 28 04 2016 - 07:57

Jest coś naprawdę dobrego w "łyżeczce". Zazwyczaj wpadamy w nią nad ranem, gdy jesteśmy jeszcze zaspani a ona nie wymaga nakładu sił - to naprawdę świetny sposób, by się obudzić.
Seks obok siebie może być wspaniały. Najprawdopodobniej najbardziej zrelaksowany sposób ze wszystkich pozycji to "na łyżeczkę". Oboje leżycie bokiem skierowani w tym samym kierunku gdzie mężczyzna leży za kobietą. Mężczyzna wślizguje się i oboje delikatnie popychacie się lub kołyszecie aż do orgazmu. Możecie się całować w tej, a mężczyzna może pieścić całe ciało kobiety w tej samej chwili. Lubię "na łyżeczkę" ponieważ lubię to uczucie, gdy on leży za moimi plecami i tuli się do mnie. Możecie również spróbować seksu "obok siebie" twarzą w twarz. Może wydawać się trudne uprawianie seksu w ten sposób, lecz możliwość wpatrywania się w oczy twojego partnera dodaje dodatkowy poziom do waszej intymności. Zacznijcie z pozycji misjonarskiej lub "kobieta na górze" a potem przewróćcie się na bok. Jeśli penetracja nie jest wystarczająco głęboka to kobieta może oprzeć swoją nogę o biodro partnera. Następną ciekawostką o tej pozycji jest to, że można uprawiać seks naprzeciw siebie gdy kobieta oplata swoimi nogami uda mężczyzny. Aby pogłębić penetrację mężczyzna po prostu ugina swoje nogi.
Pozycja nożyce
Aby być jeszcze bliżej siebie i jeszcze bardziej stymulować łechtaczkę spróbuj seksu obok siebie w pozycji "nożyce". Połóżcie się naprzeciw siebie i skrzyżujcie wasze nogi razem ze sobą zanim mężczyzna wejdzie do środka. Podtrzymujcie się wzajemnie. Możecie wykonywać ruchy okrężne swoimi biodrami zamiast popychania się i osiągnąć pozycję "obok siebie na kota". Jeśli sądzisz, że seks obok siebie jest trudny, zacznij od pozycji "kobieta na górze" gdzie kobieta jest odwrócona i podpiera się rękoma. Wtedy obróćcie się do pozycji "obok siebie" gdy jej nogi się zmęczą. Mężczyzna powinien złapać jej piersi i brzuch i przytrzymywać przed obróceniem się. W rezultacie da to głębszą penetrację niż tradycyjny seks "obok siebie" i samo obrócenie będzie dla was przeżyciem. Ta cała pozycja "na łyżeczkę" została mi doradzona przez May gdy ona zaszła w ciążę. Jest to jedyna możliwość aby seks był wygodny. Jestem bardzo wdzięczna, że mi o tym powiedziała, bo miała rację i pomogło mi to gdy sama zaszłam w ciążę. (podniesienie jednej nogi) Jeśli jedno z was jest duże to seks obok siebie pod różnymi kątami będzie dla was łatwiejszy. Kobieta powinna leżeć na plecach, a mężczyzna leżeć na jej boku. Wtedy kobieta powinna podnieść prawą nogę, a mężczyzna włożyć swoją nogę pod jej i włożyć penisa. Ta pozycja daje kobiecie dużo możliwości stymulowania łechtaczki. Dla lepszych doznań spróbuj seksu "na łyżeczkę" z lampką szampana w twojej ręce. Możesz erotycznie karmić swojego partnera podczas rozkoszowania się seksem. Owoce, czekolada są wręcz stworzone do tego typu gier. Ogólnie seks obok siebie jest odprężającą i romantyczną pozycją. Efekt przytulania się do ciała partnera sprawi, że poczujesz się kochany, a efekt dawania i brania jest wręcz idealny dla porannych leniuchów. Seks obok siebie może być bardzo dobrym początkiem dnia. Jest znakomity aby powoli odkrywać wasze ciała. Pozycje obok siebie są dobre dla ludzi otyłych lub w ciąży. Nie zapominaj o stymulacji łechtaczki. Dodaj dodatkowych wrażeń poprzez użycie szampana i jedzenia.