Skocz do zawartości

Orgazm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 20 04 2019 - 19:06

Gdy chcecie opóźnić moment orgazmu do kresu możliwości i zwiększyć jego intensywność, powinniście poćwiczyć zasadę działania kolejki górskiej: wznosić się i opadać, zaczynać i przestawać. Z odrobiną praktyki staniecie się prawdziwymi ekspertami.

Orgazm jest o tyle bardziej intensywny, o ile opóźnia się moment, od którego nie ma już odwrotu. Jeżeli w trakcie zespolenia dąży się jedynie do osiągnięcia orgazmu, szczyt rozkoszy będzie dużo mniej zaznaczony, niż gdy stopniuje się podniecenie seksualne. Szczytowanie przypomina przejażdżkę kolejką górską, w której odcinki krętych podjazdów mieszają się z odcinkami gwałtownych spadków zapierających dech w piersiach, a w kulminacyjnym momencie intensywność doznań jest absolutnie porażająca.
Prześledźmy tę drogę krok po kroku. Początek sesji erotycznej, który czasami chcielibyśmy przedłużać w nieskończoność, polega na wytworzeniu nastroju. Przede wszystkim pokój powinien być przygotowany do rozniecania namiętności, jedyne oświetlenie zapewni blask świec aromatycznych, ustawionych w nogach łóżka i po bokach wezgłowia, co sprawi, że ciała będą delikatnie rozświetlone, a twarze będą odgadywały się w półmroku. Aromatyczne świece odpowiednie do sesji miłości powinny mieć zapach drzewa, suchy, intensywny i pobudzający, jak sandał, jaśmin czy cynamon. Łóżko nie powinno być zbyt miękkie, aby ciało, które chcemy obdarzać pieszczotami, się w nim nie zapadło i w odpowiednim momencie znajdowało się w zasięgu dłoni, poza tym powinno być na nim dużo poduszek, poduszeczek i jasieczków, jak również, o ile to możliwe, obity materiałem podnóżek. Na jednym z nocnych stoliczków, przekształconych w „szafeczkę rozkoszy", układacie stos kremów, olejków do kąpieli, środków nawilżających i zabawek, oczywiście erotycznych, o których powiemy w dalszym ciągu, ponieważ w tym miejscu skupimy się na lubrykantach.

Istnieją środki nawilżające różnego rodzaju: oleiste, płynne, kolorowe, nabłyszczające, a nawet wielosmakowe. Dobrym początkiem tej wyjątkowej nocy byłby masaż całego ciała, który kochankowie sprawiają sobie nawzajem z użyciem oliwki do kąpieli. Kiedy skóra będzie dobrze nawilżona, ale nie lepiąca się, możecie zastosować jeden ze środków nawilżających o smaku truskawek, mięty czy owoców leśnych etc. Weźcie w usta nieduży krążek galaretki i przed rozpoczęciem seksu oralnego rozgryźcie kapsułkę, która pękając pokryje Wasze strefy intymne smakiem i zapachem najbardziej Wam w tym momencie odpowiadającym, gidy nadchodzi pora na rozpoczęcie zbliżenia i oboje już jesteście bardzo podnieceni, istnieje ryzyko przedwczesnej ejakulacji. Spokojnie, na wszystko jest rada. Ruchy w trakcie zespolenia muszą być niezwykle powolne i jeżeli chcemy opóźnić moment orgazmu, możemy palcem wskazującym ucisnąć mocno środek krocza. Ta prosta sztuczka potrafi znacząco obniżyć stopień podniecenia, aby w dalszym ciągu móc igrać jeszcze przed osiągnięciem orgazmu.