Skocz do zawartości

Pałeczki do Jelq

naciąganie penisa rozciąganie penisa Jelq dojenie penisa

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marekw

marekw

    Aktywny użytkownik

  • Admin
  • PipPip
  • 40 postów
  • Gender:Male

Napisano 30 01 2010 - 21:39

Wersja podstawowa: rurka PVC (1/2werska podstawowa: rurka PVC (1/2" - 12.7 mm) -10"

Dołączona grafika


Wersja deluxe 1.27 cm

Dołączona grafika


Jak używać pałeczek Jelq

Siła Jelq – zacznij od penisa będącego w stanie spoczynku, ale gdy jest duży. Umieść pałeczki w połowie swojego drąga i delikatnie pchaj w stronę główki. Pchaj w górę i w dół. Kontynuuj ćwiczenie przez 15 minut, raz lub dwa razy dziennie.

Ćwiczenie przeprowadzaj przy dobrym oświetleniu, najlepiej słonecznym, obserwując uważnie czy nie dzieje się nic złego ( siniaki itp.) Z pewnością zajmie Ci trochę czasu nauczenie się, jaki nacisk przynosi efekt, a nie jest jednocześnie zbyt duży. na początku unikaj przeprowadzania tego ćwiczenia podczas erekcji. Bardziej zaawansowani mogą je przeprowadzać także w stanie erekcji.

Cel: przytrzymaj penisa poziomo, w takiej pozycji, aby móc komfortowo ciągnąć. Stojąc ciągnij do góry, opierając ręce na biodrach. Ciągnij i utrzymaj maksymalnie w górze. Teraz powoli opuść w dół, następnie do przodu, potem na boki i zataczając stożki.

Tylko dla zaawansowanych!

Technika strzelca wyborowego – „usiądź na podłodze naprzeciwko ściany. Podnieś nogę tak, aby penis zwisał w dół. Złap go oplatając nogę i naciągnij. To dość intensywne ćwiczenie i daje efekty podobne do wieszania ( właściwie wydaje mi się że nawet lepsze). Utrzymaj naciąg przez 15 minut, potem zrób przerwę i powtórz, jeśli chcesz.

Jednoręczna zmiana biegów- przymocuj gumkę i obwiń nią jeden koniec patyczka. Usiądź na podłodze naprzeciwko ściany z nogami rozłożonymi. Złap penisa pałeczkami z gumową opaską na spodzie i przytrzymaj w poziomej pozycji. Końcówkę pałeczki z gumową owijką połóż na ziemi i jedną ręką pchaj od siebie. Utrzymaj naprężenie przez 15 minut, potem zrób przerwę i jeśli chcesz spróbuj ponownie.

Naciąganie kierunkowe - złap i ciągnij na boki, do góry i w dół.

Uwaga: większość niekorzystnych objawów obserwuje się nie od razu tylko dzień lub dwa po ćwiczeniu, trzeba pamiętać, że to ryzykowna zabawa. Udana sesja powinna pozostawić jedynie wrażenie miłego otarcia. Przetarcia skóry, lub nie znikający ból świadczą o tym, że przesadzasz z ćwiczeniami.
To Twój kutas, traktuj go dobrze!Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź