Skocz do zawartości

Phallosan instrukcja użytkowania

skrzywienie penisa krzywy penis skrzywiony penis rozciąganie penisa wydłużanie penisa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 29 06 2015 - 08:46

Jak duże znaczenie ma rozmiar penisa?
Wiele firm sprzedających preparaty lub urządzenia powiększające penisa wynajduje coraz to nowsze dowody na to, że wielkość penisa ma ogromne znaczenie. Dowody te są w większości prawdziwe. Ja jednak wolałbym, żebyś Ty sam zdecydował jak ważna jest wielkość Twojego Penisa, gdyż na dobrą sprawę jest to sprawa bardzo indywidualna. Nie myśl, że duży Penis rozwiąże raz na zawsze wszystkie Twoje problemy seksualne.
Zawsze gdy ktoś pyta mnie o znaczenie wielkości odpowiadam takim oto porównaniem:
Z dużymi i małymi penisami jest tak jak z dobrymi i słabymi samochodami. Nie wystarczy 300koni pod maską, żeby być najlepszym kierowcą rajdowym. Równie ważne jest doświadczenie, technika, umiejętności, wyczucie, itp. Mocny samochód w rękach początkującego kierowcy może być niebezpieczny, jeśli ten nie będzie go prawidłowo używał. Nie zmienia to jednak faktu, że będąc kierowcą przysłowiowego „Malucha“ – ciężko jest osiągnąć lepsze wyniki od kierowcy sportowego BMW…Statystyki
Prawie żaden mężczyzna o tym nie mówi, ale do 66% mężczyzn czuje, że:
- ich penis jest zbyt mały według nich
- ich penis jest obiektywnie zbyt mały
- chce należeć do grona „tych z dużymi” w saunie, pod prysznicami czy na plaży
- chce wyglądać bardziej atrakcyjnie dla swoich partnerek
- chce wypróbować pozycji, które nie są dostępne dla małych rozmiarów penisa
- większy penis jest bardziej efektowny wizualnie
- chce lepiej stymulować swoja partnerkę
Jak wielu mężczyzn chciałoby wydłużyć lub pogrubić swojego penisa?
79,4% życzyłoby sobie dłuższego penisa. Wielu także chciałoby, żeby był on grubszy. 77,8% chciałoby zwiększyć obwód swojego penisa. 77,5% uważa, że wielkość penisa ma znaczenie dla kobiet.
Czy posiadanie zakrzywionego penisa jest normalne?
Kształt penisa także liczy się dla mężczyzn: tylko 35% posiada prostego penisa, a 55,85% chciałoby, żeby był prosty.
Powiększanie penisa jest istotne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.BUDOWA PENISA
Wraz z jądrami penis tworzy zewnętrzne narządy płciowe. Penis to narząd przypominający giętką rurkę. Składa się z wiązadła wieszadłowego znajdującego się w podbrzuszu (to właśnie ta część jest rozciągana za pomocą urządzenia PeniMaster), trzonu członka i wierzchołka. Członek pokryty jest miękką skórą, która zbiega się na żołędzi tworząc szparę. Ta część skóry nazywana jest napletkiem. W przedniej części żołędzi znajduje się ujście cewki moczowej. Ujście cewki moczowej służy do wydalania moczu i plemników.
W środku członka znajdują się struktury gąbczaste, które w czasie pobudzenia seksualnego wypełniają się krwią, dzięki czemu członek staje się sztywny i jednocześnie powiększa swoją objętość stercząc do przodu. Napletek zsuwa się do tyłu i żołądź jest całkowicie widoczna. Z powodu szybszego krążenia krwi kolor żołędzi zmienia się na fioletowy lub czerwony.
Na czym polega erekcja?
W czasie erekcji naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, dzięki czemu krew wpływa do członka. Krew (na zdjęciu termicznym zaznaczona na czerwono) wpływa do tkanki gąbczastej .... W momencie wypełnienia członka krwią następuje erekcja. Za erekcję odpowiedzialny jest układ nerwowy przywspółczulny. Erekcja następuje w czasie penetrowania w okolicach członka lub innych wrażliwych części ciała mężczyzny. Podobnie zdjęcia erotyczne, zapachy, a nawet dźwięki i, oczywiście, marzenia erotyczne mogą spowodować otwarcie się naczyń krwionośnych układu nerwowego i w konsekwencji erekcję. We wczesnym dzieciństwie erekcje następują już w czasie snu. Zjawisko "nocnego nabrzmiewania członka" następuje w fazie szybkiego ruchu gałek ocznych (REM) (w czasie snu gałki oczne przesuwają się szybko przy zamkniętych powiekach) i trwa około 100 minut w ciągu nocy. Przykładem tego zjawiska jest przebudzenie się rano z erekcją.


Wielkość członka męskiego
W latach 1938 do 1963 Instytut Kinsey'a przeprowadził słynne, zakrojone na szeroką skalę badania na temat seksualności obejmujące również pomiary wielkości członków. Pomiary przeprowadzono u kilku tysięcy mężczyzn. Te badania dały rewolucyjne wyniki na temat seksualności i pozwoliły odpowiedzieć na wiele pytań, których nigdy wcześniej nie zadawano. Ustalono, że średnia długość członka w stanie wzwodu wynosi 15,5 do 16 centymetrów. Na podstawie przeprowadzonych badań Kinsey ustalił, że u 35,8 procent mężczyzn, u których przeprowadzono pomiary, obwód członka wynosi 11,3 do 12,5 centymetrów (mierząc u podstawy członka).
Te dane liczbowe nadal są uważane za aktualne, ale należy wziąć pod uwagę, że z powodu lepszego sposobu odżywiania się ludzi, średnia wielkość ciała stale rośnie. Do tej pory nie udowodniono jednak, czy członek zwiększa się w taki sam sposób jak reszta ciała i czy jego wielkość i obwód są większe niż wtedy. Dane uzyskane na podstawie badań amerykańskich, które wskazują, że u 24,6 procent mężczyzn długość członka wynosi 15,96 centymetrów, zdają się potwierdzać tę tendencję.
Mimo, iż nie dysponujemy dowodami potwierdzającymi ten fakt, wydaje się, że w przypadku mężczyzn zamieszkujących Europę Środkową średnia długość członka jest większa niż u Azjatów, których członek jest średnio o około 1,5 centymetra krótszy, ale mniejsza niż u Afrykańczyków, których członek jest średnio o około 1,5 centymetra dłuższy.


Prawidłowy sposób mierzenia wielkości penisa
Niektóre członki są proste, zaś niektóre zakrzywione, np. w górę. Można się spierać, czy zakrzywienie, które powoduje zmniejszenie długości członka o promień krzywizny, należy brać pod uwagę, czy też pominąć.
W celu umożliwienia obiektywnego porównania długości członków o różnych kształtach i prawidłowego ustalenia długości, o jaką członek został powiększony, eksperci stosują metodę, według której długość członka mierzy się w stanie pełnej erekcji bez uwzględniania jego kształtu.
Linijkę należy przyłożyć do penisa blisko brzucha nie naciskając przy tym na brzuch. Pomiar wykonuje się z tego punktu aż do zakończenia żołędzi.
Pomiary penisa w stanie spoczynku (zwiotczenia) u tej samej osoby zwykle dają zupełnie inne wyniki, ponieważ długość członka, zwłaszcza w stanie spoczynku, bardzo się różni. Istnieje wiele powodów takiego stanu rzeczy, np. temperatura członka, stres, stan psychiczny. Wszystkie te czynniki mają wpływ na obieg krwi w członku w stanie spoczynku. Zjawisko małego członka wywołane stresem jest szczególnie irytujące, ponieważ członek mężczyzny, który wraz z innymi mężczyznami bierze prysznic, może ulec znacznemu zmniejszeniu. Dzieje się tak z powodu tego, że mężczyzna jest zestresowany faktem, że jego członek może okazać się zbyt mały.
W związku z tym pomiar długości członka w stanie spoczynku należy przeprowadzać często w różnych porach dnia, a następnie obliczyć średnią tych pomiarów. Czasami w przypadku pomiaru sztywnego członka również można uzyskać różne wyniki, ale w większości przypadków, jeżeli pomiar jest przeprowadzany przy pełnym wzwodzie, różnice są milimetrowe.
Pomiar obwodu (grubości) członka zwykle przeprowadza się u podstawy członka (to znaczy w miejscu, w którym członek wchodzi do wewnątrz ciała), tak jak robił to Instytut Kinsey'a, lub w połowie długości (w środku) członka.


PRODUKT
Phallosan jest w 100% naturalnym produktem medycznym. Został sklasyfikowany jako produkt medyczny klasy 1 „bez żadnych efektów ubocznych”, jak twierdzi European Public Health Authorities. Phallosan posiada certyfikat jakości CE.
Dowód na to, że można powiększać penisa dostarczyła urologiczna klinika niemiecka. Tym, co przyczyniło się w dużym stopniu do sukcesu Phallosan’u to fakt, że pas można nosić wygodnie pod ubraniem i nie jest on w najmniejszym stopniu widoczny.
Wielu urologów i andrologów przepisuje Phallosan dla wydłużenia i/lub powiększenia penisa. Trwale powiększony penis bez operacji stał się rzeczywistością, odkąd na rynku pojawił się zestaw do powiększania penisa Phallosan. PenisPlus pozwala na wydłużenie i zwiększenie obwodu penisa w ciągu zaledwie kilku miesięcy.


Phallosan jest ortopedycznym pasem rozciągającym. Wysyłany jest wraz z zestawem trzech rozciągających się kondomów w rozmiarach: S, M, L, przeznaczonych do długotrwałego użytkowania. Jeżeli instrukcja jest przestrzegana, można używać kondomów przez 3-4 miesięcy. Można je również zamówić osobno.
• Różne rozmiary kondomów zapewnią doskonałe dopasowanie.
• Elastyczny kondom będzie rozciągał się również przy spontanicznych erekcjach.
• Napięcie wywierane przez kondom stwarza próżnię, która z kolei rozkłada wytworzoną siłę po równo na całej długości członka i dlatego bezboleśnie.
• Jest to produkt medyczny ze znakiem CE.

Zestaw
Ponieważ kuracja jest bezbolesna, może trwać nawet do 8 godzin dziennie. Powodzenie kuracji zależy od długości i częstotliwości stosowania.
• Próżnia wytworzona w kondomie zapobiega wysuwaniu się z niego członka.
• Napięcie może być dowolnie regulowane na pasku.
• Pacjent może oddawać mocz podczas noszenia kondomu.
• Części czyści się łatwo. Dołączona jest szczegółowa instrukcja.
• Można zamówić części osobno. Rzepy zapewniają szybką i wygodną wymianę.REZULTATYPhallosan w badaniach klinicznych
Na początku roku 2004, przy współpracy urologów, przeprowadzono badania dotyczące powiększania penisa. Przedmiotem badań był również Phallosan – ortopedyczny pas rozciągający.
Jako punkt wyjścia, zmierzono długość i obwód penisa w stanie spoczynku, jak i w stanie wzwodu. Wyniki zostały udokumentowane zdjęciami, zapewniając jednak anonimowość badanym mężczyznom. Po trzymiesięcznym okresie testów mamy przyjemność przedstawić niektóre, naprawdę zaskakujące rezultaty.


Obwód penisa Długość
penisa
W stanie
spoczynku Długość penisa w
stanie wzwodu Czas noszenia /dziennie Czas noszenia /tygodniowo
Pierwotny rozmiar 10,2 cm 8,8 cm 12,0 cm 8 godz. 6 dni
Po 6 mies. 11,0 cm 10,5 cm 15,5 cm
Wynik +0,8 cm +2,7 cm +3,5 cm
Pierwotny rozmiar 9,5 cm 6,7 cm 10,2 cm 8-10 godz. 6 dni
Po 6 mies. 11,5 cm 9,0 cm 15,0 cm
Wynik +2,0 cm +2,3 cm +4,8 cm


Pierwotny rozmiar 9,5 cm 5,5 cm 10,5 cm 8 godz. 7 dni
Po 6 mies. 10,0 cm 8,7 cm 13,8 cm
Wynik +0,5 cm +3,2 cm +3,3 cm
Pierwotny rozmiar 10,0 cm 6,5 cm 10,5 cm 4 godz. 6 dni
Po 6 mies. 10,5 cm 8,3 cm 12,7 cm
Wynik +0,5 cm +1,8 cm +2,2 cm
Wyniki te są autentyczne, można je w każdej chwili odtworzyć. Wszelkich pomiarów dokonywał urolog, przy obecności świadka.
Bezbolesne przekazywanie siły z paska rozciągającego, jest kluczem do sukcesu, jaki osiągnął Phallosan. Takie same rezultaty nie byłyby możliwe w przypadku użycia przyrządu, którego konstrukcja oparta jest na pętlach.


Phallosan w badaniach klinicznych

Pomiar przed zastosowaniem Phallosan (stymulowana erekcja) 10,2cm

Po 3 miesiącach stosowania Phallosan (stymulowana erekcja) 13,5cm

Po 6 miesiącach stosowania Phallosan (stymulowana erekcja) 15,0cm

Pomiar przed zastosowaniem Phallosan (w spoczynku)
6,7cm

Po 3 miesiącach stosowania Phallosan (w spoczynku)
9,0cm

Po 6 miesiącach stosowania Phallosan (w spoczynku)
9,0cm

Zdjęcia te są autentyczne, udokumentowane i zrobione przez urologa dr med. Hanikel z Frankfurtu. Zostały zrobione tej samej osobie po 3 i 6 miesiącach stosowania urządzenia Phallosan oraz przed jego zastosowaniem.
Prasa specjalistyczna jest entuzjastycznie nastawiona do Phallosanu!
Poniższy artykuł pojawił się w magazynie Ärztliche Praxi:
Ostatnio Dr Peter Jehle i Dr Holger Dietrich z Wittenbergu zademonstrowali nową, zupełnie
nieinwazyjną a skuteczną terapię…


DZIAŁANIE
Zasada działania


Phallosan działa według zasady, która, mimo, że jest nowa dla naszej cywilizacji, była praktykowana od stuleci przez prymitywne plemiona. Stopniowe rozciąganie stymuluje rozwój nowych komórek penisa, sprawiając, że wzrasta jego długość jak i obwód.
Powód: Ciało ludzkie posiada mechanizm, wykorzystywany przy gojeniu ran i uszkodzeń, który formuje nowe komórki pod wpływem ciągłej stymulacji. Działanie tego mechanizmu zostało odkryte przez ludy prymitywne, które wykorzystywały go w obrządkach kultu religijnego, np. wydłużaniu uszu, warg, czy penisów.


Współczesna medycyna również używa tej metody przy rozciąganiu skóry w operacjach przeszczepu, czy też zakładania implantów piersi po mastektomii.
Phallosan łączy w sobie starożytną, efektywną metodę z nowoczesną techniką. Po dłuższym czasie stosowania tej metody, próżnia powstała na skutek naciągu działa pobudzająco na penisa i powoduje przyrost penisa na długość i w obwodzie – bez żadnej operacji. Cała procedura jest bezbolesna i całkowicie bezpieczna z medycznego punktu widzenia. Ponadto testy kliniczne wykazały, że powiększanie penisa korzystne z wielu innych powodów.ZASTOSOWANIE
Phallosan został wynaleziony jako nieoperacyjna metoda na powiększenie penisa. Kuracja ta polecana jest również w przypadku: lekkich zaburzeń erekcji, skrzywień, cofnięcia członka.
Phallosan odniósł sukces, ponieważ jest to prosta, bezbolesna, nieoperacyjna metoda na powiększenie penisa poprzez przyrost ciał jamistych. Odpowiednio długi okres użytkowania sprawia, że penis trwale powiększa swoją długość i obwód.
Metoda ta wykorzystuje zjawisko odbudowywania komórek i tkanek w odpowiedzi na rozciąganie mechaniczne. Jest ona stosowana w medycynie i znana jest ze źródeł etnograficznych, np. powiększanie płatków usznych, warg czy penisa u niektórych plemion afrykańskich i innych grup etnicznych.
Wydłużanie nóg jest procedurą znaną w środowiskach ortopedycznych od ponad 20 lat. Jako następstwo chirurgicznego rozcięcia kości, noga jest poddana systematycznemu rozciąganiu. System włókien w kości jest rozciągany milimetr po milimetrze. Procedura ta nie tylko stymuluje formowanie nowych komórek, dzięki niej również wytwarzane są tkanki: łączna i mięśniowa, bez szkody dla nerwów czy żył. W ten sposób długość można zwiększyć o kilka centymetrów.
Phallosan można stosować przy:
• Cofniętym członku
• Małym członku
• Skrzywionym członku
• Nie w pełni rozwiniętym członku
• Zaburzeniach erekcji
• Rehabilitacji po operacji prostaty
• Zgrubieniach i zakrzywieniach członka


Cofnięty członek
Jest to stan, w którym członek cofa się w podskórny fałd tłuszczu z powodu postępującej otyłości. Najlepszą kuracją jest w tym przypadku oczywiście zrzucenie kilku kilogramów.
Jeżeli to jednak nie wystarcza, penis może być „wyciągnięty” z tkanki tłuszczowej za pomocą Phallosan, procedury ciągłego rozciągania. Osoby sparaliżowane, u których ten problem spotęgowany jest przez paraliż mięśni brzucha i ciągłą pozycję siedzącą (wózek), mogą również używać Phallosan. Obecnie jednak przyrząd odpowiedni jest jedynie dla mężczyzn częściowo sparaliżowanych, ponieważ nie jest jeszcze dostępny kondom jednocześnie wstrzymujący odruch oddawania moczu.
Mały członek (hypoplasia)
Mężczyźni, którzy mają zbyt mały członek cierpią na hipoplazję – niedorozwój penisa. Ich członek mierzy 11-12 cm w stanie wzwodu. Phallosan pozwoli na wydłużenie członka poprzez ciągłe rozciąganie. Specjalny proces próżniowy sprawia, że członek rośnie także w obwodzie.
Zakrzywiony członek
Zakrzywienia i zniekształcenia członka, w zależności od ich stopnia, mogą być nieprzyjemne pod względem estetycznym. Mogą one być przyczyną małej aktywności seksualnej. Zniekształcenia mogą istnieć od urodzenia, mogą być również nabyte, na skutek różnych urazów.
Do tej pory ten rodzaj zakrzywień był zawsze korygowany chirurgicznie, w wyniku czego członek ulegał nieznacznemu skróceniu. Operacja polega na tym, że dłuższa warstwa gąbczastego ciała (corpus cavernosum) jest dostosowywana do długości warstwy krótszej, podczas zabiegu wycinana jest zbędna tkanka, która jest przyczyną zakrzywienia. Wygląd członka po operacji nie jest specjalnie zachwycający.
Utrata kilku centymetrów nierzadko powoduje urazy psychiczne u pacjentów. Zastosowanie stałego naciągnięcia w odpowiednim kierunku, przez pewien okres czasu, pozwala na wyeliminowanie a przynajmniej na zmniejszenie zakrzywienia bez konieczności poddawania


się operacji chirurgicznej. Co jest ważne: penis nie ulegnie skróceniu, a nawet stanie się dłuższy i grubszy! Jest to jedyny sposób na niechirurgiczne wyprostowanie zakrzywień.
Nie w pełni rozwinięty penis (hypoplasia)
Z pewnością nie powinniśmy zaniedbać mężczyzn, którzy cierpią na kompleks z powodu rozmiaru ich członka. Mężczyzn takich można znaleźć we wszystkich klasach społecznych, niezależnie od poziomu ich wykształcenia. Pomimo, że długość ich penisów w stanie wzwodu nie jest mniejsza od średniej, mężczyźni ci cierpią emocjonalnie z powodu zbyt małego, w ich mniemaniu, członka. Obawiają się pogardliwych spojrzeń ze strony ich kolegów i przyjaciół, pod prysznicem czy w saunie.
Mężczyźni z reguły przywiązują bardzo dużą wagę do rozmiaru ich członków. Duży penis, niekoniecznie w stanie wzwodu, to symbol potencji seksualnej, siły i męskości. Subiektywna hipoplazja, czyli odbieranie swojego przeciętnej wielkości członka jako zbyt małego, ma zazwyczaj swoje źródło w dzieciństwie, a ujawnia się później np. w sytuacjach takich jak służba wojskowa, uprawianie sportów, sauna itp.
Oczywiście ten problem natury emocjonalnej powinien być leczony przez doświadczonego seksuologa. Prawdą jest jednak, że niewielu mężczyzn decyduje się na kontakt ze specjalistą z powodu fałszywego poczucia wstydu i obaw.
Jeżeli mężczyzna naprawdę uważa swój penis za zbyt mały i pragnie poddać się kuracji bez potrzeby konsultacji ze specjalistą, może zastosować Phallosan jako lekarstwo na jego psychoseksualne problemy. Phallosan jest bezpieczny z medycznego punktu widzenia, niedrogi i w dodatku zostawia otwarte drzwi ewentualnym przyszłym konsultacjom z terapeutami.
Lekkie zaburzenia erekcji
Jednym z pozytywnych efektów ubocznych użycia Phallosan, jak zanotowano, jest wzmocniona erekcja i większa wrażliwość żołędzi, dzięki czemu odczuwa się większą przyjemność seksualną. Podczas użycia Phallosan wytwarza się próżnia, która powoduje lepszy dopływ krwi do członka. Wielu mężczyzn, szczególnie w starszym wieku, używa Phallosan by zredukować niektóre efekty starzenia. Metodę działania Phallosan określa się


również jako „siłownię dla penisa”. W magazynie „Men’s Heath” z sierpnia 2002 roku, lekarz urolog polecał Phallosan jako jedyny naprawdę skuteczny przyrząd do powiększania penisa.
Wspomaganie terapii hormonalnej przy raku prostaty
W zaawansowanej fazie leczenia raka prostaty może nastąpić zmniejszenie, wycofanie penisa z powodu małej ilości odpowiednich hormonów. Problem ten nie może być skutecznie rozwiązany przez zażywanie Viagry czy też specjalne zastrzyki. Po usunięciu prostaty, często występujące jako konsekwencja tej operacji zaburzenia w erekcji, powodują znacznie skrócenie penisa. Niektórzy urolodzy przepisują więc Viagrę lub zastrzyki jako terapię zaradczą.
Phallosan pomaga pacjentom z rakiem prostaty przeciwdziałać pooperacyjnemu skróceniu członka w sposób skuteczny i niedrogi.
Bolesne zgrubienia i zakrzywienia (induratio penis plastica - IPP)
Induratio penis plastica to zgrubienia występujące na członku, często towarzyszy im zakrzywienie. Są one wynikiem przerostu tkanki łącznej. Nie znaleziono jeszcze naukowego wyjaśnienia przyczyn występowania tej choroby. Niektóre grupy, np. cukrzycy, są szczególnie podatne na IPP.
Zgrubienia powodują bolesne zakrzywienia, zniekształcenia członka, a to uniemożliwia stosunek seksualny.
Pomimo, iż nie można spodziewać się długofalowych rezultatów, można z pewnością polecić Phallosan jako pewną alternatywę, szczególnie z takiego względu, że nie zamyka on drogi innym kuracjom.


LEKARZE
Informacja dla lekarzyDziałanie Phallosan opiera się na wynalezionej i opatentowanej przez HGB AG metodzie. Powodzenie zawdzięcza temu, że jest to prosta, bezbolesna, niechirurgiczna metoda na powiększenie penisa. Odpowiednio długi okres użytkowania sprawia, że penis trwale powiększa swoją długość i obwód. Metoda ta wykorzystuje zjawisko odbudowywania komórek i tkanek w odpowiedzi na rozciąganie mechaniczne. Jest ona stosowana w medycynie i znana jest ze źródeł etnograficznych, np. powiększanie płatków usznych, warg czy penisa u niektórych plemion afrykańskich i innych grup etnicznych.
Rozciąganie jest procedurą znaną w środowiskach ortopedycznych od ponad 20 lat. Stosowane np. jako następstwo chirurgicznego rozcięcia kości w kończynie, np. nodze, która jest poddana systematycznemu rozciąganiu. System włókien w kości jest rozciągany milimetr po milimetrze. Procedura ta nie tylko stymuluje formowanie nowych komórek, dzięki niej również wytwarzane są tkanki: łączna i mięśniowa, bez szkody dla nerwów czy żył. W ten sposób długość można zwiększyć o kilka centymetrów. W chirurgii plastycznej, płaty skórne pod transplantację, formuje się poprzez sztuczne rozciąganie lub za pomocą podskórnych ekspanderów, rozciąganie stosuje się również tymczasowo po mastektomii, aby stworzyć odpowiednią jamę na implant piersi.Cofnięty członek
W miarę tycia, również będącego wynikiem starzenia, członek ulega ‘wycofaniu’, skróceniu z powodu tłuszczu podskórnego. Jeżeli pozbycie się otyłości nie wystarcza, penis może być ‘wyciągnięty’ z tkanki tłuszczowej za pomocą Phallosan ciągłego jego procedury ciągłego rozciągania.
Osoby sparaliżowane, u których ten problem spotęgowany jest przez paraliż mięśni brzucha i ciągłą pozycję siedzącą (wózek), mogą również używać Phallosan. Obecnie jednak przyrząd odpowiedni jest jedynie dla mężczyzn częściowo sparaliżowanych, ponieważ nie jest jeszcze dostępny kondom jednocześnie wstrzymujący odruch oddawania moczu.
Mały członek
Gdy członek mierzy 11-12cm w stanie wzwodu, mówimy o prawdziwej hypoplazji – niedorozwoju. Czy mężczyzna na nią cierpiący nie może z tym nic zrobić? Phallosan pozwoli na wydłużenie członka poprzez ciągłe rozciąganie w wyniku procesu próżniowego. Metoda ta może być używana jako terapia główna. W przypadku życzenia pacjenta, lub jako leczenie pomocnicze w przypadku, gdy psychoterapia nie odniesie skutku.
Zakrzywiony członek
Zakrzywienia i zniekształcenia członka, w zależności od ich stopnia, mogą być nieprzyjemne pod względem estetycznym. Mogą one być przyczyną małej aktywności seksualnej. Do tej pory ten rodzaj zakrzywień był zawsze korygowany chirurgicznie. Niepotrzebna tkanka jest usuwana, a następnie jest dostosowywana do długości krótszej warstwy, w ten sposób członek jest prostowany. Zabieg ten prowadzi jednak do skrócenia członka. Phallosan, w przeciwieństwie do operacji, działa poprzez ciągłe rozciąganie w przeciwnym kierunku, redukując w ten sposób zakrzywienie bezboleśnie, a co najważniejsze bez niepotrzebnego skracania członka. Formuła Phallosan jest idealnie dopasowana do leczenia tego syndromu. Jest to jedyny znany w świecie nieinwazyjny sposób na wyprostowanie zakrzywień.

Uwarunkowana psychicznie
Niezależnie od zawodu, wykształcenia czy statusu, istnieją mężczyźni, którzy uważają swój
członek za zbyt mały. Oszacowanie liczby mężczyzn cierpiących na tą dolegliwość jest
trudne, jednak z pewnością nie można ich pomiąć. Często strach czy wstyd skłania mężczyzn
do zwrócenia się do seksuologa – nawet poprzez ogłoszenia w gazetach. Zgadzamy się, że
mężczyźni z tym problemem powinni zacząć od skonsultowania się z doświadczonym
specjalistą.
Często pomagają sesje z psychologiem, który szuka przyczyny takiego stanu
Jeżeli jednak trauma pomimo leczenia nie ustępuje lub jeżeli pacjent szuka dalszej pomocy,
Phallosan może być wzięty pod uwagę, jako kuracja zaburzeń psychoseksualnych. Przy
prawidłowym użyciu Phallosan jest zupełnie bezpieczny.
Lekkie zaburzenia erekcji
Jednym z pozytywnych efektów ubocznych użycia Phallosan, jest wzmocniona erekcja i większa wrażliwość żołędzi, dzięki czemu odczuwa się większą przyjemność seksualną. Podczas użycia Phallosan wytwarza się próżnia, która powoduje lepszy dopływ krwi do członka. Wielu mężczyzn, szczególnie w starszym wieku, używa Phallosan, by zredukować niektóre efekty starzenia. Metodę działania Phallosan określa się również jako: ‘siłownię dla penisa’. W magazynie ‘Men’s Health” (wydanie niemieckie) z sierpnia 2002 roku, lekarz urolog polecał Phallosan jako jedyny naprawdę skuteczny przyrząd.
Przerost prostaty
Wspomaganie terapii hormonalnej przy raku prostaty
Przy anty-androgenicznym leczeniu raka prostaty, niedostatek pewnych hormonów powoduje cofanie się penisa. Można temu przeciwdziałać stosując Sildenafil lub zastrzyki. Zaburzenia erekcji i skrócenie członka jest także następstwem całkowitej prostatektomii. W takich przypadkach lekarze pooperacyjnie przepisywali pacjentom Sildenafil i zastrzyki. Znacznie tańszą i bardziej efektywną metodą jest Phallosan.


Zgrubienia i zakrzywienia członka (IPP)
Induratio penis plastica (IPP)
Cytat:: L. Weißbach, E.A. Boedefeld, T. Widmann, Przedmowa do raportu na sympozjum poświęconemu IPP (Foreword to Report of the IPP Symposium 1984), Urological University Clinic Bonn-Venusberg, M. Brimberg, Druck- and Verlagsgesellschaft mbH, Aachen, (1985).
„Już 200 lat upłynęło od czasu, kiedy po raz pierwszy opisano Induratio penis plastica (IPP), a w dalszym ciągu spekuluje się na temat przyczyn tej choroby. Nie przewiduje się, więc szybkiego wynalezienia lekarstwa na tę chorobę. Do czasu, kiedy rozwinął się system klasyfikacji symptomów, stopień powodzenia leczenia w przypadku tej choroby zależał od cech indywidualnych.”
Stwierdzenie to jest w dalszym ciągu prawdziwe. Nadal nie mamy naukowego wyjaśnienia przyczyn występowania narośli o spiralnym kształcie na osłonce białawej (tunica albuginea). U niektórych mężczyzn dochodzi do niekontrolowanego rozwoju narośli, co w efekcie powoduje bolesność erekcji i penetracji, lub czyni je zupełnie niemożliwymi.
Efekty tradycyjnej terapii polegającej na podawaniu leków, prześwietleniach, elektrowstrząsach, czy odczynnikach penetrujących, jeżeli już widoczne, są z reguły symptomatyczne i krótkotrwałe.
W ostateczności, narośle mogą być chirurgicznie wycięte, a powstałe defekty mogą być ukryte za pomocą aloplastycznego lub alogenicznego materiału, lub tkanki ciała. Można przypuszczać, że w przyszłości będzie to jedyne wyjście z sytuacji w trudnych przypadkach. W wielu przypadkach wycinanie narośli, w zależności od ich rozmiaru, powoduje ograniczenie lub całkowitą utratę erekcji, a w takich przypadkach jedynym ratunkiem okazuje się wszczepienie protezy członka.
Jeden ze specjalistów, opowiedział nam przypadek mężczyzny cierpiącego na IPP, który odmówił poddania się operacji. Kąt skrzywienia jego penisa wynosił ok. 90°. Uniemożliwiało to stosunek seksualny.
Specjalista ten postanowił wypróbować terapii z Phallosan. W zaledwie 3 miesiące po rozpoczęciu kuracji polegającej na rozciąganiu penisa w kierunku przeciwnym do skrzywienia, zaobserwowano znaczne zmniejszenie skrzywienia – kąt wynosił już 60°. Po 6 miesiącach skrzywienie zostało zredukowane do 30°, a pacjent mógł odbywać bezbolesne


stosunki seksualne. Przypadek został udokumentowany fotografiami. Terapia jest prowadzona nadal. Specjalista, który się tym zajmował ma zamiar opublikować przebieg tej terapii w dzienniku medycznym.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że narośle te nie zostaną usunięte przez użycie Phallosan. Wyżej wymieniony przypadek pacjenta dowiódł jednak, że w ten sposób mogą być leczone skrzywienia. Kilkumiesięczna terapia może zredukować zakrzywienie, lub przynajmniej zahamować proces postępowania choroby. Musimy przyznać, że dane dotyczące dłuższego stosowania nie są jeszcze znane. Nie jesteśmy, więc w stanie powiedzieć, czy i kiedy nastąpiłoby całkowite cofnięcie się choroby. Możliwe, że w przypadku tego chronicznego syndromu konieczne byłoby zastosowanie terapii z krótkimi przerwami – swoista terapia podtrzymująca. Pomimo wszystko sukces terapii w przypadku wspomnianego pacjenta skłania nas do polecania Phallosan do indywidualnych terapii, a w szczególności przed tym jak pacjent zdecyduje się poddać zabiegowi chirurgicznemu. Phallosan to rozsądny wybór, zwłaszcza, że nie wyklucza on różnych innych metod terapeutycznych. Zobacz również: kliniczne dowody na skuteczne leczenie zakrzywionego penisa (IPP)
Raport medyczny IPP
Nowa forma nieinwazyjnego leczenia (Phallosan) Induratio penis plastica (IPP)
Wstęp:
Jako choroba dotykająca penis, Induratio penis plastica (IPP) jest trudne w leczeniu. W miarę rozwoju choroby stosunek seksualny staje się bolesny, a nawet niemożliwy. Dotychczas nie została wyjaśniona patogeneza IPP. Badania histopatologiczne dowodzą, że główną przyczyną tej choroby są zaburzenia w metabolizmie kolagenu – zwiększona synteza kolagenu typu III, (co może być odpowiedzialne za wytwarzanie się narośli) [1]. Chirurgiczne leczenie IPP nie przynosi takich samych rezultatów u wszystkich pacjentów, tak, więc jako alternatywa, od kilku lat zalecane są inne, nieinwazyjne metody lecznicze. W badaniach klinicznych przeprowadzonych na 130 pacjentach, 21 potraktowano falami ponaddźwiękowymi, 73 zaaplikowano zastrzyki z Verapamilu, 36 poddano działaniu fal ponaddźwiękowych przy równoczesnym aplikowaniu zastrzyków [2]. zastrzyków 11 z 21 pacjentów zgrubienia zostały zredukowane dzięki działaniu fal. Chociaż autorzy polecają kurację połączoną: Verapamil i fale, wyniki tej metody nie są przekonujące.


Inne badania pokazały, że zastrzyki z betametasonu czy placebo zredukowały narośl u 40% przebadanych pacjentów [3]. Tylko w przypadku tego badania możliwe było zidentyfikowanie mechanicznych efektów objętości zastrzyków jako rzeczywistego mechanizmu leczącego. To badanie zachęciło nas do pracy nad całkowicie nieinwazyjnym sposobem leczenia IPP, które jest opisane w poniższym przypadku.
Studium przypadku:
61letni pacjent bezskutecznie poddawany był leczeniu IPP od 1999 roku. Pacjent ten regularnie odwiedzał klinikę w celu monitorowania colitis ulcerosa i ciągłej hematurii mikroskopowej. Z medycznego punktu widzenia, wrzodowe zapalenie okrężnicy cofało się, a nerki funkcjonowały prawidłowo. Ponieważ pacjent nie zgodziłby się na operację w celu skorygowania IPP, zaproponowano mu, aby poddał się nowej, nieinwazyjnej terapii. Rezultaty widoczne już po kilku miesiącach były zadziwiające. Pacjent z entuzjazmem zgodził się na opublikowanie rezultatów jego terapii.
Zapoznano go z wytrzymałym kondomem w kształcie kielicha (Phallosan). Jego działanie polega na ciągłym rozciąganiu penisa (rys.1). W pozycji bocznej penisa można rozciągać z różnym natężeniem w jednym kierunku (rys.2). Bardziej szczegółowa instrukcja obsługi nowego produktu dostępna jest na stronie: http://www.phallosan.de. Na stronie można znaleźć różne sposoby noszenia i dopasowywania kondoma, jak i cenne wskazówki dotyczące higieny.
Pacjent miał nosić kondom początkowo przez 4-5 godzin dziennie i ustawić naciąg w kierunku przeciwnym do skrzywienia członka. Przed rozpoczęciem kuracji jego penis był silnie wygięty, jak pokazuje rys.3a. Stosunek seksualny nie był możliwy przez kilka miesięcy. Tylko 14 tygodni kuracji przy użyciu Phallosanu, przy średnim czasie noszenia 4,5 (2,5-7,0) godzin dziennie spowodowało znaczne wyprostowanie penisa rys.3b. Umożliwiło to pacjentowi odbycie stosunku seksualnego po raz pierwszy od wielu miesięcy. Po dalszych 6 miesiącach zakrzywienie zostało znacznie zredukowane rys.3c.
Pacjent był niezwykle zadowolony z rezultatów, ponieważ jego życie seksualne wróciło do normy i nie musiał już rozważać poddania się operacji prostowania członka. Nie zaobserwowano żadnych efektów ubocznych. Lekkie zaczerwienienie pojawiające się od czasu do czasu, znikało po zaprzestaniu kuracji na 1 dzień. Chociaż pacjent nosi teraz kondom, co drugi dzień przez 3-4 godzin, efekty kuracji utrzymują się po dzień dzisiejszy – 2 lata od rozpoczęcia kuracji.


Streszczenie i perspektywy:
Wytrzymały kielichowaty kondom (Phallosan) umożliwia nowe i całkowicie nieinwazyjne leczenie IPP. Wyprostowanie i normalizacja funkcji seksualnych może być uzyskana poprzez rozciąganie penisa przez kilka godzin dziennie w kierunku przeciwnym do zakrzywienia. Dalsze badania, z włączeniem większej liczby badanych będą niezbędne w celu określenia czy Phallosan jest również w stanie wyleczyć inne typy zaburzeń erekcji. Raporty cukrzyków i mężczyzn sparaliżowanych, są również bardzo pożądane.
Literatura:
1. Bichler KH, Lahme S, Mattauch W, Petri E: “Metabolism kolagenu przy induratio penis plastica“ (IPP). Urologist A. 1998; 37: 306-11
2. Mirone V, Imbimbo C, Palmieri A, Fuso F: “Nasze doświadczenie w leczeniu pacjentów cierpiących na IPP” Eur Urol. 1999; 36: 327-30
3. Cipollone G, Nicolai M, Mastroprimiano G, Iantoro R, Longeri D, Tenaglia R: Betamethasone versus placebo in Peyronie's disease. Arch Ital Urol Androl. 1998; 70:165-8
Autor :
PD Dr P. Jehle
Starszy konsultant na wydziale medycyny wewnętrznej
Krankenhaus der Paul-Gerhardt-Stiftung
06872 Lutherstadt Wittenberg
E-mail: p.jehle@pgstiftung.de
Rys. 1:
Pas z wytrzymałymi rozciągającymi kondomami (Phallosan) w różnych rozmiarach.Rys. 2:
Dopasowywanie wytrzymałych, rozciągających kondomów. Mała próżnia wytworzona na skutek parcia jest równo rozłożona na całym członku.
Prostowanie penisa u pacjenta z IPP
Wytrzymały kondom był noszony średnio przez 3 godziny dziennie, naciąg skierowany w prawo (patrz rys.2)

Stan pierwotny Wyprostowanie po 3 miesiącach Wyprostowanie po 6 miesiącach


REFERENCJE


Magazyn Men’s Health również testował różne przyrządu do rozciągania penisa.
Phallosan jako jedyny wśród nich był polecany przez urologa. W jego opinii to bardzo skuteczne urządzenie. Żadnych twardych tworzyw, żadnych nieelastycznych, czy sztywnych mechanizmów, żadnych pętli, żadnych sztywnych prętów, ani teleskopowych wynalazków.
Phallosan jest miękki, bezbolesny i naprawdę skuteczny.

Phallosan zaprezentowany w “Wa(h)re
Liebe”, VOX
Arabella Kiesbauer prezentuje Phallosan
5 października 2000r. Phallosan był prezentowany w “Wa(h)re Liebe”, popularnym programie o seksie w niemieckiej telewizji VOX. Przed kamerami testowany mężczyzna opowiadał o niezwykłym komforcie noszenia Phallosanu. Po pewnej chwili zapomniał nawet, że ma go na sobie. W wywiadzie powiedział widzom, że wypróbował Phallosan już przed programem, a to, co znajduje się w jego spodniach nie jest żadną bajeczką.
PRASA
Kielich zasysający prostuje penis.
Nieinwazyjna terapia dla cierpiących na IPP.
Operacja jest zwykle niewystarczająca w przypadku leczenia IPP. Ostatnio, lekarze Peter Jehle i Holger Dietrich of Wittenberg udowodnili, że nieinwazyjna metoda również może być skuteczna.
Studium przypadku:
61-no letni pacjent bezskutecznie poddawany był leczeniu IPP od 1999 roku. Pacjent ten regularnie odwiedzał klinikę w celu monitorowania. Ponieważ pacjent nie zgodziłby się na operację w celu skorygowania IPP, zaproponowano mu, aby poddał się nowej, nieinwazyjnej terapii. Rezultaty widoczne już po kilku miesiącach były zadziwiające. Pacjent z entuzjazmem zgodził się na opublikowanie rezultatów jego terapii.
Terapia
Zapoznano go z wytrzymałym kondomem w kształcie kielicha (Phallosan ®). Jego działanie polega na ciągłym rozciąganiu penisa (rys.1). W pozycji bocznej penisa można rozciągać z różnym natężeniem w jednym kierunku (rys.2).
Pacjent miał nosić kondom początkowo przez 4-5 godzin dziennie i ustawić naciąg w kierunku przeciwnym do skrzywienia członka. Przed rozpoczęciem kuracji jego penis był silnie wygięty, jak pokazuje rys.3a. Stosunek seksualny nie był możliwy. Tylko 14 tygodni kuracji przy użyciu Phallosan, przy średnim czasie noszenia 4,5 godziny (od 2,5 do 7,0) dziennie spowodowało znaczne wyprostowanie penisa rys.3b. Umożliwiło to pacjentowi odbycie stosunku seksualnego po raz pierwszy od wielu miesięcy. Po dalszych 6 miesiącach zakrzywienie zostało znacznie zredukowane rys.3c. Pacjent był niezwykle zadowolony z rezultatów, ponieważ jego życie seksualne wróciło do normy i nie musiał już rozważać poddania się operacji prostowania członka. Nie zaobserwowano żadnych efektów ubocznych. Lekkie zaczerwienienie pojawiające się od czasu do czasu, znikało po zaprzestaniu kuracji na


1 dzień. Chociaż pacjent nosi teraz kondom, co drugi dzień przez 3-4 godzin, efekty kuracji utrzymują się po dzień dzisiejszy – 2 lata od rozpoczęcia kuracji.
Komentarz
Wytrzymały kielichowaty kondom (Phallosan) umożliwia nowe i całkowicie nieinwazyjne leczenie IPP. Wyprostowanie i normalizacja funkcji seksualnych może być uzyskana poprzez rozciąganie penisa przez kilka godzin dziennie w kierunku przeciwnym do zakrzywienia. Dalsze badania, z włączeniem większej liczby badanych będą niezbędne w celu określenia czy Phallosan jest również w stanie wyleczyć inne typy zaburzeń erekcji. Raporty cukrzyków i mężczyzn sparaliżowanych, są również bardzo pożądane.
Terapia nie miała dotąd gwarantowanego powodzenia
Prawie 2000 przypadków pacjentów z chorobą Peyroniego (IPP) zostało dotychczas opisanych w literaturze światowej. Z terapią czy bez terapii, choroba może zatrzymać się, pogłębiać lub przejść samoczynnie. W badaniach klinicznych przeprowadzonych na 130 pacjentach, 21 potraktowano falami ponaddźwiękowymi, 73 zaaplikowano zastrzyki z Verapamilu, 36 poddano działaniu fal ponaddźwiękowych przy równoczesnym aplikowaniu zastrzyków.
U 11 z 21 pacjentów poddanych działaniu fal zgrubienia zostały zredukowane. Chociaż autorzy polecają kurację połączoną: Verapamil i fale, wyniki tej metody nie są przekonujące. Inne badania pokazały, że zastrzyki z betametasonu czy placebo zredukowały narośl u 40% przebadanych pacjentów. Tylko w przypadku tego badania możliwe było zidentyfikowanie mechanicznych efektów objętości zastrzyków jako rzeczywistego mechanizmu leczącego. Operacyjne leczenie IPP z wycięciem lub bez wycinania narośli i protezą członka – nie daje zadowalających rezultatów u każdego pacjenta. Z powodu tego, że wyleczenie choroby ma miejsce dzięki różnym czynnikom działającym równocześnie nie istnieją ogólne wskazania, co do leczenia IPP.
PD Dr med. Peter Jehle, Senior Consultant, Dept, of Internal Medicine, PD Dr med. habil. Holger Dietrich, Senior Consultant of the Dept. of Urology and Paediatric Urology at the Paul-Gerhardt Foundation Hospital, PO Box 10 02 52, in 06872 Wittenberg, Tel.: (03491) 50 23 80, Fax (03491) 50 26 92, E-mail: p.Jehle@pgstiftung.de
Przyrząd składa się z pasa, który zapinany jest wokół bioder. Do tego przypina się
wytrzymałe, rozciągające kondomy, dostępne w różnych rozmiarach.Napięcie stwarza pewną próżnię, równomiernie rozkładającą się na całej długości penisa
dzięki kondomowi.

Stan pierwotny (A), wyprostowanie po 3 miesiącach (Dołączona grafika,i wyprostowanie po 6 miesiącach © kuracji. Wytrzymały kondom był noszony średnio przez 3 godziny dziennie, naciąg skierowany w prawo.


Pochodzenie choroby Peyroniego nie jest znane
Już w 1743 roku francuski chirurg François Gigot de la Peyronie
opisał zesztywnienie (hialinizację) elastycznej tkanki łącznej w
osłonce białawej (tunica albuginea) penisa, która może prowadzić
^^ |^^ do tworzenia się narośli i dalszego zniekształcenia członka.
Mi ^L Chociaż od czasu pierwszego opisu choroby minęło 260 lat,
Ł^^^^ przyczyny występowania choroby nie są nadal wyjaśnione.
^B^k Badania histopatologiczne dowodzą że duże znaczenie mają
zaburzenia w metabolizmie kolagenu.

Zwiększona synteza kolagenu typu III, może być odpowiedzialna
za wytwarzanie się narośli. Według testów klinicznych
Francois Gigot zakrzywienie pojawia się najczęściej na grzbietowej stronie
osłonki białawej penisa, rzadziej na korzeniu i w rejonie sulcus coronarius, czyli wiązadełka łączącego żołądź z resztą członka. W stadium zaawansowanym ‘kościste’ zgrubienia mogą być widoczne na ultrasonografie i prześwietleniu. Bardzo często IPP występuje razem z chorobą Dupuytrena, w rejonie brzusznych ścięgien lub też z różnymi chorobami reumatycznymi.
W leczeniu łagodnego powiększenia prostaty najważniejsze jest
połączenie różnych metod.
W ramach MOPS (Medycznej terapii symptomów prostaty) ponad 3000 pacjentów otrzymało Finasterid oraz 5-alfa bloker – Doxazosin, monoterapię w postaci jednej z tych substancji (plus placebo) oraz samo placebo. Uczestnicy badania byli kontrolowani przez 4,5 lat. Wyniki badań potwierdziły to, co było już wiadome dzięki PLESS (Proscar Long-Term-Efficacy and Safety Study), a mianowicie, że ostre wstrzymanie oddawania moczu, zdarza się rzadziej przy aplikowaniu Finasteridu, rzadziej pojawia się konieczność operacji, prostata zmniejsza się, postęp choroby jest wstrzymany. Rezultaty są bardziej wyraźne, im większa prostat, tym większa wartość PSA na początku kuracji.


Dwa starsze badania, pierwsze przeprowadzone w USA z użyciem Terazosinu, a drugie przeprowadzone w Europie z użyciem Doxazosinu, każde również z Finasteridem, potwierdziły wyższość blokerów alfa nad placebo. Kombinacja lekarstw nie przyniosła lepszych rezultatów w przeciągu roku stosowania. Miarą powodzenia w tym wypadku było zwyczajne polepszenie w symptomatologii i ilości oddawanego moczu. Natomiast celem badania MTOP było stwierdzenie czy postęp choroby może być wstrzymany. Chociaż w pierwszym roku leczenie nie dało wyraźnych rezultatów, na dłuższą metę okazało się znacznie skuteczniejsze od monoterapii.
Źródło:
Sympozjum „Kształtowanie przyszłych metod leczenia przy chorobach prostaty” ”, MSD Sharp & Dohme, Rome, Kwiecień 2003

PYTANIA
1. Na jakiej zasadzie działa PHALLOSAN?
Zasada działania Phallosan to prawdziwa sensacja w naszej zachodniej cywilizacji, choć w kulturach prymitywnych była znana już od stuleci. Członek jest dłuższy, gdy jest rozciągnięty. Poprzez zastosowanie ciężarków przez okres kilku lat, w plemieniu Karamagong żyjącym w północnej Ugandzie oraz u tak zwanych Świętych Sadhus w Indiach osiągnięto powiększenie penisa aż do 45cm.
Specjalne działanie próżniowe i bezbolesne rozciąganie stymuluje formację nowych komórek w całym członku. Członek staje się dłuższy i grubszy.
2. Czy zasada ta znana jest w świecie medycznym?
Tak. Wiemy, że formowanie się nowej tkanki (np. narośli) jest stymulowane, gdy części ciała poddane są naciskowi. Współczesna medycyna wykorzystuje mechanizm regeneracyjny skóry przy różnych przeszczepach. Skóra jest wówczas tymczasowo naciągana, aby wytworzyć fałdy skórne.
Wydłużanie nóg jest procedurą znaną w środowiskach ortopedycznych od ponad 20 lat. Jako następstwo chirurgicznego rozcięcia kości, noga jest poddana systematycznemu rozciąganiu. System włókien w kości jest rozciągany milimetr po milimetrze. Procedura ta nie tylko stymuluje formowanie nowych komórek, dzięki niej również wytwarzane są tkanki: łączna i mięśniowa, bez szkody dla nerwów czy żył. W ten sposób długość można zwiększyć o kilka centymetrów.
3. O ile centymetrów można wydłużyć penisa za pomocą Phallosan?
Zmierzono, że w północnej Ugandzie plemieniu Karamagong oraz w plemionach Nuba w
środkowej Afryce mężczyźni posiadają członki o długości 45cm, dzięki metodzie ciągłego
wydłużania.
(Magazyn „Stern”, nr 49, 30 listopada 1995r.) Przy użyciu Phallosan penis może zostać
wydłużony o 3-4cm w czasie zaledwie kilku miesięcy.
4. Czy penis staje się większy również w stanie spoczynku?
Penis staje się większy również w stanie spoczynku, a efekty będą widoczne już po kilku miesiącach.
5. Jak często należy nosić Phallosan?
Powinno się nosić Phallosan przez przynajmniej 4-5 godzin dziennie. Dłuższy czas noszenia da naturalnie szybsze efekty. Wielu klientów nosi Phallosan przez 10 godzin dziennie bez uczucia jakiegokolwiek bólu.
6. Czy efekty są trwałe?
Jeżeli Phallosan będzie używany przez minimalny okres 8 miesięcy, wówczas rezultaty są trwałe. Jeżeli jest on używany przez 6 lub mnij miesięcy, wówczas penis powróci do swojego normalnego rozmiaru.
7. Czy jest jakieś ograniczenie wiekowe? Phallosan może być używany w każdym wieku.
8. Czy używanie Phallosan ma jakiś wpływ na erekcję?
Phallosan silnie stymuluje żołądź, sprawiając, że jest ona bardziej wrażliwa. Wielu klientów doświadczyło dzięki temu lepszych erekcji.
9. Czy skoro zwiększa się długość penisa stanie się on cieńszy?
Specjalne działanie próżniowe i trwała budowa nowych komórek sprawia, że penis powiększa się nie tylko na długość, ale także w obwodzie. Na początku działanie urządzenia może odczuwane jako lekkie mrowienie, ale uczucie to zniknie po kilku dniach.
10. Czy kuracja przeznaczona jest tylko dla mężczyzn z małymi członkami? Phallosan jest odpowiedni da każdej wielkości penisa. Wytworzona próżnia pozwoli na utrzymanie również bardzo małego członka, lub członka z małym żołędziem. Potencjalni klienci, niezadowoleni z dotychczas używanych przyrządów w formie cylindrycznych, przezroczystych tub będą zadziwieni. Wielu z nich skarżyło się, że penis często wyślizgiwał się z pętli trzymającej, a ponadto odczuwało ból spowodowany naciskiem na żołądź.
11. Czy jest jakaś różnica pomiędzy działaniem Phallosan a działaniem pompki próżniowej?
Pompka próżniowa używana jest w przypadku zaburzeń erekcji. Nie zaprojektowano jej w celu rozciągania penisa. Dlatego też wytwórcy polecają używać jej 20-30 minut dziennie.
Phallosan jest niezauważalny pod ubraniem, a może być noszony do 10 godzin dziennie.
Jego skuteczność nie spadnie, jeżeli wykonujesz pracę biurową. Phallosan działa tak długo
jak długo go stosujesz. Dowiedziono bezpośredniego wpływu, jaki ma czas używania na
rezultaty.
Pompki próżniowe używane dłużej niż jest to zalecane, grożą zakrzepem krwi w członku, z
powodu zbyt dużego ciśnienia wytwarzanego wówczas. Z reguły zakrzep taki można usunąć
jedynie chirurgicznie.
12. Czy można nosić Phallosan w nocy?
Phallosan nie powinien być używany w nocy, z powodu kilkakrotnej możliwości pojawienia się erekcji. Zjawisko to jest ważne dla zdrowia członka i dlatego nie powinno być w żaden sposób hamowane.
13. Co się dzieje, jeżeli chcę ubrać jeansy lub obcisłe spodnie?
Phallosan nie jest widoczny pod żadnymi spodniami, chociaż może być widoczny zarys dużego penisa. Phallosan może być widoczny jedynie pod kąpielówkami.
14. Czy istnieją jakieś efekty uboczne?
Do tej pory nie zanotowano żadnych negatywnych skutków używania Phallosan. Phallosan jest używany na ryzyko klienta, ale jest on całkowicie bezpieczny, jeżeli przestrzega się instrukcji obsługi. Phallosan nie powinien być używany przy jakichkolwiek infekcjach czy ranach penisa, ani też w przypadku, gdy została zdiagnozowana słabość żył i tkanki łącznej. Phallosan nie powinien być także używany:
- podczas snu,
- po spożyciu alkoholu,
- po zażyciu środków przeciwbólowych, uspokajających, nasennych, ponieważ mogą one wpływać na naturalną wrażliwość na ból, gdy pas wyślizgnie się podczas snu pacjenta.
15. Czy istnieją jakieś badania potwierdzające skuteczność Phallosan?
Tak. Oprócz potwierdzeń skuteczności w indywidualnych przypadkach, coraz więcej lekarzy zgłasza pozytywne skutki stosowania Phallosan przy leczeniu zakrzywionego i zbyt małego członka. Zobacz badania kliniczne. Zakończone powodzeniem leczenie w przypadku zakrzywienia członka (przedstawiona dokumentacja) jest dowodem na skuteczność
35 Phallosan, również pod względem powiększania penisa. Pod wpływem ciśnienia wytwarzanych jest więcej komórek, a penis nie powraca już do swojego pierwotnego rozmiaru. W ten sposób wielu pacjentom na całym świecie udało się uniknąć operacji i zapobiec pooperacyjnemu cofnięciu penisa.
16. Czy każdy może poddać się kuracji?
Phallosan może być używany bez wcześniejszego konsultowania się z lekarzem. Instrukcja obsługi jest bardzo szczegółowa, z dużą ilością fotografii. Prowadzimy również serwis e-mail’owy: penis@penis.com.pl . Do tej pory udawało nam się udzielić rad każdemu klientowi.
17. Czy używanie Phallosan może mieć wpływ na impotencję?
Wręcz przeciwnie. Według wielu użytkowników, jednym z efektów ubocznych używania Phallosan jest polepszenie erekcji i wrażliwości, szczególnie na żołędzi. Wielu klientów odczuwało zwiększoną przyjemność seksualną, gdyż dopływ krwi do członka jest zwiększony dzięki użyciu Phallosan.
18. Czy pas można myć?
Phallosan może być myty w 30° C. Wszystkie części, które wchodzą w styczność ze skórą zostały przebadane według EcoTex/100. Podkładka gumowa i tekstylny pas z rzepem zostały przebadane przez TUV. Kondom został zatwierdzony przez TUV, CE i FDA. Jest wykonany z bezbiałkowego lateksu, w ten sposób zostało wyeliminowane ryzyko alergii.
19. Co się dzieje, jeżeli urządzenie jest wadliwe?
Phallosan posiada 12 miesięczną gwarancję na wszystkie części za wyjątkiem kondomów. Rozciągające kondomy są przeznaczone do 3-5 miesięcznego użytkowania, w zależności od stopnia dbałości o nie (ostre paznokcie itp.). Mogą one być zamawiane osobno.
20. Jak stosować Phallosan?
Najpierw naciąga się koniec rozciągającego kondoma na żołądź, a następnie rozwija się go. Załączony rękaw lateksowy musi być owinięty wokół podstawy penisa, tak, aby zapobiec dostaniu się powietrza do wewnątrz kondoma. Następnie wkłada się penis do pętli wykonanej z gumowej pianki. Pas przeciąga się wokół bioder, a następnie przypina z drugiej strony. Końce pasa łączą paski naciągające, dzięki czemu pas jest teraz lepiej dopasowany.
36 Zapięcie dołączone jest do warstwowego przedłużenia kondoma. W ten sposób otwarcie i koniec kondoma są szczelnie zamknięte i od teraz nie dostaje się tam żadne powietrze. Wówczas można poluzować paski naciągające, a główny pas skrócić tak, aby lepiej pasował. Ciśnienie wytwarza w kondomie próżnię, która jest równo rozłożona na całej długości penisa. Nawet mały penis nie jest w stanie się wyśliznąć, ponieważ dzięki wytworzonej próżni jest on silnie trzymany.
21. Czy muszę ściągą urządzenie, żeby oddać mocz?
Nie. Phallosan nie musi być ściągany. Wyłącznie należy wysunąć koniec członka z pętli. Gdy zapięcie zostało zwolnione, możesz oddać mocz przez kondom. Złączenie dwóch pasków razem zapobiegnie spadaniu pasa.
22. Czy terapia jest bolesna? Jeżeli przestrzega się instrukcji, Phallosan jest całkowicie bezbolesny w użyciu.
23. Czy erekcja, która nastąpi podczas noszenia Phallosan jest bolesna?
Gdy wystąpi erekcja, na żołędzi odczuwalne będzie lekkie napięcie. Nie wystąpi jednak ból, ponieważ kondom rozciągnie się.
24. Czy Phallosan może wyprostować zakrzywiony członek?
TAK. Ponieważ kierunek naciągu musi być zmieniany co dwa dni, Phallosan jest idealnym urządzeniem do leczenia zakrzywień penisa. Naciąg oczywiście musi odbywać się w kierunku przeciwnym do zakrzywienia. Otrzymaliśmy kilka raportów od naszych zadowolonych klientów, którym z powodzeniem udało się wyleczyć zakrzywienie penisa. Do tej pory jedynym rozwiązaniem była operacja, polegająca na wycięciu zbędnej tkanki powodującej zakrzywienie, w rezultacie czego, członek ulegał skróceniu. Uniknięto tego dzięki pierwszej na świecie nieinwazyjnej formie leczenia zakrzywionego penisa.
25. Czy Phallosan nosi się tylko na jednej stronie?
Kierunek naciągu powinien być zmieniany co dwa dni.
26. Czy zażywanie narkotyków ma wpływ na wielkość penisa?
”Jeżeli młody mężczyzna w okresie dojrzewania bierze heroinę, jego członek przestaje rosnąć. Pozostaje on w takim rozmiarze, do jakiego urósł. Heroina wywołuje tak silny wpływ na ciało, że rozwój narządów płciowych jest wstrzymany. Mężczyźni ci będą cierpieć przez całe swoje życie z powodu małego członka.” (Dr von Soer, psycholog, były pełnomocnik rządu do spraw narkotyków, Hamburg)
27. Ile czasu trzeba czekać na rezultaty?
Z reguły po ok. 4 tygodniach rozciągania penis będzie dłuższy w stanie spoczynku. Nie jest to jednak trwałe wydłużenie. To, co widzimy, to tylko efekt naciągania. Jeżeli kuracja zostanie przerwana w tym momencie, penis wróci do swojego dawnego kształtu. Po ok. 3 miesiącach, penis wydłuży się w stanie spoczynku od 2 do 3,5cm. Dopiero po okresie 8-12 miesięcy, dodatkowa długość może być uważana za trwałą. W rezultacie penis może wydłużyć się o 3,5-4cm, przy 3 godzinach noszenia dziennie.Czytaj też Collapse