Skocz do zawartości

Pocałunki wilgotne


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 13:58

Wyobraźcie sobie, że obejmujecie się w jakimś wygodnym i zaciemnionym zakątku, gotowi do przejścia do następnej fazy romansu. Jeżeli oboje jesteście biegli w sztuce pocałunku, jedynie wstępem do bardziej upajających wrażeń. Jeżeli zaś to wspaniale, rozkoszujcie się tą zmysłowością, która jest jedno z Was nie jest ekspertem w tej materii, drugie powinno udzielić mu kilku praktycznych lekcji, ale zawsze z dużą dozą humoru.

Tajemnica tkwi w tym, żeby Wasze zamiary były jasne, żeby prosić, aby Was całowano tak, jak najbardziej lubicie, i kontynuować miłosne igraszki, nie sprawiając przykrości niedoświadczonemu partnerowi ani go nie upokarzając.
Lekcja praktyczna ma być słodka i czuła, pełna szeptów i troski, aby partner dobrze się czuł i zapomniał o wstydzie. Pomyślcie, że jeżeli partner rzeczywiście dopiero zaczyna zagłębiać się w świat seksu, zapewne zapamięta ten pierwszy raz na całe życie. A najcudowniejsze w tym jest to, że oddaje się w Wasze ręce.
Przysłowie mówi, że przyjemność tkwi w rozmaitości, tak więc należy zmieniać rodzaje i intensywność pocałunków, drażnić językiem i ustami w różnych kombinacjach: całować tylko czubkiem języka, pieścić górną wargę, aby przejść następnie do dolnej, przesuwać językiem po dziąsłach, a nawet subtelnie dotykać podniebienia, co wywołuje fantastyczne doznania, gdy przemoże się łaskotki.
Bardziej doświadczone z partnerów może na przykład porzucić na chwilę całowanie ust i, nie odrywając warg od skóry partnera, przejść do całowania uszu. małżowiny usznej i skóry za uszami, wsuwać czubek języka do środka ucha, a następnie delikatnie je kąsać, jak i całą szyję. Gdy kochanek powraca do ust i języki obojga, a zarazem ich kubki smakowe, stykają się, dochodzi do niezmiernie erotycznego i pobudzającego doznania.

Gdy doświadczony partner zauważy, że jego kochanka jest bardzo podniecona, niech ugryzie mocniej w dolną wargę, ale nie czyniąc jej krzywdy, aby się nie przestraszyła. Gdy wykonujemy te czynności delikatnie i powoli, stają się jeszcze bardziej ekscytujące.
Pieszczenie językiem uszu jest afrodyzjakiem o imponującym działaniu, i dlatego należy się powstrzymywać, aby nie osiągnąć orgazmu. Powodem jest zjawisko zwane odruchem uszno-płciowym, które powstaje w nerwie kanału słuchowego. Z drugiej zaś strony kąciki ust są pełne zakończeń nerwowych, które pobudzone sprawiają, że libido osiąga wysokie pułapy.

Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź