Skocz do zawartości

- - - - -

Podsumowanie informacji o powiększaniu członka

mierzenie penisa pomiar penisa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pacynek

pacynek

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Gender:Male

Napisano 30 03 2016 - 19:26

Ta strona zawiera informacje, które pozwolą normalnemu mężczyźnie na powiększeniu penisa. Mamy nadzieję iż pomoże ona wielu osobom. Na koniec, chcielibyśmy uczynić uwagę na temat paru nieskutecznych lub niewielkiej skuteczności procedur powiększających penisa. Mianowicie:

Kremy na powiększenie penisa
Przez parę ostatnich lat pojawiało się wiele reklam polecających kremy, które miałyby powiększyć penisa przy regularnych używaniu. Czy one działają? Medycyna udowodniła, że żaden preparat oddziałujący lokalnie nie może zrobić więcej, niż zwiększyć przepływ krwi w obszarze. Co może wspomóc inne ćwiczenia, a także zwiększyć siłę erekcji, ale nie może wpłynąć bezpośrednio na wielkość penisa.

Pompki
Jednym z najczęściej reklamowanych produktów powiększających penisa są pompki do penisa. Można je spotkać w internecie, sklepach dla dorosłych, magazynach, a nawet aptekach. Działają poprzez tworzenie próżni wokoło penisa i sprowadzenie krwi do tkanki. To może pomóc mężczyznom ze słabą cyrkulacją w erekcji!
Nie ma żadnego dowodu, iż wpływają one na bezpośrednio na wielkość penisa. Niektórzy mężczyźni mogą odkryć, iż przez regularne używanie pompki nie będą w stanie dojść do stanu erekcji bez niej(efekt placebo).

Używanie odważników
Mężczyźni używali tej metody przez setki lat. Generalnie chodzi o to, iż przyczepiasz sobie jakiś ciężar do penisa, by go wydłużyć. Wiele plemion stosowało tą metodę. Minusem jest cieńszy penis, i z powodu wydłużonej tkanki często większe problemy ze zdobyciem i utrzymaniem erekcji. Ta metoda może również zmniejszyć ilość krwi dopływającej do penisa, co może prowadzić do poważnych problemów, takich jak uszkodzenie tkanki. Zobacz forum: odważniki i ekspandery do penisa.

Czytaj też Collapse