Skocz do zawartości

Pompka erekcyjna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 06 04 2009 - 09:18

1. Powinienem pompować, gdy penis znajduje się w stanie spoczynku czy w stanie wzwodu?
Idealnie byłoby, gdybyś znajdował się gdzieś pomiędzy. Zupełnie wiotki penis będzie stawiał opór przed pompowaniem, podczas gdy erekcja zamknie możliwość naturalnego krążenia krwi tam i z powrotem do i z penisa. Poprzez wykonywanie ćwiczeń ‘dojenia’, o których była mowa wcześniej doprowadzisz

2. Moim głównym celem w pompowaniu jest większa długość. Jakieś sugestie?
Używaj węższej tuby pierwszej, tak, aby twój penis wypełnił powierzchnię od ścianki do ścianki w przeciągu 15-20 minut. Sprawi to, że penis delikatnie wyciągnie się z ciała. Pamiętaj jednak, że pompowanie znacznie bardziej wpływa na obwód niż na długość penisa. Najlepiej będzie, jeżeli do pompowania dołączysz też ciężarki wydłużające. Stosowana przez okres kilku miesięcy procedura ta może dodać ci około 2,5 - 4 cm, szczególnie w stanie spoczynku.

3. Czy rzeczywiście jest możliwe osiągnięcie trwałego powiększenia poprzez używanie pompki erekcyjnej?
Znam użytkowników pompek, którzy poprzez pompowanie powiększyli rozmiar, zarówno obwód jak i długość, swoich penisów. Ich sekretem jest regularny i konsekwentny plan pompowania. Użytkownik, który wyciąga swój sprzęt jedynie okazjonalnie, raz czy dwa razy w tygodniu, nie osiągnie trwałych rezultatów. Tymczasowe powiększenie, jakie będzie obserwował po każdej sesji ustępuje po upływie kilku godzin. Oddany użytkownik, przestrzegający ściśle planu pompowania przekona się, że wkrótce tymczasowe rezultaty będą stawały się bardziej trwałe. Pamiętaj jednak, że pompowanie nie działa dobrze u każdego mężczyzny – niektórzy osiągają rewelacyjne rezultaty, podczas gdy inni (szczególnie ci pompujący okazjonalnie) będą rozczarowani.

4. Jeżeli trwałe powiększenie jest rzeczywiście możliwe, jak długo będę musiał czekać na prawdziwe rezultaty użytkując pompkę rekcyjną?
Ponieważ każdy mężczyzna reaguje inaczej trudno jest podać konkretna odpowiedź. Magazyn Inches umieścił ostatnio artykuł na temat powiększania penisa. Zapytali kilku użytkowników jak długo zajęło im wydłużenie penisa o ok. 2,5 cm. Oto, czego się dowiedzieli: „Większość (oddanych użytkowników pompek) powiedziała, że używając swoich pompek przez okres 1-2 lat zanotowali przyrost na długość rzędu 2,5 – 5 cm. Czytelnik używający pompki elektrycznej mówi: „Zanim zacząłem pompować mój penis mierzył 15cm na długość oraz 13,2cm w obwodzie. Pompowałem 3 -4 razy w tygodniu prze okres dłuższy niż rok. Teraz, po pompowaniu przez 15 min rozmiar mojego penisa powiększył się do 18,5cm na długość oraz 16,5cm w obwodzie. Osiem godzin później, miękki, mój penis mierzy 12,5 cm”. Inny użytkownik mówi: „Kupiłem moja pompkę dwa lata temu i od tego czasu pompuje co drugi dzień przez 30min., Gdy zaczynałem miałem dobrze wyglądającego penisa mierżącego 15cm. Obecnie mierzy on 20cm na długość i 17,5 cm w obwodzie. Mój penis jest tak twardy jak zawsze, z tym, że teraz czuję, że trzymam coś w dłoni”. Jeszcze inny użytkownik dodaje: Po roku regularnego pompowania przybyło mi około 2,5 cm na długości. Szybciej jednak zauważyłem przyrost w obwodzie. Nie mierzyłem tego, ale wydaje mi się, że penis jest grubszy o ponad 2,5 cm”. Inny użytkownik zwraca uwagę na przyrost w obwodzie: „Zacząłem używać pompki dwa lata temu. Głównym moim celem, przy zakupie maszyny, było zwiększenie rozmiaru mojego penisa. Nie tylko zwiększa ona długość, ale także w niewiarygodny sposób grubość członka”. Tak więc odpowiedzią na pytanie po jak długim czasie widoczne będą rezultaty jest: 1-2 lat.Czytaj też Collapse