Skocz do zawartości

Pompki próżniowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 03 04 2009 - 19:38

Pompki próżniowe są obecnie jednym z najbardziej skutecznych (obok extenderów), nie operacyjnych, sposobów powiększania penisa. Pojawiły się już w roku 1913, i od tego czasu dostępne są na rynku w różnych formach. Te wysokiej klasy istnieją od nie więcej niż 20 lat. Nie zważając na popularny stosunek niektórych kręgów establishmentu medycznego, powiększanie penisa za pomocą pompek jest naprawdę skuteczne. W rzeczywistości tysiące mężczyzn przyznało, że dzięki pompkom powiększyło swój penis nie tylko w obwodzie, ale także na długość. Co więcej, wielu chirurgów poleca stosowanie pompek jako pomocnych w osiągnięciu optymalnych rezultatów po operacji. W ciągu ostatnich dziesięciu lat pompki próżniowe stały się niezbędnym elementem ekwipunku każdego zainteresowanego swoim członkiem mężczyzny. Są one skuteczne nie tylko, jeżeli chodzi o powiększanie penisa, ale także doskonałymi elementami gry wstępnej. Ostatnio nauka medyczna zdała sobie sprawę z ważnej roli urządzeń zwanych „hyperemiator” – czyli próżniowych urządzeń rozciągających o standardzie przemysłowym. Są one przepisywane mężczyznom z zaburzeniami erekcji. Gdy cylinder znajduje się na penisie, pompka jest uruchamiana kilkoma szybkimi pociągnięciami, a później, niczym za sprawą magii, penis budzi się do życia, w pełni napięty, aż do maksymalnych wymiarów. Wokół podstawy członka umieszcza się specjalny pasek i w ten sposób, dzięki sztucznie wywołanej erekcji, mężczyzna może odbyć stosunek. Obecnie dostępnych jest kilka rodzajów tego typu pompek stosowanych w celu leczenia zaburzeń erekcji.

Najbardziej intrygującym zjawiskiem mającym swoje źródło w rosnącej popularności tych urządzeń są bractwa pompujących mężczyzn. Przystawki i lubrykaty krążą wokół, podczas gdy mężczyźni pompują wspólnie i obserwują jak ich penisy osiągają niewiarygodne rozmiary. Bezpieczny seks nigdy nie był bardziej twórczy i satysfakcjonujący. Ponieważ pompowanie jest wciąż nieoficjalną czynnością, Gary Griffin napisał książkę, aby pomóc zarówno nowicjuszom jak i weteranom zrozumieć jak działa sprzęt i jak go poprawnie stosować. Wielu mężczyzn używających pompki pierwszy raz, fascynuje się efektem do tego stopnia, że ich sesja kończy się siniakami wynikłymi ze zbyt entuzjastycznego stosowania. Nie chcę, żeby to przytrafiło się również tobie. Pompowanie jest ciekawą i miłą czynnością, jednak wymaga odrobinę cierpliwości, wiedzy i umiejętności, aby otrzymać optymalne rezultaty.

Dołączona grafika

Wykorzystaj zalecenia z forum, a osiągniesz doskonałe rezultaty, doświadczając jednocześnie radości z bardzo uzależniającej i terapeutycznej czynności.Czytaj też Collapse