Skocz do zawartości

Pompki próżniowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 03 04 2009 - 21:34

W latach ‘70 pompki próżniowe dotarły do większego grona odbiorców, kiedy to przedsiębiorca z San Francisco – John Brannon wprowadził seksowną pompkę o smuklej linii, którą reklamował pod nazwą „Expanded Horizons” (poszerzone horyzonty; firma ta zmieniła później nazwę w The Original San Francisco Pump Works). Po umieszczeniu czterowersowej reklamy w magazynie dla homoseksualistów – The Advocate – zaczął otrzymywać odpowiedzi od mężczyzn ze wszystkich stron świata, a w weekendowe wieczory zaczęła się u niego spotykać stale rosnąca miejscowa koteria entuzjastów, aby pompować do ogromnych rozmiarów przed wyjściem do barów. Największym hitem wśród nowości seksualnych dla mężczyzn okazał się być Accu-Jac. Wylansowany jako doskonała męska zabawka seksualna zdolna masturbować jednego lub dwóch mężczyzn jednocześnie, z różnymi prędkościami. Specjalne ukształtowane na wzór penisa dodatki pozwalały nawet jego użytkownikom na bycie ‘ssanym’ i branie udziału w stosunku seksualnym w tym samym czasie. Tak więc wzrosły koszty wytwarzania, a FDA nasiliło swoje śledztwa dotyczące zabawek seksualnych, reklamowanie Accu-Jaca stało się uciążliwe, w efekcie zwinięto jego produkcję w latach 80. Dziesięć lat później kilku szczęściarzy nadal powiększało swoje penisy w czasie samotnych wieczorów. Sam jestem dumnym posiadaczem Acu-JacaII ze wszystkim przystawkami, które nabyłem na aukcji przedmiotów skradzionych.
Z jakiegoś dziwnego powodu, jeżeli tylko moi goście wypróbują tą maszynę nigdy nie chce im się wychodzić. Hmmm. Ciekawa plotka krążyła przez pewien czas – mówiono jakoby Accu-Jac został wynaleziony i skonstruowany przez pewnych amerykańskich astronautów podczas przedłużających się wypraw w przestrzeń kosmiczną.
Do tej pory NASA milczy na ten temat, wynalazek astronautów czy nie, zabawka ta pozostaje bardzo kuszącym narzędziem. W tym samym czasie inżynier mechaniki Lou Feeney założył firmę o nazwie Cru-Tri-Cir (CTC), aby wypuścić na rynek swoją elektryczną pompkę, która przyciągnęła uwagę wielu heteroseksualnych par. Przed końcem 1970 roku, inny przedsiębiorca z Południowej Kalifornii wszedł na rynek z alternatywną propozycją pompki elektrycznej, ta przeznaczona była jednak dla homoseksualnych odbiorców. Firma Site-Lite niebawem przyciągnęła tysiące mężczyzn, zachęcając ich do pompowania. Kiedy ich produkt ewoluował, osiągając znacznie bardziej wyszukany wygląd i znacznie mocniejszy, bezproblemowy silnik motorowy, firma zmieniła swoją siedzibę przenosząc się do St. Louis, Missouri. Firma zmieniła też nazwę, tak, aby teraz pasowała ona do nowego numeru telefonicznego: BCR-8800. Niestety stale zmniejszająca się sprzedaż pompek zmusiła firmę do zakończenia swojej działalności w roku 1993. Nie tak dawno, na rynek weszła firma nosząca nazwę VacuTech wprowadzając swoją nowoczesną pompkę. W 1984, gwiazdor filmów porno Scott Taylor nakręcił klip, w którym sam wystąpił, zatytułowany How to Enlarge Your Penis (jak powiększyć penisa). Pomimo, że klip ten jest raczej demonstracją narcyzmu niż poważnym poradnikiem na temat powiększania penisa, w rzeczywistości skłonił on duża publiczność heteroseksualną do sięgnięcia po pompki. Po raz pierwszy heteroseksualni mężczyźni zaczęli masowo odkrywać uroki powiększania penisa, które geje znali od lat. Przez ostatnie dziesięć lat w dziedzinie pompek próżniowych nastąpił znaczny postęp, w szczególności, jeżeli chodzi o technologię odsysania powietrza. Obecnie na rynku znajduje się kilkanaście modeli pompek. Wielu nowych producentów obok tradycyjnych modeli pompek ręcznych, proponuje także najnowocześniejsze elektryczne pompki. Który rodzaj jest najlepszy? Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem czy weteranem pompowania, z pewnością znajdzie się model odpowiadający twoim potrzebom. Pompki można podzielić na dwa typy: ręczne i elektryczne. Chociaż działają one na tych samych zasadach różnią się innymi cechami, takimi jak: cena, zastosowana technologia, skuteczność oraz złożoność.Czytaj też Collapse