Skocz do zawartości

Powiększanie penisa pompką cd.

jądra

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 06 04 2009 - 09:22

8. Mój penis mierzy 21cm w stanie wzwodu, jednak chcę, aby był jeszcze większy. Czy pompowanie pomoże?
Może się to wydawać niesprawiedliwe, jednak prawa jest, iż mężczyźni o dużych członkach wydają się osiągać najlepsze rezultaty. Znałem mężczyzn o członkach, których nie powstydziłby się osioł, ale często są oni opętani przez obsesję posiadania jeszcze większego członka. Wielu kulturystów zgodziłoby się z twierdzeniem, że „mięśni nigdy za dużo”. Podobnie użytkownicy pompek zgodnie przyznają, że nie ma czegoś takiego jak za duży czy za gruby penis. Jeden z moich przyjaciół posiada niezwykle wielkiego członka mierzącego 26,5cm na długość i 20cm w obwodzie. Pompuje nadal regularnie twierdząc, że nie zaszkodzą mu dodatkowe centymetry. Pomocną radą dla mężczyzn o mniejszych penisach jest wybranie mniejszego cylindra, tak by ‘obejmował’ on trzon członka. Zbyt duży cylinder nie przyniesie pożądanych rezultatów. Mężczyźni o średnich i mniejszych penisach muszę realnie spojrzeć na świat i zaakceptować fakt, że żadne pompowanie nie sprawi, że ich penis osiągnie wielkość 20, 22, czy 25cm.
9. Czy jest jakaś górna granica, co do długości i obwodu jaki można osiągnąć?
Niezbyt prawdopodobne jest, żeby ktokolwiek osiągnął więcej niż 2,5cm na długości. Powiększenie penisa na długość jest najczęściej efektem wyciągnięcia się jego korzenia, znajdującego się w ciele. Słyszałem o mężczyznach, którzy osiągnęli 5centymetrowy przyrost na obwodzie. Trwało to jednak miesiące. Doświadczeni użytkownicy przyznają, że znacznie łatwiej jest pogrubić penis poprzez pompowanie niż go wydłużyć. Niektórzy producenci utrzymują, że możliwy jest przyrost rzędu 5-10cm. Nie podpisuję pod tym. Przeciętny 15centymetrowy penis nigdy nie stanie się penisem 25centymetrowym. Możliwe jest natomiast osiągniecie 2,5-3,7cm przyrostu. A jak zaświadczy każdy mężczyzna: każdy centymetr ma znaczenie.
10. Jak mogę utrzymać jądra z daleka?
Próżnia powstająca w cylindrze ma tendencje do zasysania skóry znajdującej się na zewnątrz. Jądra (zwłaszcza, gdy są małe) mogą zostać wciagnięte do tuby, a to nie jest miłym uczuciem. Aby tego uniknąć owiń jądra kilkakrotnie gazą, lub po prostu przytrzymuj jądra przez pierwszych kilka minut pompowania. Pomocna może być także tuba o mniejszej średnicy. Wielu mężczyzn, starając się uniknąć tego problemu, pompuje penis i jądra w tym samym czasie używając dwustopniowej tuby.Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź