Skocz do zawartości

Powiększanie piersi porady


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 barbara

barbara

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 04 2010 - 11:56

By odnieść jak najwięcej korzyści z kuracji, na co dzień warto zadbać o pewne szczegóły, jak np. nie nosić zbyt wąskiego biustonosza co może w dłuższym okresie czasu skutkować marszczeniem się skóry w tym miejscu. Po kąpieli i myciu należy dokładnie osuszać piersi, aby zapobiec ich odparzeniu. Dobrze jest często przepłukiwać je zimną wodą co pomaga w ich ujędrnieniu. Można też stosować masaże np. rękawicą kąpielową. Cały zabieg trzeba przeprowadzić bardzo delikatnie przy użyciu oliwki lub roztworu wody z solą (w niewielkim stężeniu). Należy unikać długich gorących kąpieli, nie wpływają zbyt dobrze na jędrność skóry i mogą po dłuższym czasie powodować zwiotczenie piersi.

Istnieje też możliwość skorzystania z porad i specjalnych zabiegów u kosmetyczki. Są to różne zabiegi liftingujące i modelujące piersi. Są one wykonywane przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonych aparatów, lub poprzez nakładanie masy gipsowej, albo parafinowej. Dobra kosmetyczka sama zasugeruje i doradzi jaki w danym wypadku zabieg przyniesie najlepsze efekty.

Ważna jest również dieta. Dobrze jest jeść częściej w ciągu dnia, a w mniejszych ilościach. Zapobiegnie to zarówno tyciu jak i utracie niezbędnej tkanki tłuszczowej, bez której piersi stają się wiotkie, tracą swój kształt i rozmiar. Nie należy stosować diet restrykcyjnych, które tylko wyniszczają organizm, lecz unikać dużej ilości tłuszczów, a pamiętać o dostarczeniu odpowiedniej ilości białka i węglowodanów. Nie można tez zapominać o wodzie, której zwykle wypija się za mało. Ma ona duże znaczenie w wielu procesach metabolicznych, a jej niedobór na dłuższą metę pozostawia także ślady w wyglądzie piersi.

Należy również dbać o właściwą postawę ciała. Zwracać uwagę na to by zawsze mieć wyprostowane plecy i głowę podniesioną, a spojrzenie skierowane przed siebie. Dzięki temu mięśnie piersiowe napinają się i wypychają biust do przodu. Suma tych z pozoru nieistotnych czynników może w znacznym stopniu poprawić wygląd piersi oraz całej sylwetki.Dodaj odpowiedź