Skocz do zawartości

Powiększanie prącia w pytaniach i odpowiedziach

zwieracz odbytu mięśnie PC mięśnie Kegla masaż penisa ejakulacja rozciąganie penisa wydłużanie penisa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Heniek1

Heniek1

    Nowy

  • VIP
  • 2 postów

Napisano 01 06 2016 - 06:09

Czy powiększanie penisa naprawdę działa?Tak, ale wymaga czasu, wytrwałości i poświęcenia. Jeśli potraktujesz nasz program jak trening sportowy i będziesz go kontynuował przez kilka miesięcy, to uzyskasz rezultaty.

Kiedy mogę spodziewać się pierwszych rezultatów?
Większość mężczyzn zauważa pierwsze rezultaty od ok. drugiego tygodnia, choć niektórzy dopiero po 2-3 miesiącu. Zdarza się, że wyniki przychodzą już po pierwszej sesji ćwiczeń. Najpierw widoczne są zmiany w stanie wiotkim, gdy Twój penis przyzwyczaja się do zwiększonego przepływu krwi.
Porada: Powiększenie penisa zależy głównie od wytrwałości w wykonywaniu ćwiczeń.

Czy muszę stosować gorące okłady?
Gorące okłady powinny być stosowane obowiązkowo, gdyż służą dwóm celom:
- Po pierwsze: rozluźniają tkanki łączne, aby rozciągały się łatwiej bez ryzyka kontuzji.
- Po drugie: gorące okłady zwiększają przepływ krwi w penisie, co z kolei zwiększa dopływ substancji odżywczych.

Jak mam znaleźć mięsień PC (łonowo-guziczny)?
Oto najprostszy sposób:
W czasie oddawania moczu zatrzymaj strumień bez używania rąk - nie, nie robi się tego zwieraczem odbytu ani mięśniami brzucha. Po pewnym czasie opanujesz zatrzymywanie strumienia moczu w dowolnej chwili i na tym właśnie polega naprężanie mięśnia PC. Na początek zatrzymuj strumień moczu najczęściej, jak potrafisz. Po kilku dniach będziesz w stanie zrobić to na zawołanie. Codziennie wykonuj jak `najwięcej ćwiczeń Kegla.
Ćwiczenia Kegla rozwijają mięsień łonowo-guziczny (PC).
Porada: W czasie ćwiczenia nie napinaj mięśni brzucha.
Porada: Zachęć partnerkę do takich samych ćwiczeń.
Porada: Wykonuj ćwiczenie nie więcej, niż 5-7 razy za jednym razem.

Skąd biorą się sine plamki na penisie i jak się ich pozbyć?
Plamki to normalny stan, znany w medycynie jako "wybroczyny" czyli krwawienie podskórne spowodowane drobnymi stłuczeniami. Jest to chwilowy objaw, który ustąpi po kilku dniach. Możesz na kilka dni przerwać ćwiczenia, ale kontynuuj gorące okłady po 5-10 minut 3 razy dziennie, jeśli możesz. Jeśli plamki utrzymują się lub powiększają mimo przerwania ćwiczeń powinieneś zasięgnąć porady lekarskiej.
Czy jest ćwiczenie na zwiększenie tylko grubości penisa?
Nie ma, rezultaty wszystkich ćwiczeń są łączne. Można powiedzieć, że sam masaż arabski bez pociągania mógłby zwiększyć obwód, ale i tak zyskasz na długości, jeśli masz genetyczne predyspozycje.

Czy jest ćwiczenie na zwiększenie tylko długości penisa?Pomocne może być samo rozciąganie, ale i tak może wystąpić pogrubienie, a istnieje też możliwość niewielkiego zmniejszenia się obwodu. Jeśli zdecydujesz się tylko na ćwiczenia rozciągające, włącz do nich 5-10 minut masażu arabskiego dla pobudzenia wzrostu tkanki i krążenia.

Czy mogę ćwiczyć dwa razy dziennie?
Idealny czas wygojenia tkanek organizmu wynosi 48 godzin (zależnie od rodzaju tkanki - mięśnie rozwijają się najszybciej, a tkanka nerwów najwolniej, 1-2 mm miesięcznie). Jeśli ćwiczysz częściej, niż jeden raz dziennie, nie dajesz swojemu penisowi czasu na prawidłowe odzyskanie sił, co może ujemnie wpłynąć na jego rozwój.
Dopiero zaczynam. Czy mogę prosić o przykładowy zestaw ćwiczeń?
1. Rozpocznij od 10-minutowego gorącego okładu
2. Potem 15-20 minut ćwiczeń rozciągających
3. Doprowadź go częściowej erekcji i zastosuj masaż arabski przez 15-20 minut.
4. Zakończ gorącym okładem przez 10-15 minut.
Wykonuj powyższy zestaw 6 razy w tygodniu.
Porada: Postaraj się wykonywać codziennie co najmniej 300-500 ćwiczeń Kegla (im więcej, tym lepiej).
Porada: Staraj się nie napinać mięśni brzucha w czasie ćwiczeń.

Jak powstrzymać erekcję w czasie masażu arabskiego i rozciągania?
POD ŻADNYM POZOREM NIE WYKONUJ MASAŻU ARABSKIEGO W CZASIE EREKCJI! Gdy dopiero rozpoczynasz nasz program Twój penis jest przyzwyczajony do osiągania erekcji od stymulacji, ponieważ zawsze był wykorzystywany do tego samego celu: erekcja, stymulacja, orgazm, wytrysk. Po kilku tygodniach lub miesiącach Twój penis przyzwyczai się do ćwiczeń i będzie Ci łatwiej kontrolować erekcje. W czasie pierwszych kilku tygodni, gdy wystąpi erekcja przerwij ćwiczenie na kilka sekund lub minut, aż trochę opadnie. Nic nie stracisz, bo pierwsze tygodnie służą właśnie przyzwyczajeniu Ciebie i Twojego penisa do ćwiczeń.

Czy to normalne, że w czasie masażu arabskiego występuje mała (lub duża) bolesność?
Sprawdź, co jest przyczyną podrażnienia. Może powinieneś przyciąć włosy łonowe u nasady penisa. Czy ból jest ostry czy tępy? Czy stosujesz gorące okłady? Lekka bolesność jest normalna i powinna ustąpić, gdy Twój penis i okoliczne tkanki przyzwyczają się do ćwiczeń. Staraj się nie przerywać ćwiczeń z powodu pewnej bolesności. Jeśli jednak ból jest ostry zrób kilkudniową przerwę w ćwiczeniach, ale kontynuuj gorące okłady.

Dlaczego nie mogę użyć pompki do osiągnięcia takich samych wyników?
Pompka powoduje, że w penisie tworzą się małe pęcherzyki powietrza, co może prowadzić do atrofii (martwicy) tkanki, zamiast do jej wzrostu. W czasie masażu arabskiego penis poddany jest pozytywnemu uciskowi, który przyczynia się do lepszego krążenia krwi i wzrostu tkanki, natomiast pompka zmniejsza (a nawet zatrzymuje) przepływ krwi do penisa. Jedną z poważniejszych konsekwencji używania pompki jest wytworzenie pęcherzyków powietrza w tkance penisa, co jest niebezpieczne dla zdrowia całego organizmu (podobny efekt napadowych bólów mięśniowych występuje u nurków głębinowych). Pęcherzyki mogą wywoływać podrażnienia, blizny i nawet martwicę tkanek, jeśli pompka jest nadużywana.

Jak prawidłowo zmierzyć długość penisa?
Najpierw stań w pozycji wyprostowanej i wywołaj erekcję. Teraz delikatnie przechyl penisa w dół, żeby był równoległy do podłogi. Przystaw linijkę do kości łonowej nad nasadą penisa i zmierz odległość do czubka. Tak robią to lekarze.
Porada: Przed pomiarem wykonaj kilka ćwiczeń Kegla, żeby osiągnąć pełną erekcję.

Czy mogę mieć wytrysk bezpośrednio przed, w trakcie czy po ćwiczeniach?
W czasie wytrysku w Twoim organizmie zachodzi kilka zmian chemicznych i fizycznych. Po pierwsze, zaczyna spadać poziom testosteronu we krwi, po drugie wszystkie Twoje tkanki łączne zaczynają się napinać, więc najlepiej jest poczekać z wytryskiem, aż upłynie kilka godzin od zakończenia ćwiczeń. Równie ważne jest powstrzymanie się od wytrysku przez co najmniej kilka godzin przed ćwiczeniami.

Czy muszę przyjmować witaminy i inne dodatki żywieniowe, żeby osiągnąć rezultaty?
To delikatna sprawa, gdyż zależy głównie od Twojej obecnej diety. Jeśli Twoja dieta jest zrównoważona i uważasz, że spożywasz dostatecznie dużo protein i węglowodanów, to dasz sobie radę bez dodatkowych środków. Jeśli jednak jesz głównie niezdrowe jedzenie, powinieneś zastanowić się nad zmianą diety lub zacząć jeść różne odżywcze dodatki. Jest tak dlatego, że nasze ćwiczenia są podobne do każdego innego treningu, więc organizm potrzebuje pewnych witamin i minerałów, żeby skutecznie odbudowywać tkanki.

Uzyskałem już zaplanowany rozmiar penisa. Co mam robić dalej?
Gratulacje! Ciężko na to zapracowałeś, więc teraz trzeba ten efekt utrzymać. Co już osiągnąłeś, to Twoje. Po osiągnięciu zaplanowanego rozmiaru penisa trzeba przez kilka miesięcy wykonywać ćwiczenia dla utrzymania efektu przy mniejszym treningu. Musisz ćwiczyć tak samo, jak teraz, ale rzadziej. Na przykład, możesz ćwiczyć tylko dwa lub trzy razy w tygodniu i wszystkie ćwiczenia wykonywać o połowę krócej.