Skocz do zawartości

Pozycja 69


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 22 03 2019 - 11:01

Pozycja 69 jest prawdopodobnie jedną z pozycji lub sztuczek erotycznych najczęściej opisywanych i występujących w literaturze, do tego stopnia, że ta liczba zmieniła się w symbol seksu. Koniecznie powinno się jednak dodać, że pozycja 69 okazuje się znacznie bardziej przyjemna na polu fantazji i marzenia sennego niż w rzeczywistości. U podstaw tego stwierdzenia leży przekonanie, że z zasady ludzki umysł nie jest przygotowany na koncentrowanie się na dwóch rzeczach naraz, w tym przypadku na jednoczesnym uprawianiu seksu oralnego i rozkoszowaniu się nim. Pomimo tego zastrzeżenia, jak i atmosfery fascynacji, jaką wytwarzają wokół niej literatura i powszechne zaciekawienie, to zabawna pozycja polecana szczególnie parom, które już dobrze się znają.

Przed rozpoczęciem uprawiania seksu w tej pozycji zalecamy dostosować się do kilku rad, których udzieliliśmy przy okazji omawiania innych wariacji seksu oralnego: partnerzy muszą być odpowiednio podnieceni, aby nie poprzestawać zbyt długo na grze wstępnej.

Ponadto pozycja ta wymaga dużo czasu i nie może być wykonywana w pośpiechu. Gdy już się zdecydujecie, powinniście wybrać odpowiednie ułożenie. Najwygodniej uprawiać 69, gdy oboje leżycie na boku, ponieważ w ten sposób żadne z Was nie znajduje się w pozycji dominującej, nie musicie wykonywać zbytniego wysiłku, a ręce mogą swobodnie pieścić partnera. W przypadku pozycji, w której kobieta leży POD spodem, problem tkwi w tym, że będzie ona musiała włożyć wiele ,wysiłku w kontrolowanie głębokości, z jaką członek penetruje jej gardło. W tym celu będzie musiała użyć rąk, co daje okazję do kombinacji pieszczot ustami z masturbacyjnymi.

Jak powiedzieliśmy uprzednio, pozycja 69 ma wiele niedogodności, co wpływa na to, że prawdopodobnie po kilku minutach jej uprawiania decydujecie się ją przerwać i przejść do innych rzeczy. Jeżeli jednak zamierzacie doprowadzić ją do końca, powinniście poświęcić sporo uwagi, aby osiągnąć orgazm jednocześnie, co generalnie zwielokrotnia i o/kosz i oddaje pełną harmonię związku.
19 fantazji seksualnych powinniśmy mieć na uwadze, że rzeczywistość prawie nigdy nie oddaje uniesienia fikcyjnego. Nie należy czuć się rozczarowanym, gdy sprawy nie potoczyły się tak, jak przypuszczaliśmy. Trzeba pamiętać, że w innych aspektach to rzeczywistość ma przewagę nad fantazją.Czytaj też Collapse