Skocz do zawartości

Pozycja kobieta na górze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 26 04 2016 - 08:11

Lubię gdy jestem na górze, mam wtedy większą kontrolę. To ja decyduję o tym jak szybki, głęboki i silny ma być nasz seks. Całkowicie świadomie - chodzi mi tutaj o dominację, ale to tylko niewielki obszar mojej wyobraźni.
Na jeźdźca
Kolejną popularną pozycją jest pozycja "kobieta na górze", w której kobieta ujeżdża mężczyznę. Ta pozycja daje kontrolę kobiecie - może ustalić prędkość i głębokość penetracji. Oczywistą rzeczą jest, iż ruchy mężczyzny są ograniczone w tej pozycji. Jednakże niektóre kobiety lubią ten element gdyż mogą dociskać ręce partnera do łóżka gdy się z nim kochają. Nic nie równa się z uczuciem bycia najseksowniejszą gdy jestem na górze. To uczucie to coś w rodzaju - To ja jestem kobietą! Ja tu rządzę!. Czasami kobiety lubią układać się przed partnerem i go całować lub zapierać się rękami z tyłu gdy skaczą na penisie partnera. Zazwyczaj mężczyźnie potrzeba więcej czasu by dojść w tej pozycji, więc jest ona dobrym wyborem jeśli chcesz aby twój seks trwał dłużej. Obserwowanie mojej dziewczyny skaczącej na mnie bardzo mnie podnieca, prawie tak bardzo jak sposób w jaki ją czuję. Jest taka seksowna gdy ma orgazm!. Jeśli mężczyzna chce głębszej penetracji może unieść swoją miednicę ku kobiecie. Jednakże ta pozycja jest sama w sobie wspaniała do głębokiej penetracji. Jedną z najlepszych rzeczy w tej pozycji jest mocna stymulacja łechtaczki. Im kobieta leży bliżej mężczyzny tym większe tarcie. Używaj dużej ilości lubrykantu jeśli pojawiają się otarcia.
Dla wolnego, ale jakże zmysłowego doznania zacznij od tradycyjnej pozycji "kobieta na górze". Potem powolnie układaj się do pozycji dokładnie na mężczyźnie. Przez delikatne skakanie i wykonywanie ruchów okrężnych, gdy mężczyzna jest w środku, łechtaczka i wzgórek łonowy jest maksymalnie pobudzany. W czasie gdy jego penis stymuluje ją od środka - jest to pozycja w rodzaju "odwrotnie na kota". Złącz swoje nogi by wzmocnić przyjemność. Ta pozycja jest dobra gdy mężczyzna nie ma nic przeciwko, że kobieta ma kontrolę nad głębokością penetracji. Nic nie pobije płaskiego ułożenia się na nim i poruszania się. Jeśli trudno mi jest dojść to próbujemy tej pozycji - zawsze robi mi to dobrze!.

Dalszy ciąg: pozycja na jeźdźcaCzytaj też Collapse