Skocz do zawartości

Pozycja mężczyzna na górze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 26 04 2016 - 07:59

Mam romantyczną duszę i uwielbiam się całować i przytulać podczas stosunku.
Pozycja misjonarska jest najłatwiejsza do tego. Zaślepia mnie widok gdy mężczyzna wije się. Lubię widzieć go twarzą w twarz. Gdy misjonarka odwiedziła Afrykę, nad południowym Pacyfikiem, ludzie uważali, że pozycja w której mężczyzna jest na górze jest tą jedyną słuszną. Jednakże, pozycja "mężczyzną na górze" była już opisana w najwcześniejszych poradnikach seksualnych. Lubię ją - ponieważ mogę chwycić jego ramiona oraz ręce i czuć bardziej jego ciało, przyciskać się jeszcze bardziej podczas seksu. Dla wielu ludzi pozycja misjonarska jest tą ulubioną, ponieważ jest taka naturalna i wygodna. Ma wiele zalet.
Podstawowa pozycja misjonarska z mężczyzną na górze i kobietą na dole wprowadza intymność - możesz widzieć twarz twojego partnera, możesz całować, przytulać się i pieścić nawzajem. Pełny kontakt z ciałem partnera odczuwany w pozycji misjonarskiej oznacza, że największy ludzki organ - skóra - jest stymulowana. Odczuwanie dotyku twego kochanka, bicia jego serca jest wspaniałą drogą, aby się KOCHAĆ. Nie tylko uprawiać seks. Mężczyzna ma większą kontrolą nad kobietą i większą swobodę ruchów w tej pozycji. Większość kobiet uważa tą pozycję za jednakowo równą. Rzecz, która lubię w misjonarce to, że mogę widzieć jej twarz. Lubię jego władzę. Może mnie kochać naprawdę mocno. Nie uważaj, że lubrykant to nudna rzecz lub, że kobieta nie może być wystarczająco mokra. Włącz go do Twojego seksu. Spryskaj lubrykantem jej łechtaczkę lub główkę twojego penisa. Gdy lubrykant jest wewnątrz i na zewnątrz prezerwatywy może dostarczyć dodatkowych wrażeń. Dzięki niemu łatwiej jest o wspaniały seks. Wzajemne smarowanie oliwką lub lubrykantem może dostarczyć fantastycznych wrażeń. Możesz ślizgać się zmysłowo o partnera. Może zaczniesz od masażu erotycznego i dodasz dodatkowo olejku na piersi swoje i partnera zanim zmysłowo przejdziesz powoli do pozycji misjonarskiej. Jeśli używasz olejku - trzymaj go z dala od obszarów wokół miednicy. Olejek może zniszczyć prezerwatywę. Jak oczekujesz od jednej z najpopularniejszej pozycji jest wiele jej dostępnych odmian. Lubię, gdy on wyciąga moje ręce za moją głowę. Mogę go przyciągnąć bliżej by czuć go mocniej w sobie. Możecie razem odnaleźć większą przyjemność gdy kobieta ugnie kolana a nogi położy na materacu. Może mieć większą kontrolę poprzez ułożenie swoich stóp na pośladkach mężczyzny i używanie ich, aby popychać dalej jego kość łonową w pochwę.
Alternatywnie. Kobieta kontroluje poprzez skrzyżowanie swoich nóg na plecach swojego partnera. Ta pozycja, znana jako "pług", może umożliwić głębszą penetrację i zwiększyć odczucia u obojga poprzez napinanie pochwy. Jeżeli chcecie "jeszcze głębiej" - kobieta ugina kolana aż do samych piersi i trzyma je w jednym miejscu swoimi rękami. Ale dla najgłębszej penetracji z możliwych kobieta powinna umieścić swoje nogi na barkach partnera. (Kowadło)Im mocniej wyprostowane są jej nogi tym głębsza penetracja, gdyż wydłuża to waginę. Jeżeli mężczyzna jest wyjątkowo wysoki, powinien poruszać się powoli dopóki nie upewni się, że partnerce jest wygodnie. Nazwane "kowadłem" może przynieść wyjątkowe doznania kobiecie szczególnie, gdy mężczyzna będzie miał orgazm w tej pozycji.
Kocham misjonarkę. Kładę swoje stopy na jego ramionach lub uginam kolana do jego klatki piersiowej, aby wzmocnić doznania. To takie wszechstronne.

Ciąg dalszy: Pozycja misjonarskaCzytaj też Collapse