Skocz do zawartości

Pozycja misjonarska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 26 04 2016 - 08:01

Podnoszenie poduszki
Aby zwiększyć penetrację kobieta może spróbować położyć poduszki pod swoje pośladki. Spróbuj kłaść poduszkę w różnych miejscach aby odnaleźć najlepsze miejsce mogące ci pomóc w dotarciu do celu. Używaj twardej poduszki zamiast miękkiej - nie chcesz przecież się zapadać. Jeśli ma ci to pomóc to ułóż swoją łechtaczkę w prawidłowym miejscu dla maksymalnej stymulacji.
Unoszenie pośladków
Kolejną odmianą pozycji misjonarskiej, która wymaga troszkę większych starań, jest uniesienie pośladków. Mężczyzna powinien położyć ręce pod biodrami partnerki i unosić je aby zapewnić dobry kąt stymulacji jej punktu G. Dalszą odmianą uniesienia pośladków jest pozycja, gdy kobieta kładzie swe nogi na rękach mężczyzny lub na ramionach. Możesz uświetnić pozycję misjonarską poprzez położenie nóg na ziemi lub położenie się na krawędzi łóżka. Jednak może to być również kanapa, stół kuchenny lub nawet biurko w jej biurze.
Na krawędzi
Mężczyzna może wchodzić głębiej, a kobieta jest w dobrej pozycji by dotykać swoją łechtaczkę i piersi. Aby czuć go jeszcze bardziej kobieta powinna opleść mężczyznę nogami. To naprawdę pozwala osiągnąć maksymalne podniecenie. (Skacząca żaba) Dzika odmiana misjonarki to skacząca żaba. Rozpoczęta z pozycji misjonarskiej. Wtedy mężczyzna podnosi się nad partnerkę, a kobieta unosi swoja miednicę aby spotkać penisa. Mężczyzna powinien nie wykonywać żadnych ruchów podczas gdy kobieta kontroluje współżycie z dołu. (Technika wspólnego ułożenia) Uwielbiam się wślizgiwać pomiędzy jej nogi. Jest w tym coś naprawdę seksownego. Prawdopodobnie jednymi z najbardziej efektownych pozycji jest technika wspólnego ułożenia lub "pozycja na kota". Ta pozycja stymuluje punkt g kobiety i łechtaczkę i jest używana aby osiągnąć wielokrotne orgazmy. Mężczyzna leży całym ciężarem na kobiecie i wykonuje ruchy w przód tak aby jego miednica znajdowała się dokładnie nad jej. Kobieta owija swoje nogi o jego. Trzyma je wyprostowane, a potem je unosi gdy on porusza się do tyłu. Więc oboje kołyszą sie delikatnie od siebie. Gdy nadchodzi orgazm oni wciąż sie kołyszą tak, aby orgazm nadszedł naturalnie, a nie był poganiany. To jest naprawdę wyjątkowe doświadczenie i w rezultacie powinno dać wam obojgu wspaniałe orgazmy. W każdej odmianie kobiety mogą złączyć nogi i naciągnąć partie mięśni. Jednakże taki ruch może przyśpieszyć orgazm u mężczyzny, więc należy uważać. Dla obojga z was może być wspaniałym przeżyciem jeśli kobieta złączy swoje nogi, a następnie mężczyzna wejdzie w pochwę z ostrzejszego kąta zwiększając tym samym stymulację łechtaczki. Jego penis także stymuluje jej wargi sromowe (jeśli trzyma swoje nogi złączone razem).
Ściskanie pośladków
Aby udoskonalić jakość orgazmu kobieta może spróbować zacisnąć swoje pośladki gdy mężczyzna jest na górze. To zwiększa ukrwienie pochwy i powoduje jeszcze mocniejsze podniecenie. Kobieta może włożyć rękę pomiędzy uda partnera i dotykać jego jądra. Bądź delikatna - niektórzy mężczyźni są bardziej delikatni od drugich. Jednakże pobudzanie jąder podczas seksu może być wspaniałym przeżyciem. Możesz także uciskać jego krocze podczas seksu. To obszar pomiędzy jego jądrami, a odbytem. Jeśli przyciśniesz palcem ten obszar gdy on jest w tobie - wzmocnisz jego przyjemność. Niektóre kobiety i niektórzy mężczyźni lubią mieć włożonego palca w odbyt podczas seksu, a pozycja misjonarska jest jedną z najłatwiejszych pozycji aby to osiągnąć. Prostata znajduje się około cm wewnątrz pupy mężczyzny - spróbuj delikatnie uciskać to miejsce. Nie rób tego bez wcześniejszego spytania. Są takie rzeczy, które mogą zaskoczyć mężczyznę za bardzo. Upewnij się, że wszystkie rzeczy które wkładasz w jego pupę są gładkie i dobrze nawilżone. Włókna wewnątrz pupy są znacznie cieńsze niż te, które są w pochwie i mogą być łatwo podrażnione. Jednak ostrożne podejście z dobrze nawilżoną rzeczą lub zabawką powinno być ok i może być rzeczywiście przyjemne. Jeśli chcesz mieć wspaniały seks w pozycji misjonarskiej to obydwoje musicie nad tym popracować.
Podczas gdy kobieta napina ścianki pochwy i pobudza męskie strefy erogenne on może wykonywać ruchy okrężne co stymuluje punkt g lub naciskać w dół i pobudzać jej łechtaczkę. Oczywiście jest łatwiej dotrzeć do piersi kobiety w pozycji misjonarskiej, ale nie idź tylko tam gdzie wszystko jest oczywiste. Całkowanie jej karku i ocieranie się o jej ciało może mieć jeszcze lepszy efekt. Pozycja misjonarska oferuje szeroki zasięg i nie jest dziwne, że jest jedną z najczęściej wybieranych pozycji przez wielu ludzi od tak dawna. Jest wspaniała do stymulacji pochwy. Daje wam obojgu szanse na wzajemne dotykanie się podczas seksu i możesz całować, przytulać gdy się kochasz. Kto powiedział, że pozycja misjonarska musi być nudna. Użyj olejku lub lubrykantu do zmysłowego ocierania się. Zwiększ penetrację używając poduszki. Staraj się trzymać nogi ściśnięte i napinaj swoje pośladki. Napinaj i rozluźniaj mięśnie. Wykonuj swoją miednicą ruchy okrężne. Stymuluj wszystkie strefy erogenne - nie tylko te oczywiste. Wypróbuj pieszczot analnych. Naciskaj krocze mężczyzny. Spróbuj masować jej łechtaczkę i ściskać jego jądra.Czytaj też Collapse