Skocz do zawartości

Pozycja na jeźdzca

ejakulacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 26 04 2016 - 08:11

Kobieta na górze - wstęp


owijanie skały
Kolejny sposób aby urozmaicić tą pozycję to taki gdzie zaczyna się "na górze", a w pewnym momencie mężczyzna zaczyna siadać przytrzymując rękami kobietę, która kołysze sie nad nim aż do osiągnięcia szczytu. . (uniesienie nogi) Pozycję "kobieta na górze" możesz urozmaicić przez ruch nogami. Kobieta siedzi na penisie mężczyzny kładąc swoje nogi na jego barkach. Potem podpiera się z tyłu rękami. On także leży, a to pcha penisa stymulując punkt g kobiety i zwiększając przyjemność.
Podwyższone uklękanie lub czemu nie rozpocząć od pozycji gdzie mężczyzna klęczy.
Kobieta siada okrakiem na mężczyźnie z nogami ułożonymi za nim i używa swoich rąk aby się podpierać. Mężczyzna chwyta biodra kobiety i kontroluje popychanie. Pozycja z podwyższonym klękaniem układa łechtaczkę w idealnym miejscu natarcia naprzeciwko torsu mężczyzny i dostarcza potrzebnej stymulacji. Niektórzy mężczyźni lubią, gdy w trakcie seksu partnerka szczypie, ssa bądź całuje ich sutki. Kobieta na górze jest idealnym rozwiązaniem do delikatnych zabaw z klatką mężczyzny. Odwrotnie. Niektóre kobiety lubią jak partner podrażnia ich piersi gdy są "na górze". Spróbuj drażnić partnera unosząc swoje piersi i ukazując je milimetry od jego twarzy, a potem sie cofaj. Oczywiście chcesz aby złapał twoje sutki pomiędzy usta. W pewnej fazie przewidywanie wydarzeń jest wspaniałą rzeczą. Jeśli masz długie włosy możesz muskać nimi po jego ciele uwodzicielsko gdy go dosiadasz. Może to dodać do stosunku dodatkowy dreszczyk. Następnie możesz dosiadać go i ocierać się o niego swoimi piersiami odchylając się do tyłu by jego penis uderzał mocniej w twój punkt g. Ściskanie mięśni pochwy, ruchy w tył i w przód obojga wam dostarczą niezapomnianych wrażeń.
Kleszcze
Dla prawdziwie neutralnej pozycji kobieta powinna powoli zniżać się na penisie mężczyzny do momentu zanurzenia jego główki. Potem równie wolno ruszać się powoli i lekko w górę . Powtórzyć to dziesięć razy zanim zdecyduje się zanurzyć całą długość penisa za jednym razem. Po takim głębokim zanurzeniu może wycofać się znów i zanurzyć samą główkę penisa razy zanim obejmie go całego. Tym razem zanurzając się już razy. Następnie okryje główkę penisa razy, a w całości razy i tak dalej. Spróbuj chwytać jego penisa mięśniami pochwy gdy jest w całości w tobie. Ta umiejętność wyśle obojga was w niebiosa. Do czasu gdy dojdziesz juz do pełnych zanurzeń dasz tej technice punktów na możliwych. Niektóre kobiety lubią być pobudzane analnie. Jeśli tak jest to ta pozycja jest najlepsza aby włożyć dobrze nawilżony palec lub zabawkę w jej pupę. Pozycja "kobieta na górze" również bardzo ułatwia ściskanie jąder mężczyzny. Kobieto: spróbuj delikatnie pociągnąć jądra w dół gdy on jest w tobie, ponadto stymulacja krocza również nie jest błędem. Rzeczywiście ręce mogą zostać użyte na wiele sposobów by uczynić seks jeszcze lepszym. Jeśli kobieta delikatnie rozciąga skórę penisa mężczyzny w dół dostarcza mu w ten sposób dodatkowych wrażeń. Przyczynia się to do przyśpieszenia jego orgazmu.
Szaleńczy pośpiech
Niektóre kobiety odczuwają nagły dopływ krwi do mózgu. Jeśli jesteś jedną z nich odchyl się do tyłu w pozycji "kobieta na górze" dopóki twoja głowa obniży się do poziomu łóżka. Ponadto w ten sposób w pełni ukazujesz swoje łono i zapraszasz partnera do zabaw z nim. Jeśli jedno z was jest wyraźnie wyższe od drugiego to "kobieta na górze" jest jedną z najłatwiejszych pozycji. i jeśli seks nie trwa wystarczająco długo "kobieta na górze" może go ulepszyć. Kobieta może utrzymywać penetrację płytko i kontrolować ją na swój sposób, a nie na sposób partnera. Wypróbuj techniki startu-stopu w pozycji "kobieta na górze". Mężczyzna powinien sie skoncentrować na leżeniu w bezruchu podczas gdy kobieta powoli porusza się w górę i w dół do momentu nadejścia orgazmu. Powinna wtedy przestać się ruszać do momentu, gdy on będzie mógł zatrzymać wytrysk i zacząć poruszać się znów. Za każdym razem gdy mężczyzna jest blisko wytrysku kobieta powinna przestać się ruszać i powtarzać to tak długo, aż sama będzie za chwilę szczytować. Wtedy on powinien zacząć ruszać biodrami i w tym momencie oboje mogą doświadczyć jednoczesnego orgazmu.
Odwrotna kowbojka
Fajną odmianą pozycji "kobieta na górze" jest pozycja "odwrotna kowbojka". Wymaga nieco wprawy - ale hej - będziecie mieć przyjemność z praktyk. Kobieta dosiada mężczyznę z tyłu. Potem kładzie swoje ręce na jego kolanach, on głaszcze jej plecy. Mężczyzna jest również pobudzony wizualnie - widzi jej pośladki. Ona dostaje wspaniałą stymulację punktu g. Jednak ruszaj się powoli w tej pozycji dopóki nie dowiesz się jaki jest najlepszy kąt natarcia dla obojga was. Nie chcesz aby penis za bardzo nie odchylił się do tyłu. Gdy mężczyzna zbliża się do wytrysku kobieta powinna schylić się i złapać jego palce u jego stóp i ścisnąć je. Nerwy w jego palcach są połączone z nerwami w jego penisie, więc da mu to jeszcze przyjemniejszy orgazm. W pozycji "kobieta na górze" możecie całować i pieścić partnera z łatwością. Jeśli kobieta jest w ciąży, lub jedno z was ma duży brzuch, pozycja ta może być dla was najdogodniejsza. "Kobieta na górze" udostępnia szeroki zakres możliwości owocnych dla obojga. Spróbuj patrzeć się partnerowi głęboko w oczy gdy kochasz się w tej pozycji. To najintymniejsze, najbardziej wybuchowe doświadczenie. Używaj swoich rąk aby wzmocnić doznania. Spróbuj dopuścić aby krew uderzyła ci do głowy. Patrzcie się sobie w oczy. Pieśćcie sobie sutki nawzajem. Wypróbuj stymulacji łechtaczki - przez któreś z was. Eksperymentujcie z analną zabawą.Czytaj też Collapse