Skocz do zawartości

- - - - -

Prostowanie skrzywionego penisa

krzywy penis skrzywienie penisa

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pacynek

pacynek

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Gender:Male

Napisano 02 03 2009 - 17:01

Przekrzywiony penis jest częstym powodem niezadowolenia pośród mężczyzn, ale nie musi. Chociaż może się okazać iż chorują na coś nazwanego chorobą Peyroniego (powoduje, że penis wygląda jakby był przekrzywiony), w większości przypadku okazuje się, że można temu przeciwdziałać.


Aby wyprostować penis, radzimy użycie ćwiczenia nazywanego 'zgiętym jelq'

  1. Rozpocznij je przez wtarcie około połowy łyżeczki wazeliny, mleczka lub olejku do ciała na ręce, a następnie rozmasuj na skórze penisa.
  2. W trakcie wykonywania tego ćwiczenia twój penis musi znajdować się w stanie 70% erekcji. Ponieważ ćwiczenie w pełni erekcji lub stanie zwisu nie przyniesie rezultatu.
  3. Utwórz symbol „ok” lewą ręką, uciskając krzywiznę dojąc w stronę główki. Jeśli np. masz zgięcie penisa w prawo, dój w lewo. W tym momencie, albo zaraz przed zdjęciem lewej ręki, umieść prawą przy podstawie penisa i ponów ruch. Powinieneś to powtarzać, zamieniając prawą rękę na lewą, w sposób przypominający dojenie.

Ważnym jest, by mocny chwyt był cały czas utrzymany dokoła penisa kciukiem i by naciskał na skrzywioną część. Częste powtarzanie powinno zmniejszyć, lub zlikwidować krzywiznę penisa. Krótkie ćwiczenia, składające się z szybkich powtórzeń to ideał do którego powinieneś dążyć jeśli chodzi w tym treningu.

Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź