Skocz do zawartości

Prysznic pod WF - problem


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Koleś678

Koleś678

    Nowy

  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 09 2013 - 00:34

Witam,

mam pewien problem. Otóż od początku września chodzę do nowego liceum. Po WF są prysznice. Z lekcji na lekcje coraz więcej osób z klasy się kąpie - oczywiście nago. Mój problem polega na tym, że nie wiem dlaczego ale na samą myśl o rozebraniu się przy nich dostaje erekcji. (Może dlatego, że od zawsze jestem wychowywany, tak, że się strasznie wstydzę każdego praktycznie). Zaznaczam, że NIE JESTEM gejem ani nic takiego.

Nie wiem jak mogę to opanować i co zrobić, aby mi nie stanął gdy się rozbiorę. Może są jakieś metody albo leki, które zapobiegają erekcji? Parę razy bym wziął, a potem by mi wstyd minął i bym nie przejmował się tym wszystkim aż tak. Bym się przyzwyczaił to tego, że koledzy mnie widzą nago itp.

Albo jakieś "domowe metody" zapobiegające erekcji? Bardzo Was proszę o pomoc i liczę na to :)#2 potency1

potency1

    Dyskutant

  • Validating
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Gender:Male

Napisano 16 11 2013 - 23:09

Z wiekiem nauczysz się panować nad swoją erekcją :) to nic nowego i twoi rówieśnicy miewają podobne problemy w różnych sytuacjach. Częste erekcje świadczą tylko o twoim dobrym zdrowiu i prawidłowym rozwoju. Spróbuj się przemóc, weź np. zimny prysznic to pozwoli ostudzić emocje związane z widokiem nagości i w rezultacie ukruci niekontrolowaną erekcję, którą doświadczasz.

Dodaj odpowiedź