Skocz do zawartości

Przedwczesny wytrysk

ejakulacja

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 sexinsp

sexinsp

  Dyskutant

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 52 postów
 • Gender:Male
 • Location:Katowice
 • Interests:Sztuka, Internet

Napisano 23 05 2015 - 06:52

Zacznijmy może od tego, czym w ogóle jest przedwczesny wytrysk. Otóż pod pojęciem przedwczesnego wytrysku rozumie się nagłe, bezwiedne zakończenie stosunku płciowego - samoczynna, odruchowa ejakulacja. Wg. mojej oceny, szczególnie kłopotliwa sytuacja ma miejsce wtedy, gdy do wytrysku dochodzi jeszcze przed penetracją pochwy. A jakie są tego konsekwencje - wiadomo. Mężczyznę zaczyna dręczyć niska samoocena, kobieta nie czuje się spełniona, efekt - zgrzyty w związku.


Wpisujcie tutaj sposoby radzenia sobie z tym problemem etc. Ja zacznę może od dwóch : prostego, ale często skutecznego ćwiczenia i od dobrej pozycji książkowej, w której znajdziecie znacznie więcej wskazówek.


1. Ćwiczenie z dość znanego cyklu START/STOP :

Rozpoczyna się od masturbacji prawie do wytrysku. Kiedy czujesz, że moment ten jest blisko - zatrzymaj się, zrób 20 sekundową przerwę, a następnie kontynuuj do momentu przed wytryskiem. Ćwiczenie powtarza się przez około 20 minut. Pozwala ono wyrobić w sobie umiejętność panowania nad własnymi reakcjami. A trudne przecież nie jest...Trafiłem też na wersje z lubrykantem, są także inne.2. Literatura - "Już nie będę taki szybki" :

Książka kierowania do wszystkich mężczyzn z zaburzeniami wytrysku...

Załączony plik  przedwczesny_wytrysk_3dcover.gif   13,84 KB   92 Ilość pobrań


Książka o przedwczesnym wytrysku - KLIK#2 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 04 03 2016 - 08:57

Przedwczesny wytrysk dotyka ponad 37% mężczyzn w wieku rozrodczym, a problemy z potencją ma 35%. Jeśli nie zareagujemy szybko problem może się pogłębić. Właśnie problemy z wytryskiem, czasowy zanik erekcji to pierwsze oznaki wpływu złego odżywiania, stresu, palenia nikotyny czy nadużywania alkoholu. Zadbaj o właściwą dietę, żuć palenie, unikaj nadmiernych ilości alkoholu i przede wszystkim rozmawiaj ze swoją partnerką na ten temat. Zacznij uprawiać sport i przede wszystkim nie wpadaj w panikę, bo ponad 90% mężczyzn poprawia swoje libido właśnie stosując się do powyższych porad. Suplementy diety, minerały i witaminy pomagają wielu osobom, których dieta nie dostarcza organizmowi potrzebnych dla rozwoju substancji. Od tabletek witaminowych lepsze są świeże warzywa, soki i inne naturalne produkty. W trakcie stosunku zadbaj o odpowiednia nałożenie prezerwatywy. Polecam prezerwatywy opóźniające wytrysk i założenie gumy na ściągnięty napletek. Pamiętaj zdrowa dieta to minimum 2 tygodnie ciągłego brania suplementów, jeśli po tym czasie nie wystąpi poprawa erekcji udaj się do seksuologa, on na pewno pomoże!

#3 Zola

Zola

  Czytelnik

 • VIP
 • Pip
 • 21 postów

Napisano 04 03 2016 - 09:06

Panowie wszystko przyjdzie z czasem. Trening czyni mistrza Very Happy Jak miałem 20 lat mogłem 30 sekund, jak 25 lat to już tak z 3 minuty a teraz mam 30 i muszę się skupić, żeby w ogóle dojść. Czasem trwa to 30 minut czasem 2 godziny. U mnie z wiekiem spadła wrażliwość żołędzi. Nie odczuwam już tak bardzo moich ruchów Cool.
Co do przedłużania... można używać prezerwatyw ze środkiem opóźniającym wytrysk, można też przed wytryskiem ścisnąć penisa u nasady, żeby opóźnić wytrysk - tak robiłem i działało, można też (jak za bardzo mnie brało) myśleć o czymś innym np co w szkole, pracy itp. - to też czasem działało ale nie zawsze Smile
Na koniec pewna mądrość mojego kumpla: Młody mężczyzna jest jak pociąg osobowy - dobrze się nie rozpędzi a już musi stawać, natomiast starszy jest jak towarowy - jedzie i nie widać końca Laughing Także zbytnio się tym tak nie przejmujcie.

#4 shrek

shrek

  Nowy

 • VIP
 • 2 postów

Napisano 01 04 2016 - 19:43

a może by tak poprostu 30 min. przed stosunkiem się "rozładować"??? Partnerka zadowolona, a ty do swojego też dojdziesz!!!

#5 potency

potency

  user

 • VIP
 • PipPipPip
 • 183 postów

Napisano 18 04 2016 - 10:17

Czy przedwczesny wytrysk (ejakulacja) nastąpił w czasie twojego pierwszego stosunku seksualnego?
Jest to całkiem normalna reakcja u mężczyzn rozpoczynających życie seksualne, niemających w tej dziedzinie doświadczenia. Szczególnie gdy jesteś młody, twój penis jest bardziej wrażliwy na dotyk, a twoje reakcje są gwałtowne i trudne do opanowania. Nie przejmuj się, wraz z kolejnymi stosunkami wytrysk powinien się opóźniać. Możesz sobie pomóc stosując któryś z wymienionych dalej sposobów. Stosowanie prezerwatyw (nawet kilku naraz) znacznie zmniejsza wrażliwość prącia i pomaga opóźnić orgazm. W sprzedaży są również specjalne maści i żele opóźniające wytrysk. Warto nauczyć się rozpoznawać zbliżającą się ejakulację. Każdy mężczyzna ma określony próg podniecenia, po przekroczeniu którego następuje nieuchronny wytrysk. Najlepiej przy stymulacji partnerki doznawaj coraz to wyższych poziomów podniecenia i rozpoznaj ten kulminacyjny. Przy następnych stosunkach staraj się, aby jego osiągnięcie nie nastąpiło za szybko. Kolejną metodą jest zaciskanie penisa. Erekcja następuje w wyniku wypełnienie prącia krwią. Jeżeli w czasie erekcji partnerka uciśnie ręką penis u jego nasady, napływ krwi do jego wnętrza zostanie zahamowany i stopień podniecenia zmaleje, przez co erekcja wydłuży się. Podobny efekt można uzyskać świadomie zaciskając mięsień łonowo-guziczny (znajdujący się za jądrami, wykonując ruch hamowania oddawania moczu poczujesz jak pracuje). Ćwicz regularnie ten mięsień, aby go wzmocnić a będziesz mógł go wykorzystywać do kontrolowania ejakulacji. Możesz też pomóc sobie przez masturbację przed planowanym stosunkiem, wypijając niewielką ilość alkoholu, powtarzając stosunek w krótkim odstępie czasu od pierwszego. To wszystko ma na celu obniżenie napięcia seksualnego i wydłużenie erekcji."

Czy niedawno zmieniłeś partnerkę?
Prawdopodobnie odczuwasz lęk i podniecenie w stosunku do nowopoznanej osoby, co może powodować przedwczesny wytrysk. Najczęściej dolegliwość ta mija wraz z rozwojem znajomości. W rozładowaniu emocji i opóźnieniu ejakulacji mogą pomóc następujące sposoby. Stosowanie prezerwatyw (nawet kilku naraz) znacznie zmniejsza wrażliwość prącia i pomaga opóźnić orgazm. W sprzedaży są również specjalne maści i żele opóźniające wytrysk. Warto nauczyć się rozpoznawać zbliżającą się ejakulację. Każdy mężczyzna ma określony próg podniecenia, po przekroczeniu którego następuje nieuchronny wytrysk. Najlepiej przy stymulacji partnerki doznawaj coraz to wyższych poziomów podniecenia i rozpoznaj ten kulminacyjny. Przy następnych stosunkach staraj się, aby jego osiągnięcie nie nastąpiło za szybko. Kolejną metodą jest zaciskanie penisa. Erekcja następuje w wyniku wypełnienie prącia krwią. Jeżeli w czasie erekcji partnerka uciśnie ręką penis u jego nasady, napływ krwi do jego wnętrza zostanie zahamowany i stopień podniecenia zmaleje, przez co erekcja wydłuży się. Podobny efekt można uzyskać świadomie zaciskając mięsień łonowo-guziczny (znajdujący się za jądrami, wykonując ruch hamowania oddawania moczu poczujesz jak pracuje). Ćwicz regularnie ten mięsień, aby go wzmocnić a będziesz mógł go wykorzystywać do kontrolowania ejakulacji. Możesz też pomóc sobie przez masturbację przed planowanym stosunkiem, wypijając niewielką ilość alkoholu, powtarzając stosunek w krótkim odstępie czasu po pierwszym. To wszystko ma na celu obniżenie napięcia seksualnego i wydłużenie erekcji. Można także zastosować ćwiczenie koncentracji seksualnej. W czasie stosowania terapii należy powstrzymać się od pełnych stosunków przez ok. 3 tygodnie. Poproś swoją partnerkę, aby przez około 20 min. masowała twoje ciało z wyłączeniem okolic narządów płciowych. Skup się na przyjemności płynącej z dotyku. Najlepiej aby masaże odbywały się przez kilka dni, w pomieszczeniu gdzie oboje czujecie się bezpiecznie, przy słabym oświetleniu i cichej, relaksacyjnej muzyce. W kolejnych dniach masaż może objąć także okolice narządów płciowych. Zazwyczaj po takim masażu para jest już gotowa do podjęcia pełnego stosunku seksualnego i czerpania z niego pełnej satysfakcji. Jeżeli jednak mimo podjętych prób zaburzenia nie znikają, należy udać się do lekarza.

Czy dość często uprawiałeś seks w pośpiechu lub obawie przed wykryciem?
Takie postępowanie może być przyczyną nabycia przedwczesnego wytrysku. Omów problem ze swoją partnerką. Pomocna w tej sytuacji może okazać się technika zaciskania penisa. Erekcja następuje w wyniku wypełnienie prącia krwią. Jeżeli w czasie erekcji partnerka uciśnie ręką penis u jego nasady, napływ krwi do jego wnętrza zostanie zahamowany i stopień podniecenia maleje, przez co erekcja wydłuży się. Podobny efekt można uzyskać świadomie zaciskając mięsień łonowo-guziczny (znajdujący się za jądrami, wykonując ruch hamowania oddawania moczu poczujesz jak pracuje). Ćwicz regularnie ten mięsień, aby go wzmocnić a będziesz mógł go wykorzystywać do kontrolowania ejakulacji. Jeżeli problem nie znika zgłoś się do specjalisty.

Czy obawiasz się, że nie jesteś w stanie zaspokoić seksualnie swojej partnerki?
Lęk przed niepowodzeniem jest prawdopodobnie przyczyną przedwczesnej ejakulacji. Koniecznie zwierz się partnerce ze swojego problemu. Z pewnością razem znajdziecie rozwiązanie z krępującej sytuacji. Często w rozładowaniu stresu pomaga ćwiczenie koncentracji seksualnej. W czasie stosowania terapii należy powstrzymać się od pełnych stosunków przez ok. 3 tygodnie. Poproś swoją partnerkę, aby przez około 20 min. masowała twoje ciało z wyłączeniem okolic narządów płciowych. Skup się na przyjemności płynącej z dotyku. Najlepiej aby masaże odbywały się przez kilka dni, w pomieszczeniu gdzie oboje czujecie się bezpiecznie, przy słabym oświetleniu i cichej, relaksacyjnej muzyce. W kolejnych dniach masaż może objąć także okolice narządów płciowych. Zazwyczaj po takim masażu para jest już gotowa do podjęcia pełnego stosunku seksualnego i czerpania z niego pełnej satysfakcji. Jeżeli jednak mimo podjętych prób zaburzenia nie znikają, należy udać się do lekarza.

#6 blaisepascal

blaisepascal

  Nowy

 • Użytkownicy
 • 1 postów
 • Gender:Male

Napisano 18 04 2016 - 18:41

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy problem przedwczesnego wytrysku jest problemem psychicznym czy to coś, z czym powinienem się zgłosić do lekarza?


Pozdrawiam

#7 potency

potency

  user

 • VIP
 • PipPipPip
 • 183 postów

Napisano 18 04 2016 - 20:24

Rozejrzyj się trochę po forum, problemy z przedwczesnym wytryskiem nie są stricte problemami z potencją. Tu masz osobny watek na temat: przedwczesnego wytrysk. Źródła problemów są różne odpowiedz sobie na podane tam pytania.Czytaj też Collapse