Skocz do zawartości

- - - - -

Przedłużenie penisa

napletek mierzenie penisa pomiar penisa

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 potency

potency

  user

 • VIP
 • PipPipPip
 • 183 postów

Napisano 15 04 2016 - 14:15

Mężczyźni są święcie przekonani, że im większy penis, tym atrakcyjniejszy dla partnerki. Również w związkach męsko-męskich, wielkość penisa jest tematem dyżurnym. Już w wieku dorastania chłopak, który trafia do środowiska i zalicza pierwsze przygody, zostaje publicznie i raz na zawsze pomiarkowany. Informacja o tym, że "ma dużego penisa" lub "ma małego" rozchodzi się z prędkością dźwięku.

Kilkanaście lat temu, w Stanach Zjednoczonych została opracowana kontrowersyjna metoda wydłużania penisa. Zabieg był bardzo ryzykowny, a chętnych nie brakowało, nawet wysoki stopień powikłań nie zniechęcał ludzi do powiększenia członka. Przed sądami USA toczą się do dziś setki rozpraw, wytoczonych lekarzom przez mężczyzn, okaleczonych w wyniku zabiegu i jego powikłań. Choć niektórzy specjaliści odradzają wydłużanie penisa z powodów estetycznych, liczba zainteresowanych rośnie lawinowo. Nie straszne jest możliwość impotencji, infekcji, blizn, utraty czucia wskutek błędu lekarza np. poprzez przecięcie nerwów. Kandydaci na stół operacyjny są przekonani, że tylko wydłużony członek zapewni im radość i powodzenie w miłości.

Dołączona grafika


W wielu przypadkach, kompleks małego penisa powstaje już w dzieciństwie i ma podłoże psychologiczne. Co raz częściej do urologów trafiają mężczyźni nie tylko z problemem małego penisa. Wyważona wielkość członka w stanie erekcji waha się pomiędzy 11 a 18cm. Statystycznie jednak długość penisa wynosi pomiędzy 12,8 cm i 13,8 cm. Z punktu widzenia lekarzy specjalistów, zabieg przedłużania penisa jest uzasadniony u osób, których penis w stanie erekcji nie wynosi dziesięciu centymetrów.

Co ciekawe kandydatom na operacyjne przedłużenie męskości wcale nie chodzi o długość penisa w wzwodzie! Twierdzą, że członek jest zbyt mały w stanie spoczynku i że wszyscy pobłażliwie wpatrują się w ich krocze, widząc kompromitujące rozmiary. Pobyt w basenie czy saunie, jest dla nich prawdziwą udręką.

W czasie operacji, chirurg wyciąga nieco członek z podbrzusza(kilka centymetrów jest tam ukrytych) usuwając podtrzymujące go błony i ścięgna.Czasem efektem ubocznym jest utrata stabilności członka i odstaje on od ciała pod kątem tylko 60 lub 70 stopni - nie zaś 90 - 120 stopni. Dodatkowo, po zabiegu powiększania członka, konieczne jest utrzymanie efektu wydłużenia, przy pomocy aparatu wyciągającego, składającego się z prętów i zawiasów(trwa to kilka tygodni). Wywierają one na penis dość poważny nacisk. Nie jest to bolesne. Operacji penisa jest kilka rodzai i nie sposób wszystkie wymienić, niektóre mają na celu pogrubienie penisa, inne przedłużenie, jeszcze inne korekcję wad wrodzonych.

Mam nadzieję, że ci wszyscy, którzy nie są zadowoleni z wielkości swego penisa nim zabiorą się za drogie operacje poćwiczą trochę nad swoim przyrodzeniem. Operacja chirurgiczna penisa jest konieczna w przypadku zwężenia napletka (stulejki) lub zniekształceń, które utrudniają lub nawet uniemożliwiają współżycie. O penisie, znajdziesz więcej na stronie: Penis - choroby i budowa anatomiczna.

Dołączona grafika#2 Myszak

Myszak

  Nowy

 • Użytkownicy
 • 1 postów

Napisano 12 08 2018 - 03:33

Pilnie potrzebuję informacji. Mam członek tylko 11 cm.
W żadne zabiegi chirurgiczne oraz środki zwiększające nie wierzę!!
Zobaczyłem mapę Polski wg przeciętnej długości penisa -
na XXX.
Co mam robić?? )))

Użytkownik potency1 edytował ten post 16 07 2011 - 21:13
serwis jest zablokowany za nieprzestrzeganie regulaminu


#3 potency1

potency1

  Dyskutant

 • Validating
 • PipPipPip
 • 243 postów
 • Gender:Male

Napisano 12 08 2018 - 17:49

Ćwicz, masz realną szansę na przyrost jeszcze 2-3 centymetry we wzwodzie.Czytaj też Collapse