Skocz do zawartości

Przegląd produktów powiększających piersi


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 barbara

barbara

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 04 2010 - 11:55

Pewnie spytacie mnie czy ze wszystkich korzystałam! Ha, zostawiam wam wybór drodzy czytelnicy, bo każdy z nas ma indywidualną przemianę materii i nie każdy środek działa równie skutecznie, dlatego polecam trochę eksperymentów a efekt z pewnością nie jedną z nas zaskoczy..

Środki te działają na różnych zasadach, firmy je produkujące po prostu robiły badania według własnych doświadczeń, a nie utartymi ścieżkami, dzięki czemu możemy dziś wybrać dla siebie odpowiedni środek. Postanowiłam opisać nie tylko substancje bezpośrednio wpływające na wzrost piersi, ale ich aktywatory, czyli środki bez których skuteczność byłaby znacznie słabsza. Większość z nich ma angielską nazwę, ponieważ producent nie ma obowiązku podawania w składzie polskiego odpowiednika substancji. Wystarczy mieć ulotkę na temat składników danego preparatu powiększającego piersi, aby rozpracować tajniki producenta.

Chaste Tree Berry

Rok 1997 przyniósł prawdziwą rewolucję w dziedzinie naturalnego powiększania piersi. To właśnie producent Chaste Tree Berry wydał setki milionów dolarów na prace nad substancjami działającymi na nasz mózgi stymulującymi powiększanie piersi. Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Ja też miałam z tym problem, dopóki nie urodziłam pierwszego dziecka, moje pierwsi powiększyły się tak, że każdy facet którego znałam pytał się czy to efekt ciąży czy jestem po jakiejś operacji. To właśnie hormony wpłynęły na mój wygląd niestety na krótko, ale dziś wiem, że efekt równie dobry mogę uzyskać dzięki temu środkowi. Polecam!

Comfrey

Jeśli ktoś powie eliksir młodości to z pewnością będzie miał na myśli właściwości środka ujędrniającego Comfrey. Zawarta w nim allantonina wpływa korzystnie na produkcję nowych komórek i utrzymuje w dobrej kondycji naszą skórę. Nie ma nic lepszego na jędrną skórę, jak ten środek, a przynajmniej zawarta w nim allantoina.

White Willow Bark (Salix alba)

Do produkcji tego środka skorzystano z wiedzy azjatyckich cywilizacji, które wiadomo jak bardzo wielbiły kobiece ciało (Kamasutra ;-). W 100% naturalny środek wykorzystuje właściwości kory wierzbowej. Od strony chemii można powiedzieć, że substancja zawarta w tym drzewie wpływa na produkcję prostaglandyny u kobiet. (WTF!)

Pueraria Mirifica Extract

Wielkie i jędrne piersi spotykane u azjatów zamieszkujących Tajlandię, to efekt działania rośliny endemicznej rosnącej w tym kraju. Zapewne odkrytą ją przez przypadek, ale dziś możemy z całą pewnością powiedzieć co stoi za ich leczniczymi właściwościami. Mam tu na myśli phytoestrogeny, nie studiuję chemii nie pytajcie mnie co to dokładnie oznacza, ale z wikipedii można się dowiedzieć, że substancja jest odpowiedzialna za działanie tkanki tłuszczowej wokół piersi.

Bilberry

Z języka angielskiego Czarna Jagoda, znakomity uzupełniasz diety kobiet stosujących naturalne metody powiększania piersi. Sukces swój zapewnia dużej ilości wchłanianych witamin*, które z kolei decydują o ochronie przed uszkodzeniem tkanek oraz niebezpiecznych krwotoków.

*) witaminy to związki różnych środków, aminokwasów, dość często spotykamy się z hasłem że witamina witaminie nierówna, dlatego też branie syntetyków, wyekstrahowanych witamin nie przynosi takich rezultatów.

Cayenne

To ciekawy środek, który odkryli hindusi, wpływa pozytywnie na krążenie krwi, a wiadomo, że to właśnie ona transportuje wszystkie potrzebne substancje do komórek.

Fenugreek Extract

Naturalna substancja znana zielarzom jako Kozieradka zielsko rosnące we Włoszech, Grecji i innych krajach morza Adriatyckiego. Jest bogatym źródłem żeńskich hormonów tzw. phyto-estrogenów, które skolei decydują o wzroście naszych piersi. Jest także lekarstwem zapobiegającym powstaniu raka dzięki substancji Trigonelline.

L-Tyrosine

Większe związki powstają z małych zwanych aminokwasami. Właśnie takim budulcem jest Tyrosine, które jest potrzebne do pracy części ciała odpowiedzialnych za produkcję hormonów. Korzystnie wpływa na wzrost piersi, niestety w połączeniu z innymi środkami, ale to na szczęście nie nasz problem w ich doborze.

Dong Quai (Angelica Sinensis)

W języku polskim nazywany Żeń-szeniem. Zainteresowanie nim zawdzięczamy nie tylko kształtowi, który przypomina ludzką sylwetkę, ale właściwościom, których zasięg trudno przecenić. Żeń-Szeń ma dobroczynny wpływ na krążenie, wydzielanie hormonów estrogenów, problemów z florą bakteryjną narządów rozrodczych. Skutecznie pomaga w codziennej diecie kobiety.

Wild Yam (Dioscorea Villosa)

Kolejna substancja odpowiedzialna za bilans hormonów żeńskich w ciele kobiety. Ma szczególny wpływ na rozrost piersi. Nazwa najpewniej jest kryptonimem prawdziwej substancji, aby czasem konkurencja nie skorzystała z doświadczeń tej firmy.

Fennel Seed (Foeniculum vulgare)

Pierwotnie wykorzystywana przy problemach z miesiączkowaniem i wzmaganiu produkcji mleka przez piersi kobiety. Dziś w korelacji z innymi środkami czynnie wpływa na wzrost naszych piersi.

Damiana (Turnera aphrodisiaca)

Składnik afrodyzjaków, w odpowiedniej formie wpływa na naszą wydolność. Dostarcza większą porcję tlenu do poszczególnych partii ciała co wpływa korzystnie na wzrost komórek, przemianę materii. Ukryte właściwości wykorzystali naukowcy do powiększania piersi, bo Damiana uwalnia receptory progesteronu (hormonu żeńskiego).

Saw Palmetto (Serenoa repens)

Kolejny kamień węgielny w dziedzinie powiększania piersi. Choć początkowy wykorzystywali go mężczyźni do leczenia prostaty, dziś ma zastosowanie znacznie szersze. Składniki tej substancji bezpośrednio wpływają na wzrost tkanki piersi.

Jest to dopiero początek artykułu, ale już wiem, że odkryłam górę lodową, a to za sprawą łączenia właściwości substancji, które działają piorunujące na nasze piersi. To co dodają do środków powiększających biust nie jest bez znaczenia, nawet substancje poprawiające wchłanianie tabletek do organizmu, decydują o tym że nie musimy wydawać tysięcy złotych na długotrwały efekt.Dodaj odpowiedź