Skocz do zawartości

Punkt G

masturbacja

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 potency

potency

  user

 • VIP
 • PipPipPip
 • 183 postów

Napisano 28 04 2016 - 08:00

Strefa A i punkt G
Aby jeszcze bardziej zwiększyć jej doznania musisz celować w jej strefę a. Pomiędzy punktem g, a wyjściem z pochwy znajduje się obszar zwany "strefą anteropatyczną" lub krócej - "strefą a". Znaleziona przez naukowców badających nawilżenie pochwy w roku. Aby ją odnaleźć musisz użyć swoich palców. Po pierwsze odnajdź punkt g - gąbkowaty punkt około / drogi wewnątrz. Dotrzyj do punktu, którego powinieneś wyczuwać jako okrąg. Uważaj. Zbyt mocne uciskanie może powodować kobiecie ból. Wtedy cofnij palce do momentu, gdy będziesz w połowę drogi wewnątrz. To "strefa a" - łatwa do odnalezienia, bo ona będzie wręcz płakała z rozkoszy. (% kobiet ma w większości najsilniejsze orgazmy przez stymulację strefy a) Podczas seksu najłatwiej trafić w "strefę a" w pozycji od tyłu. Kobiety dodatkowo często doświadczą silnych ścisków gdy strefa jest uderzana. Odczują to uczuciem "wypchnięcia mężczyzny na zewnątrz". Jeśli dotyczy to ciebie to mężczyzna powinien napierać mocniej - im mocniej napiera tym bardziej wstrząsający będzie twój orgazm. Seks od tyłu jest dziki, zwierzęcy, daje mu wspaniały widok podczas stymulacji jej punktu g oraz daje szereg możliwości stymulowania łechtaczki. Czego chcielibyście więcej?. Tylko dodaj zabawki. . dla mężczyzn jak i dla kobiet. Masturbacja jest zawsze dobra - zwłaszcza gdy współdzielona. Poszukajcie nowych stref do odkrycia. Dobra dla kobiet w ciąży / większych partnerów. Ciesz się odkrywaniem jej punktów G oraz A.

#2 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

  Aktywny użytkownik

 • VIP
 • PipPip
 • 46 postów
 • Gender:Female

Napisano 08 05 2019 - 11:10

Poszukiwanie punktu G może stać się wielką przygodą dla pary kochanków, ale pamiętajcie, że w tym przypadku droga jest równie ważna jak cel ostateczny.

Punkt G jest prawdopodobnie jednym z najpotężniejszych mitów erotycznych wszystkich czasów. Czy istnieje naprawdę, czy jest jedynie fantazją? Nauka zapewnia nas. że rzeczywiście istnieje, a wiele kobiet czerpie rozkosz z jego pobudzania, jednak jest także wielu tych, którzy nigdy go nie znajdują, i dlatego wątpią w jego istnienie.
W pierwszym rzędzie wypada wyjaśnić, że słynny punkt G jest tkanką, która znajduje się na przedniej ścianie pochwy w odległości około 5 cm od jej wejścia. Jest niezmiernie uwrażliwiony, ponieważ otacza go zwój zakończeń nerwowych. Ma rozmiar mniej więcej monety, a w dotyku przypomina guzik z wypukłością w środku. Poza tym punkt G jest związany z innym szczególnym zjawiskiem, jakim jest tak zwana kobieca ejakulacja.
U pewnej liczby kobiet stymulacja punktu G wywołuje szczególnie intensywny orgazm, któremu towarzyszy wydzielenie przez cewkę moczową białawego i bezwonnego płynu, przypominającego ten, który produkuje prostata.

Poznawszy wreszcie wszystkie objaśnienia teoretyczne, przechodzimy do zajęć praktycznych. Próba odnalezienia punktu G u kobiety jest aktem cierpliwości... Oczywiście, kobieta może pomóc kochankowi w jego znalezieniu, ale jeżeli sama również nie ma pojęcia, gdzie on się znajduje, wspólne podjęcie poszukiwań może okazać się przedsięwzięciem szalenie zabawnym. Podpowiedź: wiele kobiet wskazuje, że mają odczucie podobne do chęci siusiania, gdy rozpoczyna się pobudzanie punktu G.
Gdy poznamy w końcu jego lokalizację, zaczynamy go drażnić. Przede wszystkim możemy go masować palcem powoli, delikatnie i w miarowy sposób, zmieniając rytm w zależności od uzyskiwanych rezultatów. Poleca się użycie lubrykantu, aby uniknąć nieprzyjemnego doznania, które może być efektem otarcia. Jeśli chodzi o stymulację punktu G poprzez wprowadzenie penisa do pochwy, to może okazać się to trudne, o ile pieszczocie nie towarzyszy stymulacja ręką, zwłaszcza u kobiet, które mają waginę rozciągniętą przez porody. Ze względu na położenie i kształt penisa pozycjami najbardziej właściwymi do zbliżenia, w którego trakcie chcemy pobudzać również strefę punktu G, są te. w których kobieta znajduje się na mężczyźnie lub gdy penetracja następuje od tyłu.Czytaj też Collapse