Skocz do zawartości

- - - - -

Płyn w napletku?

napletek zwieracz odbytu mięśnie PC mięśnie Kegla

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jackprawiczek

jackprawiczek

  Świeżak

 • VIP
 • 5 postów
 • Gender:Male

Napisano 02 10 2016 - 13:45

Powiększam sobie w autorski sposób. Zwieraczem wtłaczam krew do penisa, a potem ściskam u nasady, by ją w nim zatrzymać i zwiększyć ciśnienie. Drugą ręką czasem ścisnę jeszcze pod główką, by jeszcze większe ciśnienie spowodować.
Zdarza mi się, że jak za długo (choć nie ma plamek, ani pęknięć naczyń krwionośnych) pościskam, to skóra napletka "napełnia" się jakby wodą lub czymś takim :P Końcówka cewki moczowej też czasem jakby grubsza się robi i bardziej przezroczysta.
Czy ktoś miał podobne doświadczenia? Czy mam z tym uważać z powodu możliwości jakichś powikłań?
Dzięki za pomoc.

#2 jackprawiczek

jackprawiczek

  Świeżak

 • VIP
 • 5 postów
 • Gender:Male

Napisano 24 10 2016 - 07:24

Chłonka (limfa, łac. lympha) – płyn tkankowy spływający do naczyń chłonnych, tworzących układ naczyń limfatycznych.

Chłonka rozprowadza po organizmie limfocyty zabierane z węzłów chłonnych. Bierze także udział w transporcie tłuszczów pokarmowych, stąd jej lekko żółtawe zabarwienie. Ta część limfy rozpoczyna bieg od jelita cienkiego. Odgrywa istotną rolę w mechanizmach obronnych organizmu, gdy dochodzi do zakażenia. Bierze udział w wielu reakcjach odpornościowych (dlatego układ chłonny bywa nazywany układem immunologicznym). W węzłach chłonnych dojrzewają limfocyty (rodzaj białej krwinki zaliczany do agranulocytów). Są one najczęściej spotykanymi białymi krwinkami w chłonce, dlatego też inna jej nazwa to limfa. Patogeny, które dostaną się do limfy są łatwo niszczone, podobnie komórki nowotworowe. W skład chłonki wchodzi osocze, które pod wpływem wysokiego ciśnienia wydostaje się z kapilar do płynu tkankowego.

Ostatnie zdanie wskazywałoby na to, że to efekt ciśnienia. Ale czy ten płyn to rzeczywiście jest osocze?
Naprawdę nikt z was nie miał podobnego doświadczenia?