Skocz do zawartości

- - - - -

Rozgrzewka

rozgrzewka trening mierzenie penisa pomiar penisa trening

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 18 03 2016 - 20:53

Zetnij włosy łonowe
Jeżeli zetniesz włosy łonowe przed rozpoczęciem, wiele spośród ćwiczeń będzie łatwiejsze do wykonania. Na przykład, gdy rozciągasz, doisz lub ciągniesz, włosy łonowe mogą przeszkadzać.

Przygotuj zdrową dietę
Ważnym jest, byś zanim rozpoczniesz ćwiczenia powiększające penisa ustanowił zdrową dietę. Powinna ona dostarczać ci wystarczającą ilość substancji odżywczych, minerałów, kwasów aminowych oraz witamin! Warto jest zwrócić uwagę na to, iż tłuszcz zwykle zbiera się w okolicach początku penisa, sprawiając iż wygląda na mniejszego niż jest w rzeczywistości.

Mierzenie penisa
Zmierzenie penisa przed rozpoczęciem powiększania jest bardzo ważne. Musisz położyć szczególny nacisk na poprawność początkowego mierzenia, w celu zanotowania wczesnych zmian w jego długości. Pamiętaj o tym, by zmierzyć dokładną długość oraz obwód swojego penisa zarówno w zwisie jak i stanie erekcji. Załóż notes. Zanim rozpoczniesz trening, musisz wiedzieć na którym stopniu rozwoju jest twój penis. To oznacza skorzystanie z przedstawionych metod, bo dokładnie zmierzyć długość w zwisie, obwód w zwisie, obwód w stanie erekcji oraz długość w stanie erekcji. Jest to niezbędne do procesu powiększania penisa, jako że pozwala dokładnie zauważyć zmiany.
Długość penisa może się odrobinę zmieniać z dnia na dzień, tak samo jak każdej innej części ciała, z tego względu twój notes powinien być zorganizowany tak, by pokazywał zmiany w trakcie tygodnia. W ten sposób będziesz w stanie zaobserwować zmiany w stosunku do zeszłego tygodnia, a nie te drobne dzienne.
Przeczytaj dokładnie nasz informator na temat mierzenia w celu uzyskania większej ilości informacji na ten temat, oraz by nauczyć się jak dokładnie odnotowywać wszystkie zmiany, od długości i obwodu w zwisie po długość i obwód w stanie erekcji.

Rozgrzej się
Rozgrzewka jest jednym z najważniejszych aspektów procesu powiększania penisa, i jeśli chcesz by trening odniósł sukces, jest ona jego obowiązkową częścią. Ale nie bój się; rozgrzewka jest również jedną z najłatwiejszych i najbardziej przyjemnych części procesu powiększania penisa. Odwiedź nasz informator poświęcony rozgrzewce by uzyskać więcej informacji.#2 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 22 03 2016 - 20:09

Rozgrzewka penisa

Aby przeprowadzić to ćwiczenie będziesz potrzebował jakiegoś materiału lub małego ręcznika oraz dostępu do ciepłej wody. Wybierz odpowiedni materiał i zmocz go ciepłą wodą, aż przesiąknie. Użyj wody gorącej, ale nie na tyle by była nie do zniesienia. Owiń ręcznik dokoła penisa oraz jąder. To może wywołać dziwne uczucie, a także trochę boleć, ale przechodzi ono szybko i łatwo się do niego przyzwyczaić. Utrzymaj materiał przez około minutę. Następnie ponownie zmocz ręcznik gorącą wodą i powtórz procedurę przez 1-2 minuty. Jeśli po upływie 2-3 minut czujesz, że jesteś gotowy do ćwiczeń - kontynuuj trening. Jeśli nie, powtarzaj to ćwiczenie aż poczujesz się wystarczająco luźny i gotowy, by kontynuować.
 
Rozgrzewka to podstawa.
Film rozgrzewka przed powiększanie penisa
 
Rozszerzanie przepływu krwi
Zacznij, jak zawsze od znalezienia miejsca które pozwoli ci na trochę prywatności. Usiądź i postaraj się utrzymać plecy tak sztywno, jak tylko możesz. To ćwiczenie wymaga jakiejś formy lubrykacji, takiej jak olejek dla niemowląt. Poprzez siedzenie sztywno, wymuszasz przepływ krwi do dolnych partii brzucha oraz do miednicy. Weź penisa do ręki i rozpocznij głaskanie go kciukiem oraz palcem wskazującym złożonymi w pierścień. Chodzi o przesunięcie krwi tak szybko jak to możliwe do czubka penisa.
Rób to, aż osiągniesz stan erekcji. Kontynuuj czynność, jednak zaciśnij mocniej. W trakcie tej czynności powinieneś poczuć zwiększanie się ciśnienia krwi zebranej w penisie. Kontynuuj „namleczać” penisa poprzez przesuwanie krwi do główki. Kiedy już osiągniesz solidną erekcję i cała krew, jaką twoim zdaniem może pomieścić penis będzie w nim, użyj kciuka oraz palca wskazującego do utworzenia pierścienia wokół podstawy penisa i utrzymaj krew w środku. To stopniowo rozszerza penisa. Teraz wyciągnij go w lewo, prawo i naprzód. To spowoduje powiększenie penisa i pozwoli większej ilości krwi na wpłynięcie do środka. Powtarzaj tylokrotnie, aż uznasz iż jesteś gotów by rozpocząć trening. To ćwiczenie wymaga naprężania w trakcie erekcji. Jest przeznaczone tylko dla zaawansowanych użytkowników.

Czytaj też Collapse