Skocz do zawartości

Rozmiar penisa

mierzenie penisa pomiar penisa obwód penisa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 06 05 2016 - 13:50

Najpierw zmierz wyjściową wielkość penisa zarówno w stanie spoczynku jak i w stanie wzwodu. Radzimy notować sobie przyrost. Pamiętaj podczas mierzenia o tym, aby zaokrąglić dane w dół, tak abyś nie twierdził później, gdy doświadczysz przyrostu, że jest on wynikiem nieprawidłowych pomiarów.

Rozmiar penisa w stanie spoczynku
Dołączona grafika

Długość penisa w stanie wzwodu może być zależna od wielu czynników, takich jak np. temperatura. Może to oznaczać, że w zależności od warunków w jakich dokonujesz pomiarów możesz otrzymywać różne rezultaty. Przyrost penisa w stanie spoczynku to pierwsze rezultaty naszych ćwiczeń, jakie będziesz mógł zobaczyć. Dlatego też ważne jest, abyś prawidłowo zmierzył penisa. Ułatwiamy to podając standardowy sposób mierzenia członka. Aby prawidłowo zmierzyć penis, musisz zmierzyć go z boku. Stań wyprostowany i wyciągnij penis przed siebie (nie rozciągaj go), członek powinien być ułożony równolegle do podłogi. Przyłóż linijkę do boku penisa, tak aby lekko opierała się ona o kość łonową. Linijka i penis powinny być ułożone równolegle (jak pokazano na zdjęciach). Zmierz dokładnie długość penisa do jego końca (w milimetrach) a wyniki zapisz.

Mierzenie penisa podczas erekcji
Długość penisa w stanie wzwodu interesuje mężczyzn najbardziej. Najlepszym sposobem także w tym przypadku jest wykonanie pomiarów z boku. Jest to standardowa metoda używana przez naukowców w celu ustalenia średniej długości penisa, która wynosi 15,5 – 16cm w stanie wzwodu. Najpierw upewnij się czy osiągnąłeś 100% erekcję. Przytrzymaj penis jedną ręką, a drugą przyłóż do niego linijkę, ma ona opierać się o kość łonową. Zapisz dane w milimetrach. Ważne jest aby nie wyolbrzymiać wyników, lepiej będzie jeżeli je zaniżysz. Wyolbrzymienie wyników może prowadzić do utracenia motywacji do dalszych ćwiczeń. Zdjęcia pokazują najpierw prawidłową metodę, a następnie pokazana jest metoda błędna. Upewnij się, że postępujesz według tej właściwej. Zmierz penis do samego końca. Zapisz wyniki.

Dołączona grafika

Mierzenie obwodu w stanie spoczynku

Mierzenie obwodu może stanowić duży problem, ponieważ wielu mężczyzn ma różną grubość penisa w zależności od miejsca trzonu. Według standardowej metody pomiaru należy dokonać dokładnie w połowie długości trzonu. Gdy penis znajduje się w stanie spoczynku, przytrzymaj go przed sobą,
a następnie owiń wokół niego taśmę mierniczą. Nie ściskaj taśmy zbyt mocno. Pamiętaj, aby przy dokonywaniu następnego pomiaru ścisnąć w ten sam sposób. Średni obwód penisa w stanie spoczynku wynosi 7,5 – 10cm. Model z naszych zdjęć posiada dużego penisa w stanie spoczynku, prawdopodobne jest zatem, że twój penis będzie mniejszy. Zmierz swój członek, wynik zapisując w milimetrach, zapisz wyniki.

Dołączona grafika


Mierzenie obwodu penisa w stanie wzwodu

Najpierw upewnij się czy osiągnąłeś 100% erekcję. Przytrzymaj penis w pozycji równoległej do podłogi. Drugą ręką owiń taśmę mierniczą wokół członka, Nie dociskaj zbyt mocno. Według najnowszych badań średni obwód penisa w stanie wzwodu wynosi 13,5 – 14cm. Zmierz swój członek, wynik zapisując w milimetrach.

Dołączona grafikaCzytaj też Collapse