Skocz do zawartości

Sam na sam z mężczyzną - nastrój pocałunki


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

  Aktywny użytkownik

 • VIP
 • PipPip
 • 46 postów
 • Gender:Female

Napisano 22 03 2019 - 10:30

Przejdźmy do momentu, w którym kobieta po raz pierwszy zostaje sam na sam z mężczyzną. Oboje się są sobą zauroczeni, a w takim przypadku związek zwykle rozpoczyna się pocałunkiem. Mozę to być pocałunek w czoło, oczy, policzki, szyję, pierś, usta czy ich wnętrze.

Kamasutra wymienia trzy rodzaje pocałunków, którymi można obdarzyć młodą kobietę:
 • Pocałunek symboliczny; gdy wargi obojga kochanków się stykają, a mężczyzna nie pozwala kobiecie na wykonanie żadnego innego ruchu.
 • Pocałunek ruchomy: gdy kobieta, zapominając o swoim wstydzie, chwyta wargę, która uciska jej usta. i jedynie dolną wargą wykonuje odruch ssania.
 • Pocałunek stykający: gdy kobieta dotyka ust ukochanego językiem i splata swoje dłonie z dłońmi kochanka, zamykając jednocześnie oczy. Istnieje również czwarty rodzaj pocałunku, już bardziej intymny:
 • Pocałunek spinający; tak nazywamy pocałunek, w którym jedno z kochanków obejmuje obie wargi drugiego swoimi ustami, a jeżeli w jego trakcie jedno i kochanków dotyka zębów, języka czy podniebienia drugiego kochanka, to nazywamy go walką języków. Inny wariant takiego pocałunku polega na delikatnym uciskaniu zębami zębów drugiego z kochanków.

Rozpocznijmy od właściwego nastroju. Tańczycie w takt wolnej muzyki, na przykład bolera czy ballady. Kochanek obejmuje partnerkę w talii i oboje poruszają się powoli w tym samym rytmie, niczym jedno zespolone ciało. Taki taniec, w którym Wasze ciała blisko się stykają, sprzyja erotyzmowi, tak że rozkoszujcie się tym, przybliżajcie do siebie twarze i pieśćcie karki, a w międzyczasie wódźcie czubkiem języka po wargach kochanka niczym konturówką, obrysowując ich zarys. Później możecie delikatnie przygryzać dolną wargę kochanka przez kilka sekund. Wtedy drugie z kochanków odchyla do tyłu głowę, aby móc spojrzeć partnerowi w oczy, i tak raz, i kolejny, aż skończy się muzyka. Kiedy juz usiądziecie w przyciemnionym świetle i z romantyczną muzyką dźwięcząca nadal w Waszych uszach, kochanka może oprzeć swoją głowę na ramieniu mężczyzny.

Pocałunki są sztuką na pozór niedostatecznie docenianą. Nietrudno jest znaleźć wśród przedstawicieli obojga płci osoby, które uważają pocałunki za zwykłą formalność na drodze do czynności bardziej zasadniczych, jednak podobne myślenie jest potwornym błędem. Całowanie, a przede wszystkim dobre całowanie, jest jedną z najlepszych dróg do osiągnięcia podniecenia seksualnego, więc jak wszystko w rytuale miłości, powinno odbywać się bez pośpiechu, porywczości i z dużym zaangażowaniem. Całowanie jest sztuką, która wymaga drobiazgowej nauki, i do tego bardzo przyjemną.

I poprosić aby ten ją pocałował, najpierw z zamkniętymi ustami delikatnie obcierając swoimi ustami usta kochanka, a wtedy on mając świeżo w pamięci pocałunki z parkietu, odpowie jej swoimi, a językiem popieści kąciki jej ust. Teraz bez żadnych zahamowań delikatnie i powoli zacząć badać wnętrza Waszych ust.
Bardzo istotne jest. aby Wasze usta były czyste, a wasze oddechy przyjemne i świeże. Jeżeli jedno z Was nie pali, nie pije alkoholu, jego zmysł powonienia jest wysublimowany niczym u poszukiwacza trufli; i dla partnera szklaneczka whisky pozostawia miły aromat, ale więcej niż dwie pozostawiają zbyt intensywny zapach.

Bardzo ważne jest, aby oddech obojga kochanków był świeży i aromatyczny; w tym celu mogą oni żuć laskę cynamonu, ziarna kardamonu albo listek mięty.
Kieliszek likieru pomarańczowego, miętowego, brzoskwiniowego czy jakiegokolwiek innego likieru owocowego z pokruszonym lodem, nadającym mu satynowej konsystencji, daje ten sam efekt, co żucie laski cynamonu lub ziarna kardamonu, które trudniej znaleźć w dyskotece.

Według Kamasutry istnieją różne rodzaje śmiałych pocałunków:
 • Pocałunkiem bezpośrednim nazywamy pocałunek, w którym usta obojga kochanków się stykają.
 • Gdy kochankowie pochylają głowy w trakcie pocałunku, to następuje pocałunek pochylony.
 • Gdy jeden z partnerów odwraca twarz kochanka, ujmując i podtrzymując jednocześnie jego podbródek i głowę, to taki pocałunek nazywamy odwracanym.
 • A gdy jedno z kochanków wyciska na siłę pocałunek na dolnej wardze drugiego, to jest to pocałunek wyciśnięty.
Pocałunki możemy zaliczyć do jednej z czterech klas - do pocałunków umiarkowanych, drgających, pospiesznych lub łagodnych - w zależności od części ciała, na której jest wykonywany, ponieważ każdej części ciała odpowiada inny pocałunek.
Podczas pocałunku roznamiętniającego kobieta obserwuje twarz śpiącego kochanka i przybliża się. aby go łagodnie pocałować. Kiedy mężczyzna wraca późno do domu znajduje kochankę śpiącą i całuje ją podczas snu, aby zamanifestować swe pożądanie, to jest to pocałunek budzący miłość. W podobnym wypadku kobieta może nie spać, a jedynie udawać śpiącą aż do momentu odkrycia zamiarów kochanka.

W kwestii pocałunków istnieje wiele rozmaitych możliwości. Na przykład, kochankowie czynią zakład, kto pierwszy uchwyci wargi partnera. Jeżeli przegra kobieta, powinna udawać szloch, delikatnie odepchnąć kochanka i żądać rewanżu. Gdy przegra ponownie, udaje jeszcze bardziej nadąsaną, a gdy kochanek straci na chwilę uwagę, tak chwyci jego dolną wargę zębami, aby nie mógł się uwolnić.

O pocałunku próbnym, testującym mówimy, gdy kochankowie znajdują się w jakimś miejscu publicznym, a partner zbliża się do kobiety i całuje palec u jej dłoni, podczas gdy ona stoi, lub palec u jej stopy, gdy ona siedzi, choć w dzisiejszych czasach ten drugi nie jest praktykowany w żadnym miejscu publicznym.
A gdy kobieta, masując ciało kochanka, opiera twarz na jego udzie i całuje je lub duży palec u stopy, to jest pocałunek prowokujący.
Omawiając temat najbardziej odpowiedniego pocałunku, należy przytoczyć następujący werset z Kamasutry:
"Jakkolwiek jedno z kochanków nie okazałoby drugiemu swej namiętności, TO DRUGIE powinno mu się odwzajemnić, co oznacza pocałunek za pocałunek i klepnięcie za klepnięcie".

#2 skała

skała

  Aktywny użytkownik

 • VIP
 • PipPip
 • 32 postów

Napisano 21 09 2019 - 15:54

ten cytat na koniec rewelacjaCzytaj też Collapse